Editörler :
10 Ekim 2019 15:54   

Eve polis gelmesi
Eve polis gelmemesi olmadı anlamına ı geliyor zira 1 ay oldu halen polis gelmedi yoksa polis gelmiyor mu
10 Ekim 2019 15:55

ffrrkknn0055
Aday Memur
Yemin ederim beklemekden sıkıldım Ke la sunalım şimdi ben buraya niye cıktım neden cıktım cıkmamısta olabilirim repliklerini hayatımda yaşıyorum
10 Ekim 2019 16:07

SATA58
Aday Memur

kardeş hepimiz aynı dertteyiz.

çalışıyorsan çalıştığın yerde gideceksin gözüyle bakılıyor, olmazsa daha farklı gözle bakılıyorsun

iş başvurusu yaptıysan adam seni mulakatın var diye işe almıyor

çalışmıyorsan iş başvuru da yapmadıysan zaten hepten sıkıntı..

sıkılmaktan sıkıldık senin anlayacağın..

hepimizin hakkında hayırlısı olsun bekleyip görelim.

10 Ekim 2019 16:14

berkay91
Memur

Her zaman gelmezler kardesim muhtara yada komsulara sorduğu da oluyor.

10 Ekim 2019 16:16

serenad42
Aday Memur

Her zaman gelmezler kardesim muhtara yada komsulara sorduğu da oluyor.

berkay91, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aynen öyle kardeşim muhtara da sorma ihtimalleri var. Hiç sormaya da biliyorlar ve sormadılar diye kazanıp kazanmadığın ortaya çıkmıyor.

10 Ekim 2019 16:22

Zortladik
Aday Memur

Kesin gelecek diye bir husus yok. Bazılarına gelirler bazılarına gelmezler

10 Ekim 2019 16:30

mahmutt159
Şube Müdürü

Çok şey yapma yawwwwwwwww

Kendin arıyıver polisi yada bir arkadaşına arattır gelsin evin önüne polis hop mülakatı kazandığını garantilersinnnn.

Çok ücretsiz beyin ya. Evine polisi çağıracan sonra diyecen ki foruma EVET BENİMDE EVİME POLİS GELDİ EVET. mülakatı kazandığımın anlamıdır bu diyeceksin

Polis numarası : 155

Amerika da : 911

Bangladeş te : 866 551-3

Bulgaristan : 166

Fildişi sahilleri : 180

Kamboçya : 117

10 Ekim 2019 16:40

ffrrkknn0055
Aday Memur

Çok şey yapma yawwwwwwwww

Kendin arıyıver polisi yada bir arkadaşına arattır gelsin evin önüne polis hop mülakatı kazandığını garantilersinnnn.

Çok ücretsiz beyin ya. Evine polisi çağıracan sonra diyecen ki foruma EVET BENİMDE EVİME POLİS GELDİ EVET. mülakatı kazandığımın anlamıdır bu diyeceksin

Polis numarası : 155

Amerika da : 911

Bangladeş te : 866 551-3

Bulgaristan : 166

Fildişi sahilleri : 180

Kamboçya : 117

mahmutt159, 2 hafta önce - Alıntıya git
Senide tebrik ederim erinmeden sıkılmadan yazıyon birader Allah senin durumuna kadarda düşürmesin sen baya yanmılssın :)
10 Ekim 2019 16:41

mahmutt159
Şube Müdürü
Senide tebrik ederim erinmeden sıkılmadan yazıyon birader Allah senin durumuna kadarda düşürmesin sen baya yanmılssın :)
ffrrkknn0055, 2 hafta önce - Alıntıya git

İnsanlara bilgi vermek yardımcı olmak benim işim hoşuma gidiyor. Yardım severlik benim kanımda var

Bu forumda hem bilgilenip hem bilgilendiriyorum bu sayede dayanışma içerisinde iş sahibi oluyor arkadaşlarımız

10 Ekim 2019 16:41

ffrrkknn0055
Aday Memur

Kesin gelecek diye bir husus yok. Bazılarına gelirler bazılarına gelmezler

Zortladik, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tesekkür ederim saolsın
10 Ekim 2019 17:33

muratgun922
Daire Başkanı

gelmeyebilir komşuya, muhtara, mahalle bakkalına sorabilirler, 15 yıl önce bende atanmıştım mahallede sormuşlar, bir arkadaşı da polisler senin oğlanı soruyor diye babama söylemiş çok kızmıştı bana ne halt karıştırdın diye sonradan anlaşılmıştı :)

10 Ekim 2019 17:38

Zortladik
Aday Memur

Biraz sacma değil mi ama . Yeni taşındık şimdiki mahalleye komşum bile bilmez ki

10 Ekim 2019 18:21

ffrrkknn0055
Aday Memur

İnsanlara bilgi vermek yardımcı olmak benim işim hoşuma gidiyor. Yardım severlik benim kanımda var

Bu forumda hem bilgilenip hem bilgilendiriyorum bu sayede dayanışma içerisinde iş sahibi oluyor arkadaşlarımız

Tesekkürler Mahmut iyiki varsın cansın
10 Ekim 2019 20:23

SATA58
Aday Memur

şu forumda tek idolüm sensin..

nasıl bir haz duygun var hayranım :D

Toplam 13 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?