Editörler :
10 Ekim 2019 21:48   

mülakatlarda puanlama

mülakatlarda her soru kaç puan

10 Ekim 2019 22:26

Zortladik
Aday Memur

Adalet bakanlihinda yazılana göre

Mesleki bilgi 40

Kavrayış ve kendini ifade 20

Genel kültür 20

İlke inklaplar 20

Bı tane daha bişi vardı aklıma gelmedi. Oda görgü saygı kulalari Dilan gibi bisi

10 Ekim 2019 23:01

Adayadayı1604
Aday Memur

Adalet bakanlihinda yazılana göre

Mesleki bilgi 40

Kavrayış ve kendini ifade 20

Genel kültür 20

İlke inklaplar 20

Bı tane daha bişi vardı aklıma gelmedi. Oda görgü saygı kulalari Dilan gibi bisi

Zortladik, 2 hafta önce - Alıntıya git
Torpil 100 puan
10 Ekim 2019 23:04

tmmz
Aday Memur
Torpil 100 puan
Adayadayı1604, 2 hafta önce - Alıntıya git

al benden de o kadar torpil oynamayacağını bilsem hemen başvuracağım ama torpil olayı biraz

kafamı bulandırıyor

11 Ekim 2019 01:51

muhendisgaliba
Aday Memur
mesleki bilgi 40 atatürk ilke ve inkılap 20 ...... diye devam ediyor ama içeri girdiğin zaman minimum 5 soru sormaları lazım. bazı yerler tek soru sormuş ( girenler öyle dedi ) benim girdigim yerde bana 4 tane mesleki 1 tane coğrafya sorusu sordu. eğer hepsini bilene tam puan veriyorlarsa benim puan sıralama zaten yükseklerdeydi kesin işe almaları lazım. sorulan soruların bence hiçbir önemi yok. büyük oranda maalesef torpilli kişiler girecek. kalan yer olursa evli çocuklu vs askerlik yapmış ya da soruları çok net bilenleri alırlar.
11 Ekim 2019 15:32

tmmz
Aday Memur
mesleki bilgi 40 atatürk ilke ve inkılap 20 ...... diye devam ediyor ama içeri girdiğin zaman minimum 5 soru sormaları lazım. bazı yerler tek soru sormuş ( girenler öyle dedi ) benim girdigim yerde bana 4 tane mesleki 1 tane coğrafya sorusu sordu. eğer hepsini bilene tam puan veriyorlarsa benim puan sıralama zaten yükseklerdeydi kesin işe almaları lazım. sorulan soruların bence hiçbir önemi yok. büyük oranda maalesef torpilli kişiler girecek. kalan yer olursa evli çocuklu vs askerlik yapmış ya da soruları çok net bilenleri alırlar.
muhendisgaliba, 2 hafta önce - Alıntıya git

başka alanlarda bilmem ama şoförlük mülakatlarında kardeşime üç soru sorulmuş

Toplam 5 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?