Editörler :
23 Ekim 2019 12:18

Dmgn
Aday Memur

Yeni bir gelişme duyan lütfen yazsın. Harekat tamamlandı devam etmeyecek artık girmeleri gerekir çkysye

23 Ekim 2019 16:07

Mery68
Aday Memur

Arkadaşlar bu iş sanırım ohal deki gibi çok uzayacak

Bizi düşünen yok

23 Ekim 2019 16:47

new.person
Aday Memur

Hemsire atama birimine ulasabildim. Sagolsun bir memur ben ilgili birimi arayip size bilgi vereyim dedi. Aldığı bilgiye göre bütün meslek grupları bu cumaya kadar, bir ihtimal önümüzdeki hafta içi toplu olarak ckys'ye düşecekmiş dedi.

23 Ekim 2019 18:04

Mery68
Aday Memur

İnşallah olur çok yıprandık artık 3 hafta oldu nerdeyse

24 Ekim 2019 12:39

Mustafa SAN
Memur

Sağlık memuru toplum sağlığı olup düşen var mı. Çkys ye düşmeyi bekleyen az kişiyiz sanki

24 Ekim 2019 15:07

Mery68
Aday Memur

Arkadaşlar doktor atama birimini tekrar aradım oradaki bayan bugün sordum hala bir gelişme yok dedi siz kendinizi diğer meslek gruplarından ayrı tutun dedi

24 Ekim 2019 15:29

porfavor92
Aday Memur

herkes farklı bir şey söylüyor.Başvurular zamanında da böyle saçmalamışlardı.Stres olduk iyice,şehir değiştiriyoruz,sanki çok kolay bir iş.Uzattıkça uzattılar.Doktor olana kadar lise mezunu memur olsaymışım,suç resmen hekim olmak

24 Ekim 2019 15:57

gultks
Aday Memur

Arkadaşlar sistemde düşmüş gözükmüyor. Çalıştığım hastanenin özlüğünü aradım onlar sisteme ayın 15 inde düşmüşsün dediler. İsterseniz çalıştığınız birime bir sorun.

24 Ekim 2019 16:00

Btlsid
Aday Memur

Arkadaşlar Allah aşkına hangi numaradan ulaşılıyor üç haftadır muhatap bulamadık. Aramızda hiç çkys ye düşen tabip yokmu düşen varsa yazsın en azından biraz da olsa içimiz rahat etsin eşyaları topladık bekliyoruz resmen bu kadar saçmalık olamaz ki ya ne bir bilgi alabiliyoruz sağlık bakanlığından ne de bir haber bu durum fazlasıyla sinir bozucu olmaya başladı. Yasal olarak Maximum ckys ye düşme süresi ne kadar zamanda gercekleşiyor onu bile bilmiyoruz.. Detaylı bilgisi olan varsa yazsın lütfen.......

24 Ekim 2019 16:25

new.person
Aday Memur

Eczacilar da beklemede, bildiğim kadarıyla hiç kimse düşmedi şu ana kadar. Eşyalar toplandı ev tutuldu öyle bekliyoruz bugün yarın düşer diyo, son on gündür böyle. En azından desinler ki atamalar şu kadar sureyle durduruldu. Ona göre plan yaparız

24 Ekim 2019 16:28

Mery68
Aday Memur

Arkadaşlar eczacı doktor hemşire bekleyen tanıdıklarım var

Aradığımız numara 03125851865

Özlüğü aradım hala düşüş yok

Tüm eşyaları topladık rezil rezil oturuyoruz insafsızlık resmen

24 Ekim 2019 16:43

Brkygnc
Aday Memur

Aldığımız bilgiye göre haftaya yapacaklarmış ama Suriye'deki operasyon bitmesine rağmen hala neden haftaya? Bunun sebebini anlatmadıkları müddetçe gelecek hafta bilgisi de muğlak kalıyor. Neden şimdi değil de haftaya? Kurbanlık koyun gibi bekliyoruz resmen, umurlarında değiliz.

24 Ekim 2019 16:50

Btlsid
Aday Memur

Bu kadar sorumsuzluk gercekten olamaz herkes rezil durumda umarım yarın düşer neredeyse bir ay olck

24 Ekim 2019 18:00

SB37
Aday Memur

Arkadaşlar 4 ekimde kura çekildi benimle beraber aynı ilçede çalışan iki hemşirenin ekimin ikinci haftası çkys ye düştü onların. Bizi neden bu kadar bekletiyorlar hayret gerçekten üstelik telefonları da açmıyorlar....

24 Ekim 2019 19:27

noname1000
Aday Memur

Bugün sağlık bakanlığı kurum içi atama birimi sorumlusu murat beyle görüştüm, yarın veya en geç önümüzdeki haftaya çkysleri halledeceklerini söyledi. Birinci ağızdan söylenen bu.

24 Ekim 2019 19:29

noname1000
Aday Memur

Telefonla değil bizzat yanına giderek görüştüm.

24 Ekim 2019 19:29

GOKTUGRA

Bugün atama subeye ulastim bugün düşer dedi. En geç yarına . Yarın bakacaz artık. Yemin ediyorum stresden öldük

24 Ekim 2019 21:12

Mery68
Aday Memur

Atama şubedekiler de herkese farklı bir cevap veriyor anlamadım ben şizofren midir nedirler

Ya da bizi mi çıldırtmaya çalışıyorlar

24 Ekim 2019 23:05

GOKTUGRA

Bilgi alabilen kişiler buraya yazsın arkadaşlar takip edelim.

25 Ekim 2019 09:41

Ecz.umit
Aday Memur

yok hala düşmemiş kaç gün oldu bu nasıl bir belirsizliktir

Toplam 178 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?