Editörler :
26 Ekim 2019 20:53

Şahinklfffh
Aday Memur
Buradaki sendikacılara Ankara'yı arattırdığımızda önümüzdeki hafta zimmete düşer dediler.
27 Ekim 2019 10:18

Mustafa SAN
Memur

Üçlü güvenlik soruşturması ne demek? Sadece stratejik personel mi böyle yardımcı sağlık personeli çkys ye neden düştü ilginç.

Dmgn, 2 ay önce - Alıntıya git

Burda bekleyen hekess hekim mi ben hemşireyim ben de düşmedim daha. Herkes düşmedi sanıyordum. Asm deydim asm den istifa edip 21 ekimde başladım ama tsm ye bu geciktirir mi acaba düşmemi

27 Ekim 2019 11:45

Mery68
Aday Memur

Üçlü güvenlik soruşturmasında üç ayrı kurumdan inceleme yapılıyormuş

Maksimum iki hafta daha sürer o kadar bile süreceğini düşünmüyorum dedi inş doğrudur önünüzdeki hafta düşeriz biz de

Sadece stratejik personel değil ebe ve hemşirelerden de düşmeyen var

Hatta bir tane doktorun düştüğünü gördüm facebookta

27 Ekim 2019 12:10

porfavor92
Aday Memur

Bu kadar karışıklık doğru dürüst bilgi vermemelerinden kaynaklı.Güvenlik soruşturması yapıyoruz deselerbiz de bekleriz.Ben bizzat konuştuğumda eczacı diş hekimi ve diğer hekimler stratejik personel,onlar için bir şey söylemediler dedi bayan.Başkasına yapacağız denmiş,başkasına harekattan dolayı denmiş vs.Başımız döndü kaç gündür farklı farklı bilgiler almaktan.Hekimlerle eczacılar bekletiliyor sanıyoruz biz de .

28 Ekim 2019 09:11

antigon
Memur

Bakanlıkta bürokrat seviyesinde birisinin bu problemden haberi olduğunu düşünmüyorum artık. Liseyi dışarıdan bitirmiş bir kaç memurun işgüzarlığından ibaret olduğunu düşünmüyorum. Telefonu kim eline alırsa aklına geleni söylüyor.

28 Ekim 2019 10:11

Mery68
Aday Memur

Yeni bir gelişme olursa haberleşelim arkadaşlar

28 Ekim 2019 17:23

Ozcnufk
Aday Memur

Tayinlerimiz in iptal olma ihtimali yoktur dimi arkadaşlar.evimi sattım sistemde adımız çıktı çıkacak diye.yada 1-2 ay uzatma ihtimalleri yok dimi.stresli ve çaresiz bekliyoruz

28 Ekim 2019 18:14

Mery68
Aday Memur

Valla biz de evi sattık inş öyle bişi olmaz

Eşyalar kolide hava soğudu çıktı çıkacak diye bekleyip duruyoruz

Bu kadar insafsızlık düşüncesizlik olmaz

28 Ekim 2019 18:14

Dmgn
Aday Memur

Bence herşey olabilir. Atamalar iptal edilebilir ya da aylarca bekletilebiliriz herşeye hazırlıklı olmak lazım. Süreç uzadıkça garip birşeylerin yaşanma olasılığı artıyor gibi geliyor bana.

28 Ekim 2019 19:13

Ecz.umit
Aday Memur
Adamlar noter getirmiş noter onaylı sonuçları yayınlamış iptal diye birşey olmaz hastanemiz 2eczacı tayin olduk 2 eczacı açıktan atamayla alacaklar planlama yapılmış 17bin kişinin 10bini çkysye düşmüş birçoğu ayrılmış. Bana kalırsa sıkıntı birimle alakalı bilindik memur nazları ben yapmam o yapsın tarzında iş yavaşlatmak başka sıkıntı yoktur diye düşünüyrm yorulduk düşünmekten herkesle dalga geçiyorlar herkese başka bi bahane söylüyrlar sıktılar artık
29 Ekim 2019 10:53

porfavor92
Aday Memur

Birisi soruşturma yapılıyor diye duyduğunu söyledi ama sanmıyorum.Doğudayım,buralı memurlardan birinin ataması yapılırken,benimki hekim olarak hala yapılmadı.Öyle bir şey olsa uzayacak onunki olurdu,benimki değil..Stresten,etrafta imalı imalı sorulmasından usandım.Bakanlıkta sürekli negatif konuşan bir bayandan bahsediliyor,sanırım benim de konuştuğum aynı kişiydi.Bence onun bilmemesiyle alakalı.Facebookta kurulan gruba baktım da ,onlara da farklı farklı şeyler söylenmiş.Bir 12 Kasım?dan sonraya kalacak muhabbeti var ,bir belirsiz deniyor ,bir de bu hafta kesin olacak deniyor.Birim sorumlusu bile yanlış bilgi veriyorsa diyecek bir şeyim Yok.Daha ev bile tutamadım bu belirsizlik yüzünden,kışa kaldık iyice

29 Ekim 2019 14:56

Ozcnufk
Aday Memur

Çkysye düştükten sonraki karar verme ve ayrılış süreci 30 gün müdür.ilan metninde atandığı tarihten itibaren 30 gün yazıyor, ama çalıştığım yerdeki personel şube bana 15 gün diyerek kafamı karıştırdı.

29 Ekim 2019 17:52

Ecz.umit
Aday Memur

Çkysye düştükten sonraki karar verme ve ayrılış süreci 30 gün müdür.ilan metninde atandığı tarihten itibaren 30 gün yazıyor, ama çalıştığım yerdeki personel şube bana 15 gün diyerek kafamı karıştırdı.

Ozcnufk, 1 ay önce - Alıntıya git
Çkys.ye düştükten sonra ayrılış en geç 30gün ayrıldıktan sonra yeni yerinize başlamanız gereken süre en geç 15gün
30 Ekim 2019 09:06

Şahinklfffh
Aday Memur
Değerli arkadaşlarım bugün ilgili numaraları arayalım, Ankara'da olup vakti olan varsa da ilgili bölümle görüşebilirse iyi olur bu iş çok uzadı artık il sağlık müdürlüğündeki arkadaşlar ilk defa bu kadar geciktiğini söylediler.İnşallah bu hafta biter bu iş artık...
30 Ekim 2019 09:12

merter77
Aday Memur
arkadaşlar herkese başka bişey söylüyorlar galiba, banada evraklarda yanlışlık olduğunu, operasyon yada güvenlik soruşturmasıyla ilgili birşey söylemediler. bu yanlışlığı düzeltmeye çalıştıklarının bilgisini verdiler. inşallah biter artik bu is.
30 Ekim 2019 10:46

Dmgn
Aday Memur

Telefonlara bakmıyorlar. Ankara?da olan varsa lütfen gidip sorsun.

30 Ekim 2019 11:25

Mery68
Aday Memur

Ben de defalarca aradım açmıyorlar

Yeter artık bugün hallolsun

Ankarada olanlar lütfen gidip sorun

30 Ekim 2019 11:27

Gülcan Gürpınar
Aday Memur

Bende aradım acmiyorlar. Arkadaşın biri ankaradaymis en erken bu hafta düşer demişler gecikme ile alakalı bir açıklama yapmamışlar

30 Ekim 2019 11:41

Mery68
Aday Memur

En erken mi en geç mi

30 Ekim 2019 11:52

Gülcan Gürpınar
Aday Memur

En erken dediler. Kimse niye beklediğini de bilmiyor stratejik personel olduğunuz için demişler. Ee hastanede hemşirenin adı çoktan düştü gitti bile. eczacılardan bildiğim kadarıyla ismi düşen hiç yok varsa söylesin yada başka bir haber alan evi topladık kaldık ortada

Toplam 178 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?