Editörler :
12 Ekim 2019 10:27   

Bitlis İKM

arkadaslar bitlis ikm watsap grubu varmi . varsa linkini atabilirmisiniz

21 Ekim 2019 01:52

Tarık demi
Kapalı

Sanırım yok bende baktım da . Yapsak iyi olur aslında

21 Ekim 2019 02:06

Madsizzle
Şube Müdürü
bitlisli olmayip da basvuranlar vahit kiler in videolarina ve aciklamalarina baksin.bosa zaman kaybetmemeleri gerektigini gorurler
21 Ekim 2019 21:26

Tarık demi
Kapalı

Arkadaş öle bişe yok . Ben şansa kader Bitlis de otogar diye kullanılan petrolde değerli biri ile tanıştım birinci ağız yok dedi öle bişe olur mu ..

21 Ekim 2019 21:48

Madsizzle
Şube Müdürü

Arkadaş öle bişe yok . Ben şansa kader Bitlis de otogar diye kullanılan petrolde değerli biri ile tanıştım birinci ağız yok dedi öle bişe olur mu ..

Tarık demi, 4 hafta önce - Alıntıya git
tarayicida ararsanz cikar karsiniza ayrica memurlar.netin haberine de bakablrsnz
21 Ekim 2019 23:52

Tarık demi
Kapalı

Hocam o konuşmayı 1 ay önce yaptı haberimiz var ama işte olacak bişe değil... Sen umudunu kaybetme oraya başvurmuşsan .. Kaç kişinin güvenlik soruşturması bile yapıldı Bitlis dışından

22 Ekim 2019 00:14

Madsizzle
Şube Müdürü

Hocam o konuşmayı 1 ay önce yaptı haberimiz var ama işte olacak bişe değil... Sen umudunu kaybetme oraya başvurmuşsan .. Kaç kişinin güvenlik soruşturması bile yapıldı Bitlis dışından

Tarık demi, 4 hafta önce - Alıntıya git
ben baska ile basvurdm da yine de bi haksizlik oldugunu gosterio kaynaklar bilsin basvuranlar die soledm
Toplam 6 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?