Editörler :
18 Ekim 2019 16:31

12-12Pol
Aday Memur
Ahh ahh bende Hatay'dan Kayseri'ye gitmek istiyorum Olmuyor ben de bu sene ikinci şarkı yazacağım ikinci şarkı illeri hangileri acaba bilen var mı her sene değişiyor mu geçen sene hangi illerde bir de sadece Diyarbakır yasak gelir mi acaba
Tamerbugra, 1 ay önce - Alıntıya git
Hakkınızda hayırlısı olsun. Hatay'da kaçıncı yılınız?
18 Ekim 2019 16:32

12-12Pol
Aday Memur

batmanda 4 yil kaldım Diyarbakır'da 5 yılım doldu. lojman olarak birbirine benzer iki il. çünkü buray TOKİ uzak batmanda da karatay lojmanları biraz uzaktı , Batman'daki merkez lojmanları emniyete yaya 2 dakika uzaklıkta Diyarbakır'daki araçla 5 dakika

okul hastane olarak Diyarbakır daha bi ilerleme kaydetmiş gorev olarak batman daha sakin Diyarbakır yoğun ama yaşam standardı olarakta burası daha iyidir ben burayı tercih ederdim

gövenlikkgm, 1 ay önce - Alıntıya git
cevabınız için çok teşekkür ederim.
18 Ekim 2019 16:58

axi_07
Aday Memur

şu an batman da 4. yılılm,,, lojman merkezeded var biraz uzaktada ,, ama lojman çıkma oranı yüksektir,, eğitim sağlık imkanları gelişmiş aradığını bulursun,, iş olarak yoğunluk diyarbakırla kıyaslanamaz heralde, ama kendine göre var,, ve diyarbakır 1 saat ve yolu düzgündür,, hakkında hayırlısı

18 Ekim 2019 17:42

12-12Pol
Aday Memur

şu an batman da 4. yılılm,,, lojman merkezeded var biraz uzaktada ,, ama lojman çıkma oranı yüksektir,, eğitim sağlık imkanları gelişmiş aradığını bulursun,, iş olarak yoğunluk diyarbakırla kıyaslanamaz heralde, ama kendine göre var,, ve diyarbakır 1 saat ve yolu düzgündür,, hakkında hayırlısı

axi_07, 4 hafta önce - Alıntıya git
axi07 cevabın için teşekkür ederim. Merkezdeki lojmanlar hakkında(büyüklüğü, ısınma durumu) bilgi verebilir misin?
18 Ekim 2019 20:32

iamapoliceman
Şube Müdürü
Birisi hariç diğerleri merkezde ısınma konusunda çok sıkıntı duymadım hastanelerde yakın küçük bir şehir ulaşım sıkıntı olmuyor.
Wolfteam star, 1 ay önce - Alıntıya git
memursenin neresi merkez? bahçe4 ve çocuk şb harici bütün lojmanlar merkeze uzak hocam. Batman'da çevik harici herkes rahattır, kadro kolay kolay 12-12ye dönmez havalimanı mevcut şehir güzel imkanlar yeterli
19 Ekim 2019 22:55

Wolfteam star
Memur
memursenin neresi merkez? bahçe4 ve çocuk şb harici bütün lojmanlar merkeze uzak hocam. Batman'da çevik harici herkes rahattır, kadro kolay kolay 12-12ye dönmez havalimanı mevcut şehir güzel imkanlar yeterli
iamapoliceman, 4 hafta önce - Alıntıya git
birisi hariç diğerleri yakın dedim birisi Memur-sen işte kardeşim
Toplam 26 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?