Editörler : hopaliSafak Vaktii
13 Ekim 2019 20:50

fhurghan
Şube Müdürü
iste asil sorun da senin gibilerin atanmasi zaten..ben de atanacagim ama insanin ici aciyor sizin gibiler de ataninca.
lieebee, 1 ay önce - Alıntıya git
herkesin ici aciyor birbirine senin acimis acimamis kimsenin umrunda bile degil. Tipki benim olmadigi gibi.
13 Ekim 2019 21:13

Okdusty
Memur
20bini gecmez bu seneki rakam. Bu dilimde degilsen ders calismaya baslayabilirsin.
fhurghan, 1 ay önce - Alıntıya git
bu senin için de geçerli sen başladın mi
13 Ekim 2019 21:17

Okdusty
Memur
arkadaşlar tartismayalim bu sene tek alım var 30 bin ya da 40 bin Şubat'ta duyuru gelir sınırda olduğunu düşünen varsa şimdiden çalışmaya başlasın (furgan)
13 Ekim 2019 21:26

Mordecai33
Aday Memur

Fhurghan lordum. İzninizle şunlara bir cevap vereyim. Hepiniz susunuz lütfen. Hanginiz her konunun altına yorum atacak kadar kabiliyetli?! Fhurghan lordum her şeyi bilir 3

13 Ekim 2019 21:36

meczupkız
Aday Memur

Bencede kpss açıklanalı kaç ay oldu halen ses yok sanırım şubatta alım beklemeyelim

13 Ekim 2019 22:20

Okdusty
Memur

Bencede kpss açıklanalı kaç ay oldu halen ses yok sanırım şubatta alım beklemeyelim

meczupkız, 1 ay önce - Alıntıya git
Şubat'ta başvuru alınır gibi Mart Nisan atama olur tahminen inşallah o kadar bekletmezler
14 Ekim 2019 09:14

fhurghan
Şube Müdürü
arkadaşlar tartismayalim bu sene tek alım var 30 bin ya da 40 bin Şubat'ta duyuru gelir sınırda olduğunu düşünen varsa şimdiden çalışmaya başlasın (furgan)
Okdusty, 1 ay önce - Alıntıya git
ben basladim bile zaten onun icin yaziyorum sen de bir an evvel basla.
14 Ekim 2019 09:16

fhurghan
Şube Müdürü
Şubat'ta başvuru alınır gibi Mart Nisan atama olur tahminen inşallah o kadar bekletmezler
Okdusty, 1 ay önce - Alıntıya git
30binde atanirim, 40binde merkezi yer secerim. Sinirda da degilim, 40ta da kontenjandayim 30da da :) bu sene 20bin alim olacagindan calismaya basladim, sen de kontenjanda degilsin otur basla.
14 Ekim 2019 09:29

kateksis147
Aday Memur
ben basladim bile zaten onun icin yaziyorum sen de bir an evvel basla.

kardeş sen hem kpss çalışıp hem işsiz gibi her gün ne işin var burda

ben geçtiğimiz dönem başladığımda tuvalete gidecek vakit bulamıyorduk

burda gezersen böyle boş boş tabi sene sonu alım olmaz diye ağlarsın

14 Ekim 2019 09:44

fhurghan
Şube Müdürü

kardeş sen hem kpss çalışıp hem işsiz gibi her gün ne işin var burda

ben geçtiğimiz dönem başladığımda tuvalete gidecek vakit bulamıyorduk

burda gezersen böyle boş boş tabi sene sonu alım olmaz diye ağlarsın

kateksis147, 1 ay önce - Alıntıya git
seni baglamaz bu, benim 3 puana ihtiyacim var kontenjana girmek icin 8-9 degil. Atamasi yapilmayan ogretmenlerin hepsi ya asgari ucrete calisiyor ya da ucretli yapiyor o da issizlikle es deger.
14 Ekim 2019 10:32

lieebee
Memur
atamasi yapilmayan diye bir sey yok.atanamayan ogretmen var..herkes senin gibi degil..hayallerle kendini avutma.asgari ucretin uzerinde calisan binlerce insan var burda..senin gibi forumlarda asgari ucrete calismiyorlar. troll seni..
14 Ekim 2019 10:42

fhurghan
Şube Müdürü
atamasi yapilmayan diye bir sey yok.atanamayan ogretmen var..herkes senin gibi degil..hayallerle kendini avutma.asgari ucretin uzerinde calisan binlerce insan var burda..senin gibi forumlarda asgari ucrete calismiyorlar. troll seni..
lieebee, 1 ay önce - Alıntıya git
Atamasi yapilmayan ogretmen : Norm fazlasi ogretmen Atanamayan ogretmen : Hukumetin yanlis insan kaynaklari urunu Bilgisizlik de ayri bir sey. Zira benim asgari ucrete calistigimi nereden cikardin? hem ben calismasam da bu toplumun gercegi bu degil mi? kibir gercekten kotu bir sey, insani nasil komik duruma dusuruyor.
14 Ekim 2019 10:59

lieebee
Memur
Atamasi yapilmayan ogretmen : Norm fazlasi ogretmen Atanamayan ogretmen : Hukumetin yanlis insan kaynaklari urunu Bilgisizlik de ayri bir sey. Zira benim asgari ucrete calistigimi nereden cikardin? hem ben calismasam da bu toplumun gercegi bu degil mi? kibir gercekten kotu bir sey, insani nasil komik duruma dusuruyor.
bu ay maaslarinizi erken yatirdilar galiba? dolar yukseldi. bozdurmaya gidersiniz artik bugun.
14 Ekim 2019 12:31

kateksis147
Aday Memur
seni baglamaz bu, benim 3 puana ihtiyacim var kontenjana girmek icin 8-9 degil. Atamasi yapilmayan ogretmenlerin hepsi ya asgari ucrete calisiyor ya da ucretli yapiyor o da issizlikle es deger.

beni bağlayan kısım senin çok konuşup boş konuşmanla alakalı

3 puan fazla alınca ekonomi şu bu her şey güzel diye yorum da yapardın sen ama yetmeyince

seneye kalınca ne olsa kaldım bari millet umutlanmasın derdinde isen bas git form dan her yazıda sen varsın bu ne boş vakittir

14 Ekim 2019 13:43

Murat Mulalar
Aday Memur
ongorum, ekonomi ortada.
Sayın Hocam haklısınız ekonomi istenen seviyede olmasada devlet de ekonomik davranacak ancak olmazsa olmaz bazı branş atamaları yapmak zorunda yeni gelecek liseliler için hepey öğretmen alacaktır ,normal atama dışında
14 Ekim 2019 15:10

fhurghan
Şube Müdürü

beni bağlayan kısım senin çok konuşup boş konuşmanla alakalı

3 puan fazla alınca ekonomi şu bu her şey güzel diye yorum da yapardın sen ama yetmeyince

seneye kalınca ne olsa kaldım bari millet umutlanmasın derdinde isen bas git form dan her yazıda sen varsın bu ne boş vakittir

kateksis147, 1 ay önce - Alıntıya git
3 puan daha fazla alsam daha beter yorumlar yapardim emin ol. 30binde de kontenjandayim 40ta da.
Toplam 36 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?