Editörler : **sude**
13 Ekim 2019 22:37   

Smmm sınav kitap önerisi
Smmm sınavı için konu anlatımlı kitap önerebilir misiniz ?
14 Ekim 2019 08:00

**sude**
Editor

Kitap yerine online ders almanız daha faydalı olacaktır.

06 Kasım 2019 17:49

Bekleyengil
Aday Memur

Eksi oy vermedim elim değdi değiştiremedimde.

06 Kasım 2019 17:52

Bekleyengil
Aday Memur

Kitap seçmek yerine internette her konuyu anlatan çok saıda video var. Bence onlara bir bak beğenmediğin video ve hocayı değiştir. Soru bankası al bence.

Sude hocam online video al demiş ama hocanın anlatışı tarzı hoşuna gitmiyorsa bence hiç verimli olmayacaktır. Online alıp para vereceğine internetten bedva videolardan çalış.

Çok iyi anlatan hocalar var. Sonra da bol bol soru olur bu iş. Artık akıllı telefonlarda var tak kullaklığını her şey orada. Evde olmana dahi gerek yok.

Bir düşün derim. İllede para harcamak şart değil.

08 Kasım 2019 15:07

**sude**
Editor

Online olarak çok iyi anlatım yapan hocalar var. İnternet üzerinden doğru düzgün izleme şansı olmayabilir. Bir plan içerisinde hareket etmek gerekiyor.

Bol bol soru çözmek sınavı kazanma şartlarından biri zaten. İstediğin kadar video izle ben anladım de, yeterli olmuyor. Bu öğrendiklerinizi pratikte de görmeniz gerekecektir.

08 Temmuz 2020 19:01

Özge96
Aday Memur

Herkes online ders öneriyor fakat ben online derslerde verim alamıyorum. Bunun yerine staj başlatma sınavını için kaynak önerisi yapabilir misiniz? Hangi dersler için konu anlatımlı kitap almalıyım

10 Temmuz 2020 00:31

Pololmak
Aday Memur

Herkes online ders öneriyor fakat ben online derslerde verim alamıyorum. Bunun yerine staj başlatma sınavını için kaynak önerisi yapabilir misiniz? Hangi dersler için konu anlatımlı kitap almalıyım

Özge96, 9 ay önce - Alıntıya git

Murat yayınları staja başlama kitabı var onu alabilirsin

10 Temmuz 2020 23:46

Özge96
Aday Memur

Murat yayıyınları için birkaç forumda elinizi bile sürmeyin yazmışlar, anlatımları eksikmiş bir de cevap anahtarında yanlışlık varmış. Düzgün bir kaynak bulabilmiş değilim

11 Temmuz 2020 00:13

**sude**
Editor

Deha'nın yayınlarını alabilirsiniz.

11 Temmuz 2020 01:11

Pololmak
Aday Memur

Murat yayıyınları için birkaç forumda elinizi bile sürmeyin yazmışlar, anlatımları eksikmiş bir de cevap anahtarında yanlışlık varmış. Düzgün bir kaynak bulabilmiş değilim

Yani piyasa da kaynak çok ama deha var yine islam Çankaya var konu anlatımlı ama tabi hepsinin anlatım tarzı farklı

11 Temmuz 2020 01:14

Pololmak
Aday Memur

Deha'nın yayınlarını alabilirsiniz.

**sude**, 9 ay önce - Alıntıya git

Dehanın konu anlatımı nasıl iyi mi sizce ben de o yayının kitaplarından çalışmayı düşünüyorum ama Murat yayınları da olabilir

11 Temmuz 2020 12:07

**sude**
Editor

Murat yayınları önceki yıllarda bayağı iyiymiş ama şimdi pek tavsiye edilmiyor. Deha yayınlarının anlatımı ve soru çözümü nasıl pek bilgim yok ama bir çok kişi Deha ile bu sınavı başardı.

İlle de kitap almanıza gerek yok diye düşünüyorum. Önceki yıllarda çıkmış soruları çözün. Fuat hocanın Facebook'ta sayfası var, orada da kaynak paylaşımında bulunuyorlar. Oradan da kaynak indirip çalışabilirsiniz.

12 Temmuz 2020 01:16

Özge96
Aday Memur

Hukuk dersleri için önerebileceğiniz PDF veya kitap var mıdır?

12 Temmuz 2020 01:31

Pololmak
Aday Memur

Hukuk dersleri için önerebileceğiniz PDF veya kitap var mıdır?

Murat yayınları deha ve islam Çankaya olabilir kitap olarak ama pdf bende araştırıyorum bulamadım daha

12 Temmuz 2020 10:37

Özge96
Aday Memur

İslam çankayanın kitap satışlarını bulamadım ben siz buldunuz mu hocam

12 Temmuz 2020 12:38

Pololmak
Aday Memur

Onun kitabını buldum ama eskiydi mavi bir kitap üstü karalıydı almadım.Yenisinide bulamadım açıkçası

13 Ağustos 2020 17:21

Özge96
Aday Memur

Arkadaşlar hukuk için soru bankası ne önerirsiniz?

31 Ağustos 2020 13:14

cem cengiz 06

Arkadaşlar 2020 güncel kaynak olarak kimi önerirsiniz veya pdf olarak elinde kaynak olan varmı?

31 Ağustos 2020 13:56

**sude**
Editor

https://forum.memurlar.net/konu/2424404/2.sayfa

bu bölümde sınavı geçmiş arkadaşlar var, onlara mesaj atarak kaynak talebinde bulunabilirsinizz.

14 Ekim 2020 20:00

CEO123
Aday Memur

Kitap yerine online ders almanız daha faydalı olacaktır.

**sude**, 2 yıl önce - Alıntıya git
Online kurs öneriniz var mı
Toplam 19 mesaj