Editörler : Mehmet Balci
14 Ekim 2019 15:59   

Belediyeler 2019/2 için personel bildirsin yazısı

Bu karar alımlara etki eder mi? Belediyelerin kadroları dolmadıysa etkiler diye düşünüyorum ama sizin yorumunuz nedir?

14 Ekim 2019 16:09

Quetzicoatl
Genel Müdür

Bu haberle birlikte belediyeler 2017'den önce olduğu gibi merkezi alıma geçti diyebiliriz. 2018'de sınava girenler olarak ilk iki atamada hüsrana uğradık ama son iki atamada yüzümüzün güleceğine inanıyorum.

14 Ekim 2019 16:15

enginerrr432
Memur
hobaaa habere bak ! Bomba vala.Ej atamalarda imzalandı, belediyelerinde merkeziye bir kurum olsa bile talep vermesi isteniyor.Mühendislere gelecek kadro 100 :))) Türkiyem canım ülkem(!)
14 Ekim 2019 16:20

enginerrr432
Memur

Bu haberle birlikte belediyeler 2017'den önce olduğu gibi merkezi alıma geçti diyebiliriz. 2018'de sınava girenler olarak ilk iki atamada hüsrana uğradık ama son iki atamada yüzümüzün güleceğine inanıyorum.

Quetzicoatl, 1 ay önce - Alıntıya git
Sadece çevre bak.gönder demiş.diyer kurumları kapsamaz sanırım.inşalah dediğin gibidir.Zaten kentsel dönüşüm var.Deprem geldi gelecek.Ya hızlı davranır mühendis ekipleri derhal kurarlar ya da altında kalırız hep beraber depremin.Güzel haber yine de.
14 Ekim 2019 16:25

Zey006
Memur
Süper haber
14 Ekim 2019 16:26

mihendisbey
Aday Memur

Yine yeni bir umut. Sonu hüsran olmaz insallah.

14 Ekim 2019 16:27

Porzing34
Aday Memur

İyi de bu haberde mulakatsız personel almak isteyenler talepte bulunsun diyor adam mülakatla almak istiyorsa hala alabiliyor yani

14 Ekim 2019 16:30

Quetzicoatl
Genel Müdür
Sadece çevre bak.gönder demiş.diyer kurumları kapsamaz sanırım.inşalah dediğin gibidir.Zaten kentsel dönüşüm var.Deprem geldi gelecek.Ya hızlı davranır mühendis ekipleri derhal kurarlar ya da altında kalırız hep beraber depremin.Güzel haber yine de.
enginerrr432, 1 ay önce - Alıntıya git

İtfaiye eri dışında, ihtiyaç doğrultusunda bütün B Grubu memur ihtiyacından bahsediliyor. (Mühendis, büro memuru, zabıta dahil)

Yazı 10 Ekim tarihinde gönderilmiş, 18 Ekim'e kadar süre verilmiş. İvedi ihtiyaçlar bu alımda, diğer ihtiyaçlar da 2020/1'de karşılanır.

Hiç yoktan iyidir.

14 Ekim 2019 16:31

enginerrr432
Memur

İyi de bu haberde mulakatsız personel almak isteyenler talepte bulunsun diyor adam mülakatla almak istiyorsa hala alabiliyor yani

Porzing34, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam kentsel dönüşüm için adam lazım bolca.özellikle mühendis.torpilli zaten masabaşında oturuyor. sahaya adam lazım.5.8 vurdu binalar gidiyordu.6 da yeminle 10.000 den aşağı adam ölmez baya zaiyat olur.Atanmak için söylemiyorum gerçekten acil bir durum.Şu şartlarda her belediyenin elektrik elekteronik, inşaat, makina , çevre gibi bölümlere sayı vereceğine inanıyorum.
14 Ekim 2019 16:55

enginerrr432
Memur
5.8 de 4 sn değil 19 saniye olsa bugün işe başlamıştı kepçeciker.Allahın dediği olur.Tedbiri alma vakti geldi.Alınmasada insanlar kendi bilir. Bekleyip göreceğiz
14 Ekim 2019 17:39

sonersonersoner
Memur
hadi hayirlisi bi umut bekliycez artik
14 Ekim 2019 17:40

romayı yakan adam
Daire Başkanı

geç kalınmış güzel bir uygulama. uygulamanın amacına hizmet edebilmesi için de, belediyelere yapılacak tüm alımlar kesinlikle ve sadece kpss ile olmalı. merkezi alımda güzel bir sayı görmeliyiz. zaten merkezi alım ile alınsaydı, kpss ile binlerce insan belediyelere atanmış olurdu, puanlar da erirdi. 80 ve üstü çoktan yerleşirdi. kpss'nin yapılış amacına da uygun güzel ve isabetli bir gelişme olarak görüyorum. şimdi yapılması gereken belediyelere kpss ile hatrı sayılır sayıda alım yapmak.. aralıkta iyi bir sayıda atama bekliyoruz inşallah 2500-3000 gibi bir rakam görürüz ilk etapta...

14 Ekim 2019 18:46

cevresecil
Aday Memur

geç kalınmış güzel bir uygulama. uygulamanın amacına hizmet edebilmesi için de, belediyelere yapılacak tüm alımlar kesinlikle ve sadece kpss ile olmalı. merkezi alımda güzel bir sayı görmeliyiz. zaten merkezi alım ile alınsaydı, kpss ile binlerce insan belediyelere atanmış olurdu, puanlar da erirdi. 80 ve üstü çoktan yerleşirdi. kpss'nin yapılış amacına da uygun güzel ve isabetli bir gelişme olarak görüyorum. şimdi yapılması gereken belediyelere kpss ile hatrı sayılır sayıda alım yapmak.. aralıkta iyi bir sayıda atama bekliyoruz inşallah 2500-3000 gibi bir rakam görürüz ilk etapta...

romayı yakan adam, 1 ay önce - Alıntıya git
inşallah..umut umut umut...
14 Ekim 2019 18:49

kaplumbaga155
Daire Başkanı

sdsdsds. insan farklı şeyler düşünmüyor değil. 15 yıldır nerdeydi bu yazı? en büyük belediyeler muhalefete geçince mi böyle oldu? keşke daha önce olsaymış o zaman..

14 Ekim 2019 20:52

Memurybs
Aday Memur

Arkadaşlar bir şey sorcaktım eğer belediye zabıta alımını bu şekilde atama yoluyla alırsa yaş şartı yine 30 mu olur?

14 Ekim 2019 21:00

mecheng90
Aday Memur

Acaba bakanlık merkezi atamada alım mı yapacak ki böyle bir bildiri yayınladı?

15 Ekim 2019 03:21

Mevsim-mevsim
Aday Memur
Başka yerde de her sene gönderiliyor bu yazılar, boşuna umutlanmayın sıradan bi bildiri işte yazmışlar. Neye inanacağımı şaşırdım, umut edip hüsrana uğramaktan yoruldum artık ! Aralık alımları yüzümüzü güldürsün inşallah :(
17 Ekim 2019 08:30

İnşaatmühendisi67
Memur

Hocam 5 kadro fazla gelse kardır

Toplam 17 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;