Editörler : gubaz
12345678910111213»
22 Ekim 2019 12:50

Kullanıcı209
Aday Memur

Evet hocam ya biraz daha bilgilendirir misiniz? Ne zaman girdiniz ne zaman döndüler. Bende istanbuldan girdim 16 ekimde ingilizce sinavina beklemedeyim :)

22 Ekim 2019 13:21

Elfshn12
Aday Memur

Sanırım direkt alacaklarına geri dönüş yaptılar:(

22 Ekim 2019 13:34

Boraa.
Aday Memur

Sanırım direkt alacaklarına geri dönüş yaptılar:(

Elfshn12, 2 ay önce - Alıntıya git

Sanmam, büyük ihtimal öncelikle başvurulan ilde bölge müdürlüğü bulunmayanlara skype üzerinden ön görüşme sağlanıyor.

22 Ekim 2019 13:52

sendenbendenbizden2
Aday Memur

Sanmam, büyük ihtimal öncelikle başvurulan ilde bölge müdürlüğü bulunmayanlara skype üzerinden ön görüşme sağlanıyor.

Boraa., 2 ay önce - Alıntıya git

Batman için görüşme yaptık. Genel yetenek sınavından sonra mail geldi teknik hata oluşmuş bazıları girememiş sanırım o yüzden yeni linkle İngilizce testi gönderdiler. Paragraf soruları vardı ingilizcem kötü o yüzden okumadan hepsini attım ve mailde 20sine kadar sınavı tamamlayan herkesle mülakat yapılacağı yazıyordu yani kesin alındım gibi bişey yok arkadaşlar bende torpillerden muzdarip biriyim. Hatta torpil yüzünden işinden olmuş biriyim böyle düşünmeyin lütfen.

22 Ekim 2019 13:53

Kullanıcı209
Aday Memur

Daha yüksek bir ihtimal :D hakkimizda hayırlısı bekleyelim bakalım

22 Ekim 2019 13:57

sendenbendenbizden2
Aday Memur

Mülakatta herkese aynı şeyler sorulmaz o yüzden söylesem bile size faydası olmaz. Mülakat sorularını siz kendiniz yönetirsiniz neyin üstündedurursanız sorular o yönden gelir. Ben kendimden bahsederken daha çok çalışırken neler yaptığımdan bahsettim sorularda o yönde geldi. Satış ve ikna kabiliyetini ölçmek adına şöyle bi ürünvar nasıl satarsın diye bi soru sordular mantıksız geldiği için cevaplayamadım kal geldi. Ama siz yeniliğe ve öğrenmeye açık bir insan olduğumiçin ve alacağım eğitimle de bu işi başaracağıma inanıyorum gibisinden bişeyler söylemenizi tavsiye ederim

22 Ekim 2019 14:00

sendenbendenbizden2
Aday Memur

Aklıma bunlar geldi başka merak ettiğiniz bişey varsa cevaplayabilirim

22 Ekim 2019 14:44

eylül.16
Aday Memur

Aklıma bunlar geldi başka merak ettiğiniz bişey varsa cevaplayabilirim

sendenbendenbizden2, 2 ay önce - Alıntıya git
Peki mail üzerinden mi ulaştılar size skype den görüşme yaptım dediniz, gün içinde verilen saatte mi görüşüyorsunuz online mülakatta?
22 Ekim 2019 15:47

sendenbendenbizden2
Aday Memur
Peki mail üzerinden mi ulaştılar size skype den görüşme yaptım dediniz, gün içinde verilen saatte mi görüşüyorsunuz online mülakatta?
eylül.16, 2 ay önce - Alıntıya git
Arayıp haber verdiler tarih ve saati. Skype kullanıcı adımı gönderdim tam saatinde görüşmeyi yaptık
22 Ekim 2019 16:03

eylül.16
Aday Memur
Arayıp haber verdiler tarih ve saati. Skype kullanıcı adımı gönderdim tam saatinde görüşmeyi yaptık
sendenbendenbizden2, 2 ay önce - Alıntıya git
O zaman mail değil de telefon bekleyelim yani.. Arkadaşlar hepimizin hakkında hayırlısı olsun insallah dönüş alanlar bilgilendirme yaparsa cok güzel olur
22 Ekim 2019 16:39

melodrama5
Aday Memur

Ben gruptan mülakatına davet aldım bugün

22 Ekim 2019 16:40

eylül.16
Aday Memur

Ben gruptan mülakatına davet aldım bugün

melodrama5, 2 ay önce - Alıntıya git
hangi şehir sizin
22 Ekim 2019 16:43

melodrama5
Aday Memur

İstanbul

22 Ekim 2019 16:45

Boraa.
Aday Memur

İstanbul

Hayırlı olsun Allah gönlünüze göre versin, skype görüşmesi olmadı sizin herhalde?

22 Ekim 2019 16:46

melodrama5
Aday Memur

Hayırlı olsun Allah gönlünüze göre versin, skype görüşmesi olmadı sizin herhalde?

Eyvallah kardeşim. Bu sefer olmadı skype görüşmesi. Grup mülakatı sonrasında gmy mülakatı olacak ve 2 aralıkta iş başı dediler

22 Ekim 2019 16:47

Boraa.
Aday Memur

Eyvallah kardeşim. Bu sefer olmadı skype görüşmesi. Grup mülakatı sonrasında gmy mülakatı olacak ve 2 aralıkta iş başı dediler

Çok sevindim umarım sorusuz geçer. Ankaradan aranan yok herhalde henüz

22 Ekim 2019 16:50

eylül.16
Aday Memur
2 Aralik erken bir tarih bunun öncesinde eğitim sureci de var. ise alim sürecini cok uzatmayacaklar sanırım cumaya kadar sonuçlanır diye düşünüyorum. Belki de ingilizce sınavıni yapma tarihinin siralamasina göre gidiyorlardir bilemeyiz.
22 Ekim 2019 16:53

Boraa.
Aday Memur
2 Aralik erken bir tarih bunun öncesinde eğitim sureci de var. ise alim sürecini cok uzatmayacaklar sanırım cumaya kadar sonuçlanır diye düşünüyorum. Belki de ingilizce sınavıni yapma tarihinin siralamasina göre gidiyorlardir bilemeyiz.
eylül.16, 2 ay önce - Alıntıya git

Haklısınız, önceki alımda da yine İstanbuldan sonra Ankara İçin aramaya başlarlar herhalde.

22 Ekim 2019 16:56

Boraa.
Aday Memur

Haklısınız, önceki alımda da yine İstanbuldan sonra Ankara İçin aramaya başlarlar herhalde.

*Başladılar

22 Ekim 2019 17:02

eylül.16
Aday Memur

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun umudumuzu kaybetmeyelim
Toplam 310 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?