Editörler : gubaz
«34567891011121314»
23 Ekim 2019 20:02

Elfshn12
Aday Memur

Merak ettiğim bir konu var. Oldu ki olumlu so yalandı sınav mülakat için ilk önce skype üzerinden daha sonra istanbula mi çağırırlar? Cunki böyle olmaz direk istanbulda çatışırlarsa onca insan boş yere gitmis olacak.

23 Ekim 2019 20:03

Elfshn12
Aday Memur

Sonuçladı*

23 Ekim 2019 20:16

dilekkq
Aday Memur

Ben 5 ay önce ing bank iş alım için görüştüm en son şube müdürüyle görüştüm olumlu oldu ve beni istanbuldan skype üzerinden ik cılarla görüştürdüler. Ve bana denilen şey şu asgari ücretle geçinebilecek misin oldu.

23 Ekim 2019 20:40

Boraa.
Aday Memur

Merak ettiğim bir konu var. Oldu ki olumlu so yalandı sınav mülakat için ilk önce skype üzerinden daha sonra istanbula mi çağırırlar? Cunki böyle olmaz direk istanbulda çatışırlarsa onca insan boş yere gitmis olacak.

Elfshn12, 2 ay önce - Alıntıya git

Başvuralan ilde mülakat gerçekleştirmek için bölge müdürlüğü vs. Yoksa skype üzerinden ön görüşme yaparlar, İstanbul, Ankara gibi illerde böyle olacağını sanmam, diğer alımlarda da böyle ilerlediği görülüyor.

23 Ekim 2019 20:53

melodrama5
Aday Memur

Ben 5 ay önce ing bank iş alım için görüştüm en son şube müdürüyle görüştüm olumlu oldu ve beni istanbuldan skype üzerinden ik cılarla görüştürdüler. Ve bana denilen şey şu asgari ücretle geçinebilecek misin oldu.

dilekkq, 2 ay önce - Alıntıya git

Peki teklif aldınız mı bankadan ?

23 Ekim 2019 20:58

dilekkq
Aday Memur

Ben ik cılarla görüştükten sonra şube müdürüne asgari ücretle çalışamayacagımı söyledim. Hiç deneyimi olmayanlar düşünebilir tabi başlangıç için. Ama benim bankaclık deneyimim vardı zaten neden asgari ücretle çalışayım ki

23 Ekim 2019 21:06

melodrama5
Aday Memur

Doğrudur.

24 Ekim 2019 09:03

gzdbuse
Kapalı
Siz hangi ilden bekliyorsunuz
eylül.16, 2 ay önce - Alıntıya git
İzmirden bekliyorum
24 Ekim 2019 15:53

Boraa.
Aday Memur

Ankara için dönüş alan oldu mu?

24 Ekim 2019 16:35

etuuck
Aday Memur

Ankara için dönüş alan oldu mu?

Boraa., 2 ay önce - Alıntıya git

Bir dönüş olmadı henüz ama olumsuz da olabilir elbette...

24 Ekim 2019 16:40

Boraa.
Aday Memur

Bir dönüş olmadı henüz ama olumsuz da olabilir elbette...

etuuck, 2 ay önce - Alıntıya git

Tabi ki, iki türlü de dönüş yok.

24 Ekim 2019 16:45

etuuck
Aday Memur

Tabi ki, iki türlü de dönüş yok.

Bekleyelim bakalım biraz daha... Pek umudum kalmadı açıkçası

24 Ekim 2019 16:50

Boraa.
Aday Memur

Bekleyelim bakalım biraz daha... Pek umudum kalmadı açıkçası

etuuck, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayırlısı olsun inşallah.

24 Ekim 2019 17:05

etuuck
Aday Memur

Hayırlısı olsun inşallah.

İnşallah :)

24 Ekim 2019 17:14

A.Ş.Ç.
Aday Memur
Arkadaşlar öncelikle umarım herkez için hayırlısı olsun . Ben pazartesi günü ingilizce sınavına girdim ve bana salı günü dönüş oldu benle cv üstünden sorular sordu ve skype görüşmesi yapılacağı söylendi. Aranızda skype görüşmesine katılan oldu mu arandıktan kaç gün sonra skype görüşmesi yapıyorlar
24 Ekim 2019 17:46

Nss1
Aday Memur

Arkadaşlar bugün Adana için insan kaynakları tarafından arandım. Cv?im üzerinden ve satışla ilgili birkaç soru sordular. Yalnız konuşma sonunda bilgilerimin gerekli iş koluyla paylaşılıp uygun görülmesi halinde mülakat için aranacağım söylendi. Aranızda böyle bir süreç geçiren oldu mu? Olumlu veya olumsuz olduğunu anlayamadım çünkü.

24 Ekim 2019 18:40

Büşra Algın
Aday Memur
Arkadaşlar öncelikle umarım herkez için hayırlısı olsun . Ben pazartesi günü ingilizce sınavına girdim ve bana salı günü dönüş oldu benle cv üstünden sorular sordu ve skype görüşmesi yapılacağı söylendi. Aranızda skype görüşmesine katılan oldu mu arandıktan kaç gün sonra skype görüşmesi yapıyorlar
A.Ş.Ç., 2 ay önce - Alıntıya git
Bu pazartesi mi girdiniz sınava?
24 Ekim 2019 18:43

A.Ş.Ç.
Aday Memur
Bu pazartesi mi girdiniz sınava?
Büşra Algın, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet bu pazartesi sınava girdim ertesi gün ise arandım .
24 Ekim 2019 18:52

A.Ş.Ç.
Aday Memur

Arkadaşlar bugün Adana için insan kaynakları tarafından arandım. Cv?im üzerinden ve satışla ilgili birkaç soru sordular. Yalnız konuşma sonunda bilgilerimin gerekli iş koluyla paylaşılıp uygun görülmesi halinde mülakat için aranacağım söylendi. Aranızda böyle bir süreç geçiren oldu mu? Olumlu veya olumsuz olduğunu anlayamadım çünkü.

Nss1, 2 ay önce - Alıntıya git
Benimki de seninkiyle aynı durum . Sana bir geri dönüş olumca haber verirmisin . Ben de sana aynı şekilde haber veririm
24 Ekim 2019 19:11

Büşra Algın
Aday Memur
Evet bu pazartesi sınava girdim ertesi gün ise arandım .
A.Ş.Ç., 2 ay önce - Alıntıya git
Hangi il için acaba
Toplam 310 mesaj
«34567891011121314»