Editörler : hopaliSafak Vaktii
20 Ekim 2019 13:13

Okdusty
Memur
20 binde en fazla 100 olur,30 binde 150, 40 binde 200
20 Ekim 2019 21:54

karacauzmez
Yasaklı

Saygı,kendini geliştirme vb..biraz gelişmeyince artı güvensizlik,egoistlik(bencilik) hat safhada oluyor Hocam.Atamanız inşallah gerçekleşir.Biyoloji öabt için Ankara'da hazırlanacak arkadaşlarım var.

karakedi4466, 1 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da bir ablam Kuzey Akademiye yazıldı diye duymuştum.Her branşın atanması kolay değil ama çalışmalarını ısrarla sürdüren birçok arkadaşım atandı,darısı sizlere.

20 Ekim 2019 23:38

LOKITURKS
Aday Memur
İnşallah çok sayıda atama olurda biyoloji öğretmenleride atanır. Gönlümüz atamadan yana. Lise branş öğretmenleri yıllardır atanamadı mağdur oldular diğer bölümlerden hep çok alımlar gerçekleşirken fizik kimya biyoloji öğretmenlikleri ve diğer branşlardan hep az alımlar oldu. Artık atamalar arttırılmalı liselerde sınıflar 30-40 kişilik avrupada ki okulların hiçbiri bu kadar kalabalık değil. Eğitim öğretimde devrim değişmeli. Pozitif bilimlere verilen değerler arttırılmalı. Devletin kalkınması daha modern bir ülke için bu şart. Ekonominiyi daha ilerilere taşımamız için yatırımları öğrencilere ve eğitime yapmalıyız. Neden ülkeye yeni iş adamları ve bilim adamları kazandırmayalım ki...
21 Ekim 2019 00:06

LOKITURKS
Aday Memur
Bu eksiye basanlar ya sınıfçı ya da dikab başka aklıma gelmiyor :) biz ilk 500 e girip atama bekliyoruz derece yapıyoruz sizler 3000 lerin hesabını yapıp daha da istiyorsunuz. Allah ıslah etsin sizi
21 Ekim 2019 16:19

alp3866
Aday Memur

2020 Şubat atamasında biyoloji öğretmenliği ne en az 300 kontenjan verilir diye tahmin ediyorum,lise branş öğretmeni sayısı artacak dedi sayın bakan.

21 Ekim 2019 17:35

LOKITURKS
Aday Memur

2020 Şubat atamasında biyoloji öğretmenliği ne en az 300 kontenjan verilir diye tahmin ediyorum,lise branş öğretmeni sayısı artacak dedi sayın bakan.

alp3866, 4 hafta önce - Alıntıya git
Seviyorum sizi hocam süpersiniz <3
30 Ekim 2019 01:12

Kübra3737
Aday Memur

İnşaallah 500ü bulur hocam.Bende gitmiş olurum o zaman sıralamam 277.Arafta kaldım resmen

30 Ekim 2019 02:07

LOKITURKS
Aday Memur

İnşaallah 500ü bulur hocam.Bende gitmiş olurum o zaman sıralamam 277.Arafta kaldım resmen

Kübra3737, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam siz iyisiniz gidersiniz. Ben 500 lerdeyim bu sene benim bile unudum var. Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış. Duadan başka çaremiz yok. Allah yardımcımız olsun ...
01 Kasım 2019 21:52

karakedi4466
Memur

Umutsuzluk yok öğretmenlerim,inançla ve sabırla çalışmaya atanma hevesinizi kırmadan,yılmadan ders ders ....Geçen atamada İstanbula evli ve 3 aylık bebeği olan arkadaşım atanmıştı.Ne zorluklarla mücadele ettiğinizi biliyor ve anlıyorum,Yolunuz bahtınız açık olsun.Ankara Kuzey Akademiden çok sevdiğim arkadaşıma da selamlar sevgiler buralardan.

03 Kasım 2019 09:19

LOKITURKS
Aday Memur
Biyolojiden kaç kişi atandı bir genel oturum yapsak sevgili meslektaşlarım. Meb e sağlık bakanlığına ve orman bakanlığına atananlar olmuştu baya bir sayı azalmış olması lazımdı. Bizim bölümde denkleştirme konusunda çok sorun olmayacağınıda biliyorum çünkü geçen yıl sınava giren bütün arkadaşlar bu senede girdi (bu yüzden seviyorum sizi). Bir genel bir sayı alsam ilk 1000 içerisinde kaç kişi azalmışızdır?
03 Kasım 2019 10:57

memurolm
Memur

alan değişikliğiyle en çok geçilinilen branş biyoloji

03 Kasım 2019 11:21

LOKITURKS
Aday Memur

alan değişikliğiyle en çok geçilinilen branş biyoloji

memurolm, 2 hafta önce - Alıntıya git
Geçen yıl alan değişikliği olmuştu. Bir yılda herhalde bir 50 milyon kişi geçer.
03 Kasım 2019 11:31

LOKITURKS
Aday Memur
Ben diyorum önden kaç kişi azalır siz diyorsunuz eklenir ya ben ne diyeyim bu insanlara. insanlar niye bu kadar karamsar? bardağın boş tarafını görmeyi ne kadar çok alışmışsınız.
03 Kasım 2019 11:46

memurolm
Memur
Geçen yıl alan değişikliği olmuştu. Bir yılda herhalde bir 50 milyon kişi geçer.
LOKITURKS, 2 hafta önce - Alıntıya git

tüm türkiyede toplamda üniversiteleride halk eğitimi özeli vesaire toplasan o kadar öğretmen yok

Toplam 34 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?