Editörler : Mehmet Balci
07 Kasım 2019 13:38

Can0702
Aday Memur

Can0702 teşekkür ediyorum samimi cevapların için birazda mülakattan bahseder misin neler soruyorlar nekadar sürüyor kaç kişi var komisyonda nelere dikkat etmek gerekir..

webhalil, 2 hafta önce - Alıntıya git

o dönem çok fazla mülakata girdiğim için komisyon sayılarını karıştırıyor olabilirim ama bir masanın sağında bir solunda vardı tam karşısında da 2 yada 3 kişi vardı diye hatırlıyorum. soy isim sırasına göre mülakata alınıyor girdiğiniz zaman biraz kendini tanıtma sohbet faslı var ardından kart seçip veriyorsunuz. mülakat diğer kurumlarda girdiğim mülakatlara göre daha sıcak bir havada geçti açıkçası. çok kasıntı bir ortam olmuyor yani gayet rahat girebilirsiniz. bir tarih bir genel kültür bir de ysk mevzuattan soruyorlar ki benim şahsi fikrim ysk mevzuat sorusuna çok önem veriyorlar. ilk ysk mevzuat sorusunu sorduktan sonra tam ve hızlıca cevap verdim adamların yüzünde ki tebessümü gördüm zaten dedim tamam burası olacak gibi :) diğer sorularda da çok zorlamadılar hatta biraz yardımcı bile oldular tarih sorusunda bana biraz duraksayınca :)

08 Kasım 2019 19:22

karabahtli
Daire Başkanı

yemek verilmiyor dediler. sormayı unuttum. servis imkanı var mıdır, bilgisi olan var mı

Toplam 122 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?