Editörler : swat3410E.Kayı Han
15 Ekim 2019 23:51

Varikosel ameliyatı?

Arkadaslar Varikosel ameliyati Pomem için engel mi ?

Polis099
Aday Memur
16 Ekim 2019 01:22

Değil

Burak seb
Aday Memur
17 Ekim 2019 10:49

Engel diyorlar

ErsnErd2
Kapalı
17 Ekim 2019 11:03

Varikosel bende de var ameliyat olmadım engel değilmiş

Burak seb
Aday Memur
17 Ekim 2019 13:25

Çoğu kişi engel diyor ama.

ErsnErd2
Kapalı
17 Ekim 2019 13:42

Nasip kardeşim. Yönetmelikte varikosel ile ilgili birşey yazmıyor engelsede yapacak bişey yok. En iyi ihtimalle elerler

orkunn42
Aday Memur
17 Ekim 2019 14:40

varikosel emniyet teşkilatı sağlık yönetmeliğine göre engel değil arkadaşlar

orkunn42
Aday Memur
17 Ekim 2019 14:43

Testis ve eklerinin basit kistleri, distal hipospodais, hidrosel ve varikosel mevcudiyeti veya başar

orkunn42
Aday Memur
17 Ekim 2019 14:49

hidrosel ve varikosel mevcudiyeti veya başarılı ameliyatı sağlam kabul edilir

Burak seb
Aday Memur
17 Ekim 2019 19:11

Sutasakda elemeleri var yönetmenlik ayn bunun gibi

orkunn42
Aday Memur
17 Ekim 2019 19:44

Sutasakda bu ne

Burak seb, 5 yıl önce

Sutasakda elemeleri var yönetmenlik ayn bunun gibi

orkunn42
Aday Memur
17 Ekim 2019 19:54

burası tsk değil pomem. ama sen sorduğun soruya aldığın cevaplara bir etki duymuyorsan

neden soru soruyon sana ısrarla engel değil deniliyor sen hala engel diyon . o zaman sınava girmeye bilirsin . benim varikosel olan görevde arkadaşlarım tanıdıklarım var ...

Burak seb
Aday Memur
17 Ekim 2019 23:00

Ameliyat Olup KAZANAN Var Mı İşte Sorun Bu Normalde

ErsnErd2
Kapalı
18 Ekim 2019 09:25

Sutasakta problem mi ? Ameliyat olmadım grade 1 diye doktor ameliyat etmedi. Duruyor öyle sıkıntım yok. Kimisi engel demiş kimisi değil demiş elenenler ameliyatlı kişiler ama emin olamadım
orkunn42, 5 yıl önce

Sutasakda bu ne

orkunn42
Aday Memur
18 Ekim 2019 10:25

elenenler asker mi polis mi ? bilemedim. ama

( Testis ve eklerinin basit kistleri, distal hipospodais, hidrosel ve varikosel mevcudiyeti veya başarılı ameliyatı sağlam kabul edilir. )

bu maddeye göre egm sağlık yönetmeliğinde ya ameliyet olmayıp varikoselin olması veya ameliyat olsanda geçmiş olması gerekiyor, şifa olmamış ise elenme sebebi olabilir.

ErsnErd2, 5 yıl önce
Sutasakta problem mi ? Ameliyat olmadım grade 1 diye doktor ameliyat etmedi. Duruyor öyle sıkıntım yok. Kimisi engel demiş kimisi değil demiş elenenler ameliyatlı kişiler ama emin olamadım

Assal
Aday Memur
26 Aralık 2019 23:38

Merhaba arkadaşlar üroloji doktoruna gittim ultrason icin gün verdi ama tani olarak ; orşit epididimit ve epididimo-orşit apsesiz olarak gözüküyor e nabizda. Bu durum polislikte engel olur mu ? Şimdiden teşekkürler .

Assal
Aday Memur
27 Aralık 2019 00:05

???

Jason01
Şef
27 Aralık 2019 14:11

E nabızda tanı olarak gözükmesi o hastalığa kapıldın demek değil...seni muayene etmeden oraya bir sebep girmek zorunda...sonuçların çıktığında doktorun sana söyler ve rapor verir...bende ürolojiye gittim doktor bana sıkıntın ney dedi bende sıkıntım yok pomeme girdim sonuç bekliyorum tahlil yaptırmak istiyorum dedim tamam dedi senin gibi ultrason günü verdi...çekildim sonuçlarım çıktı doktorun yanına gittim korkmana gerek yok herseyin tertemiz böbrek veya testislerde kis veya taş gibi herhangi bir oluşum yok dedi ve rapor verdi ama e nabızda böbrek taşı yazıyor tanı olarak...sonra korktum tekrar aynı doktora gittim bugün sabah...doktor güldü o hastalığın değil muayene olma sebebine yazdım dedi boş bırakamam orayı dedi..

Assal, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar üroloji doktoruna gittim ultrason icin gün verdi ama tani olarak ; orşit epididimit ve epididimo-orşit apsesiz olarak gözüküyor e nabizda. Bu durum polislikte engel olur mu ? Şimdiden teşekkürler .

Assal
Aday Memur
27 Aralık 2019 19:29

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim

Ankara19101910
Aday Memur
27 Aralık 2019 22:33

2 yönlü lomber grafi s1 vertebra posterior elemanında füzyon defekti mevcuttur. Yazıyor subaylık genel sağlığında. Ancak Subay olur yazısını aldım. Paemi kazanırsam şayet bir sorun teşkil eder mi sizce?

Onurtr177
Aday Memur
15 Şubat 2023 17:51

Simdi sunu sorucam pmyo okula giris icin saglik raporunda kulak burun bogazda B dilimi çiktim diger hepsi A dilimi Polis okuluna giriste engelmi

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi