Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Ekim 2019 08:57

Sözlü mülakat
Arkadaşlar PAEM sözlü mülakata girenlere neler soruldu? Bilginiz veya tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz? En azından bundan sonra girecek arkadaşlar için bir ön hazırlık olur. Teşekkürler

EL CHAPO
Genel Müdür
16 Ekim 2019 10:26

selam mir liva tevfik :D rahat ol konusmada. kasma. heycan yapma.

Mirliva111
Memur
16 Ekim 2019 18:12

+++++++

yellow91
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:34

Arkadaşlar affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum bu baslıkla alakası olmayan. Giriş belgesi kısmında en altta gerekli belgeler yazıyor ya kırmızı bir yazıyla o dosyayı ben açamıyorum ne bilgisayardan ne de telefondan ne yapmam gerek?

dolas
Memur
16 Ekim 2019 18:40

İndiren birinden iste sana mail yada whatssaptan göndersin zaten herkese aynı belgeyi istiyorlar

yellow91, 5 yıl önce
Arkadaşlar affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum bu baslıkla alakası olmayan. Giriş belgesi kısmında en altta gerekli belgeler yazıyor ya kırmızı bir yazıyla o dosyayı ben açamıyorum ne bilgisayardan ne de telefondan ne yapmam gerek?

yellow91
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:42

Cevremde paem e giren bildiğim kadarıyla yok buralardan birileri yardımcı olabilir mi acaba.
dolas, 5 yıl önce

İndiren birinden iste sana mail yada whatssaptan göndersin zaten herkese aynı belgeyi istiyorlar

Sözde mühendiss
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:43

yellow91, 5 yıl önce

yellow91
Aday Memur
16 Ekim 2019 18:49

İki dosyada açıldı evet oldu sanırım çok tesekkur ederim. Bir de şey bu iki belgeyi çıkartmam gerekiyor değil mi
Sözde mühendiss, 5 yıl önce

https://dosya.co/inb29lge56k9/paem_başvuru_dilekçesi.docx.html

https://dosya.co/2o8lxfruh8q0/Sağlık_Bilgilendirme_Formu.docx.html

Telefondayım olmamıs olabılır bak bakalım

Mirliva111
Memur
16 Ekim 2019 21:34

Arkadaşlar hiç duyum alan ya da mülakata giren yok mu?

erdem1212
Aday Memur
17 Ekim 2019 11:57

.

ulrich2019
Şef
17 Ekim 2019 23:22

Arkadaşlar geçen gün 2. komisyonda sözlü mülakata girdim. 2. komisyonda içeride çok tutuyorlar insanları. Ortalama 3-4 dakika konuşturuyorlar. Sürekli soru soruyorlar. Sohbet havasında geçiyor. Öncelikle kritik bilgi şu arkadaşlar: Ön sağlıkta evraklarınızı ne kadar erken teslim ederseniz ertesi gün işiniz o kadar çabuk bitiyor. Ben en sonlardaydım, öğlen 12'de içeri girdik saat 7.45'te anca çıkabildim. benden sonra 4-5 kişi vardı içeride. Çektiğim soru: son başbakan kimdir ve görevi nasıl son bulmuştur.

Çekilen diğer sorular:

Adli psikoloji nedir?

Kamu hizmetlerinin sürekliliği nedir??

Olay yerinde biyolojik deliller nelerdir??

Ayan nedir??

Haşhaşiler Kimdir?

Devlet destekli terör nedir??

Akreditasyon nedir??

NOT: Kasım ayına kadar tecilli olanlar boş yere mülakata gitmesin, direkt eliyorlar. Kışladan gelip mülakatlara girenler de oldu.

dolas
Memur
17 Ekim 2019 23:54

21 Aralık askerlik tarihim var benzer durumda olanlar vardır, onlar için bir şey dediler mi ?

bilgilendirmelerin için teşekkür ederim hocam.

ulrich2019, 5 yıl önce

Arkadaşlar geçen gün 2. komisyonda sözlü mülakata girdim. 2. komisyonda içeride çok tutuyorlar insanları. Ortalama 3-4 dakika konuşturuyorlar. Sürekli soru soruyorlar. Sohbet havasında geçiyor. Öncelikle kritik bilgi şu arkadaşlar: Ön sağlıkta evraklarınızı ne kadar erken teslim ederseniz ertesi gün işiniz o kadar çabuk bitiyor. Ben en sonlardaydım, öğlen 12'de içeri girdik saat 7.45'te anca çıkabildim. benden sonra 4-5 kişi vardı içeride. Çektiğim soru: son başbakan kimdir ve görevi nasıl son bulmuştur.

Çekilen diğer sorular:

Adli psikoloji nedir?

Kamu hizmetlerinin sürekliliği nedir??

Olay yerinde biyolojik deliller nelerdir??

Ayan nedir??

Haşhaşiler Kimdir?

Devlet destekli terör nedir??

Akreditasyon nedir??

NOT: Kasım ayına kadar tecilli olanlar boş yere mülakata gitmesin, direkt eliyorlar. Kışladan gelip mülakatlara girenler de oldu.

ulrich2019
Şef
17 Ekim 2019 23:56

Kardeşim ne desem yalan olur ama orada polis memurları soruyordu aralıkta asker olan var mı diye, 1-2 kişi çıkmıştı sizin durumunuza bakacağız demişlerdi. Onları elediler mi yoksa elemediler mi bilmiyorum seni yanlış bilgilendirmeyeyim kardeşim.

dolas, 5 yıl önce

21 Aralık askerlik tarihim var benzer durumda olanlar vardır, onlar için bir şey dediler mi ?

bilgilendirmelerin için teşekkür ederim hocam.

dolas
Memur
18 Ekim 2019 00:24

teşekkür ederim daha önce bir arkadaş dilekçe yazdırdılar dedi. Acaba siz de gördünüz mü diye sordum

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi