Editörler :
16 Ekim 2019 13:15   

İnfaz koruma memuru güncel

açiklama yapan i̇ller

arayip bi̇lgi̇ alinan adli̇yelerden edi̇ni̇len haberler

açiklanan başari li̇steleri̇ hakkinda yorumlar

kazandiktan sonraki̇ süreç

i̇şe başladiktan sonra yaşananlar

maaş ve lojmanlar hakkinda bi̇lgi̇

ve bu meslekle i̇lgi̇li̇ bütün konular

görüş i̇stek ve şi̇kayetleri̇mi̇zi̇ bu başlik altinda paylaşalim

16 Ekim 2019 13:19

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Evet arkadaşlar hepinizi bekliyorum

16 Ekim 2019 13:53

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Arkadaşlar başarı listeleri kasım ayının 2-3 haftası itibarı ile yayınlanmaya başlar tecrübelerim doğrultusunda bunu söyleyebilirim

16 Ekim 2019 14:04

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.570,9 TL

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.539,4TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.598 TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.566,7 TL

Lisasn mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.621 TL

Lisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.583,5 TL

16 Ekim 2019 14:08

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Geçen alımlarda 90 ların 85 lerin mülakkatta 20 alıp elenirken 70-75 lerin 90-100 alıp nasıl öne geçtiğini gördü bu gözler :)

16 Ekim 2019 14:10

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Afyona başvuranlar arayan olursa lütfen ne dediklerini buraya da yazın...!

16 Ekim 2019 14:13

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.570,9 TL

Lise mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.539,4TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.598 TL

Önlisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.566,7 TL

Lisasn mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve Özel Eğitim, D ve F tipi, Ankara, Bayrampaşa, Buca gibi yerlerde olan cezaevlerinde çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.621 TL

Lisans mezunu sözleşmeli olarak göreve başlayan ve yukarıda belirtilen yerler dışında bulunan cezaevlerinden çalışan bir infaz koruma memuru 2019 Ocak-Temmuz arası maaşı: 3.583,5 TL

ADALETİN GÖZÜ, 2 ay önce - Alıntıya git

ALINTIDIR BU YAZDIKLARIMDAN EKSİK OLMAZ AMA YÜKSEK OLABİLİR :)

16 Ekim 2019 14:16

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Ankaraya başvuranlar si̇zi̇n ni̇hai̇ başari li̇stesi̇ açıklanmıyor tc ile giriş yapıp başarılı yada başarısız diye bakıyorsunuz kaç puan aldığınızı göremiyorsunuz bilginiz olsun.

16 Ekim 2019 14:20

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Ankaraya başvuranlar sizin nihai başarı listesi açıklanmıyor.

Tc no ile giriş yapıp başarılı yada başarısız olduğunuzu görebiliyorsunuz. kaç puan aldığınızı göstermiyorlar bilginiz olsun.

(önceki msjda bi hata olmus okuyamayanlar için )

16 Ekim 2019 14:26

Aslankraliçe
Aday Memur

Bayrampaşa cezaevi yıkılalı nerdeyse 10 sene olmuştur öyle bir cezaevi yok artik..Başlık iyi umarim tutar.

16 Ekim 2019 14:40

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Bayrampaşa cezaevi yıkılalı nerdeyse 10 sene olmuştur öyle bir cezaevi yok artik..Başlık iyi umarim tutar.

Aslankraliçe, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim bilgi için umarım tutar arkadaşlardan bugün akşamdan itibaren sadece bu başlık altında toplanmasını bekliyorum bu form bu dönemlerde akşam uyurken çok güzel gidiyor ama durgunluk var bu başlıkla bu sorunu halletcez umarım.

16 Ekim 2019 14:47

YUNUS76
Aday Memur

Mülakat ve soruşturma sonucu ayrı mı açıklıyorlar? Yoksa ikisini tek seferde mi açıklıyorlar?

16 Ekim 2019 15:03

serenad42
Aday Memur

Afyona başvuranlar arayan olursa lütfen ne dediklerini buraya da yazın...!

Ne diye arayacaklar?

16 Ekim 2019 15:04

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Mülakat ve soruşturma sonucu ayrı mı açıklıyorlar? Yoksa ikisini tek seferde mi açıklıyorlar?

YUNUS76, 2 ay önce - Alıntıya git

İkisini tek seferde açıklanıyor bu durumda şuna sebep oluyor mülakattan mı kaldın soruşturmadan mı bilemiyorsun

16 Ekim 2019 15:05

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Ne diye arayacaklar?

serenad42, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman açıklanacak diye arayan bir tafya var baskı yapıp erken açıklamasını sağlayan o tafya ararsa afyon adliyesini adliyedekilerin ne dediğini yazsınlar demek istedim kusura bakma benim hatam özne eksikliği :)

16 Ekim 2019 15:07

serenad42
Aday Memur

Ne zaman açıklanacak diye arayan bir tafya var baskı yapıp erken açıklamasını sağlayan o tafya ararsa afyon adliyesini adliyedekilerin ne dediğini yazsınlar demek istedim kusura bakma benim hatam özne eksikliği :)

Haberim yoktu o tayfadan o da iyiymiş :))

16 Ekim 2019 15:19

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Haberim yoktu o tayfadan o da iyiymiş :))

her türlü psikopata sahibiz bu süreçte :))

16 Ekim 2019 15:42

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
Başmemurluğa geçebilmek için en az 3 yıl görevde olmanız gerekmektedir. Sonra sınavına girme hakkınız olacak.
16 Ekim 2019 15:42

GGVNTRK
Arkadaşlar adliyeyi aradım mülakat sonuçları 2 ayı geçer dedi
16 Ekim 2019 15:43

serenad42
Aday Memur
Arkadaşlar adliyeyi aradım mülakat sonuçları 2 ayı geçer dedi
GGVNTRK, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence adliyede çalışanlarda senin benim kadar bilgiye sahip.

16 Ekim 2019 15:45

GGVNTRK

Bence adliyede çalışanlarda senin benim kadar bilgiye sahip.

İnşallah öyledir bide şöyle bişe yapıldığı tarihten mi şuandan mı
Toplam 39 mesaj