Editörler :
16 Ekim 2019 15:46

serenad42
Aday Memur
İnşallah öyledir bide şöyle bişe yapıldığı tarihten mi şuandan mı
GGVNTRK, 2 ay önce - Alıntıya git

İşte ortada kalan meseleler bunlar. Umarım erken açıklanır hayırlısı. Bence kasım sonuna açıklanacak gibi :)

16 Ekim 2019 15:54

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
Arkadaslar son mulakat tarihi itibariyla 6-8 hafta suruyor yani oncekiler genelde oyle oldu bunda da benim beklentim ekimin ikinci yarisindan sonra diye dusunuyorum
16 Ekim 2019 16:02

Teacher9191
Aday Memur
Arkadaslar son mulakat tarihi itibariyla 6-8 hafta suruyor yani oncekiler genelde oyle oldu bunda da benim beklentim ekimin ikinci yarisindan sonra diye dusunuyorum
ADALETİN GÖZÜ, 2 ay önce - Alıntıya git
ankara bati adliyesi geçen sene 364 kişi almış sözlü mülakatlar 10 eylül de başlamış 21 eylül de bitmiş mülakat sonrasında istenmis belgeler bu sene sözlü mülakatlar 10 eylül de başladı 30 Eylül de bitti 585 kisi alinacak belgeler boy kilo ölçümünde istendi
16 Ekim 2019 16:09

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
ankara bati adliyesi geçen sene 364 kişi almış sözlü mülakatlar 10 eylül de başlamış 21 eylül de bitmiş mülakat sonrasında istenmis belgeler bu sene sözlü mülakatlar 10 eylül de başladı 30 Eylül de bitti 585 kisi alinacak belgeler boy kilo ölçümünde istendi
Teacher9191, 2 ay önce - Alıntıya git
Mülakattan sonra belge isteme olayinin dogrulugundan emin degilim mulakatta istediler diye biliyorum fakat bunda dedigin gibi boy kiloda alsalar acaba boy kiloya giren herkese mi yapilcak sorusturma bu durumda kisi sayisi fazlaligindan dolayi uzun surer yine eskisiyle ayni olur bence mulakatta kazananlar belirlenip sorusturmasi sonra baslamistir
16 Ekim 2019 16:45

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
Bazi yerlerde okudum sorular onemli degil diyenler soruyu yapamayanlar diye yazmislar arkadaslar sorularin illa ki onemi var ama orda asil gozlenen senin karakterin tepkilerin kisiligin saygin ve o is icin uygun olup olmadigini inceliyorlar yoksa f tipi cezaevinin farki nedir diye sormus bunu basladiktan sonra zaten ogrenceksin o yuzden soruyu cvplayamayanlar siz efendiliginizi gosterebilmisseniz umudunuzu asla kaybetmeyin ;)
16 Ekim 2019 17:58

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur
++
16 Ekim 2019 18:05

VeSelam
Kapalı

Van adliyesinde çalışan bir arkadaşım sonuçların kasımda acıklanır diyordu

16 Ekim 2019 18:11

YUNUS76
Aday Memur

Sonuçlar açıklanınca hepimizin yüzü güler inşAllah

16 Ekim 2019 18:40

YUNUS76
Aday Memur

Üniversitede iken staj yaptık ve paramızı alamadık.Haziran ayında dava açtık ve devam ediyor.Acaba bu dava soruşturmaya olumsuz etki eder mi?

16 Ekim 2019 19:04

SATA58
Aday Memur

bu cuma saat 18:30'dan sonra açıklama yapma ihtimalleri çok yüksek

16 Ekim 2019 19:12

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Üniversitede iken staj yaptık ve paramızı alamadık.Haziran ayında dava açtık ve devam ediyor.Acaba bu dava soruşturmaya olumsuz etki eder mi?

YUNUS76, 2 ay önce - Alıntıya git
Bir problem olmaz dostum
16 Ekim 2019 19:21

Aslankraliçe
Aday Memur

bu cuma saat 18:30'dan sonra açıklama yapma ihtimalleri çok yüksek

SATA58, 2 ay önce - Alıntıya git

Kaynağınız nedir?

16 Ekim 2019 20:13

SATA58
Aday Memur

Kaynağınız nedir?

Aslankraliçe, 2 ay önce - Alıntıya git

kaynak tahmin..

16 Ekim 2019 21:39

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

İnsallah dostum
18 Ekim 2019 17:34

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

++

18 Ekim 2019 18:47

gonen461

Bakırköy ikm ne zaman açıklanır acaba fikri olan varmı.

18 Ekim 2019 19:39

SATA58
Aday Memur

hepimizin yüzü gülme ihtimali sıfır sadece kazananların yüzü gülecek kazanamayanların ki düşecek

07 Kasım 2019 10:00

ADALETİN GÖZÜ
Aday Memur

Bu baslikda toplanin bildiginiz herseyi burayayazin yeni baslik acmakla yorulmayin

Simdi gelelim aldigim bir habere

Afyon ikme haftaya aciklanacak diye duydum kaynagim orda calisan kuzenim dedigine gore aralik 15 e is basi yapmaya calisacaklarmis biseler anlatti tam anlamadim 2020 butcesinde sizlere maas ayrildigi icin sizi 2020 olmadan baslatmalari lazim felan dediler

Zaten beklentilerimizi haftaya turkiye geneli tumadliyeler baslardi alim sayisina gore kasimin sonunu bulur bazilari diye dusunuyordum bu sekilde bi duyumla dogru olma ihtimalini guclendirdik

07 Kasım 2019 10:03

serenad42
Aday Memur

Bu baslikda toplanin bildiginiz herseyi burayayazin yeni baslik acmakla yorulmayin

Simdi gelelim aldigim bir habere

Afyon ikme haftaya aciklanacak diye duydum kaynagim orda calisan kuzenim dedigine gore aralik 15 e is basi yapmaya calisacaklarmis biseler anlatti tam anlamadim 2020 butcesinde sizlere maas ayrildigi icin sizi 2020 olmadan baslatmalari lazim felan dediler

Zaten beklentilerimizi haftaya turkiye geneli tumadliyeler baslardi alim sayisina gore kasimin sonunu bulur bazilari diye dusunuyordum bu sekilde bi duyumla dogru olma ihtimalini guclendirdik

ADALETİN GÖZÜ, 1 ay önce - Alıntıya git

İşe başlamayı geçtim artık sonuçlar hayırlısıyla açıklansın sadece.

Toplam 39 mesaj