Editörler :
16 Ekim 2019 13:17   

Sözleşmeli Teknisyen 2 yıl ve 4 yıl Teknik Bölüm Bitirirse ?

Soruma forumda 2 farklı cevap bulup tam net bir bilgi öğrenmek için bu başlığı açma ihtiyaçında

bulundum.

1 soru

Sözleşmeli Teknisyen olarak görev yapan personel 2 yıllık teknik bölüm bitirdiğinde Tekniker

olduğunda ünvanı Teknisyen olarak kalıp maaş artışımı oluyor? Yoksa her ikisinden de

yararlanmadan sabit teknisyen kalarak maaşı sabit mi oluyor ?

2 soru

Elektrik Elektronik Teknisyeni ise okuduğu bölümde Elektrik Elektronik Teknikerliği bölümü

mü olmalı yoksa herhangi bir Tekniker bölümü olması bi fark yaratıyor mu ?

16 Ekim 2019 14:54

CanCRK
Aday Memur

HANGİ KURUMDA ÇALIŞIYORSUNUZ ?

17 Ekim 2019 08:16

Bumble59
Aday Memur

112 AÇM

17 Ekim 2019 11:28

Pinar3828
Aday Memur

112 AÇM

Bumble59, 4 hafta önce - Alıntıya git

112 açm de teknıkerım . burda teknısyen olarak calısan arkadasım ıkı yıllık web tasarım bıtırıp dıplomasını ısletmıs ve teknıkerın sahıp oldugu butun haklara sahıp maasda teknıkerınkıyle aynı sadece unvanı teknısyen unvan degısıklıgı ılede unvan degısıyor ancak bıraz zor bı surec mulakatı var dıye bılıyorum . suan bıtanesıde bil. muhendıslıgı okuyor okul bıtınce oda muhendısn haklarından yararlanıcak masından felan ama unvanı yne teknısyen olarka kalcak .

17 Ekim 2019 15:56

Bumble59
Aday Memur

Mülakat mı ? İlk defa duydum. Bu arada o arkadaş sözleşmeli personel mi yoksa kadrolumu ?

17 Ekim 2019 16:26

Pinar3828
Aday Memur

Mülakat mı ? İlk defa duydum. Bu arada o arkadaş sözleşmeli personel mi yoksa kadrolumu ?

Bumble59, 4 hafta önce - Alıntıya git

benımde net bı bılgım olmamk kaydıyla bıraz zor bı surec oldgunu duymustum. arkadasım kadrolu.

18 Ekim 2019 09:32

SrknBgr
Memur
112 AÇM'de idari büroda çalışıyorum . 4bli bir arkadaşımız bitirdiği üst öğrenim için dilekçe verdi fakat 4b de derece-kademe olmadığı için intibakını yapamadık. Nasıl işlem yapabiliriz diye araştırdığımda bir sonraki sözleşme döneminde sözleşme ücretinin bitirdiği üst öğrenim üzerinden yapılabileceğini öğrendim. Sizde bu durumu bir araştırın.
19 Ekim 2019 15:11

CanCRK
Aday Memur

bu konu hakkında bende bir başlık açmıştım;https://forum.memurlar.net/konu/2393543/

Toplam 7 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?