Editörler : hopaliSafak Vaktii
16 Ekim 2019 15:24   

2020 öğretmen atama

ne zaman yayınlanır sizce hocalarım.geçen sene 16 kasımda yayınlandı diye duydum.ay sonu gibi yayınlanır mı

16 Ekim 2019 15:25

baris05
Aday Memur

atama takvimi yazacaktım otomatik doldurdu.kusura kalmayın

16 Ekim 2019 15:34

fhurghan
Şube Müdürü

atama takvimi yazacaktım otomatik doldurdu.kusura kalmayın

baris05, 1 ay önce - Alıntıya git
keske bilsek? :)
16 Ekim 2019 15:35

sefa-24
Şef

Kasımda duyuru demek bence Şubat'ta iş başı demek. Aralıkta basvru alsa ocakta mülakat yapsa şubata yetiştirebilirler. İnşallah olur. Yani Eylül'de iş başı yaptıracağı öğretmen atama duyurusunu 10 ay önce Kasımda yapacaksa yazıklar olsun. Ondan sonra kasımdan eylüle kadar 15 güne bir yandaş kanallar medya tarafından haber yapılacak ve çevremiz de aylardır atama yapılıyor atama yapılıyor daha atanmadin mı diyecek, bunu yaşayan var gerçekten. Eylül'de iş başı olacaksa Kasım'da duyuru falan gelmesin lütfen. Şubat'ta da atama olacağına inancım kalmadi

16 Ekim 2019 15:37

meczupkız
Aday Memur

Çok mu zor sankii oysa şubatta tek alım yapsa ne iyi olur bu arada 3 gündür bu başlığı açmak istiyorum telefondan bir türlü başlık açamadım teşekkürler :)

16 Ekim 2019 16:20

fhurghan
Şube Müdürü

Kasımda duyuru demek bence Şubat'ta iş başı demek. Aralıkta basvru alsa ocakta mülakat yapsa şubata yetiştirebilirler. İnşallah olur. Yani Eylül'de iş başı yaptıracağı öğretmen atama duyurusunu 10 ay önce Kasımda yapacaksa yazıklar olsun. Ondan sonra kasımdan eylüle kadar 15 güne bir yandaş kanallar medya tarafından haber yapılacak ve çevremiz de aylardır atama yapılıyor atama yapılıyor daha atanmadin mı diyecek, bunu yaşayan var gerçekten. Eylül'de iş başı olacaksa Kasım'da duyuru falan gelmesin lütfen. Şubat'ta da atama olacağına inancım kalmadi

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git
ben konustugumda linc ediyordunuz beni :)
16 Ekim 2019 17:32

sefa-24
Şef

Hocam siz biraz sert soyluyodunuz galiba ondan linç ediyorlardı

16 Ekim 2019 17:37

fhurghan
Şube Müdürü

Hocam siz biraz sert soyluyodunuz galiba ondan linç ediyorlardı

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git
bence anlamak istedikleri gibi anladiklari icin linc ediyorlardi.
16 Ekim 2019 17:49

jowi
Aday Memur

2019 şubat atamasının duyurusu 1 kasımda gelmiş galiba. mülakat kalkmayacaksa ve şubatta atama yapılacaksa 2-3 hafta içinde duyuru gelir diye düşünüyorum.

1 kasım 2018 tarihli kaynak: https://www.sabah.com.tr/memurlar/ogretmen/2018/11/01/son-dakika-20-bin-ogretmen-atama-mujdesi

16 Ekim 2019 17:54

Ingilizce077
Aday Memur

kasımın sonuna kadar duyuru ihtimali var ama tabi geçen her saat insan stres oluyor.. bütün planım şubatta atanmaya yönelikdi inşallah eylüle sarkıtmazlar.

16 Ekim 2019 18:07

fhurghan
Şube Müdürü

2019 şubat atamasının duyurusu 1 kasımda gelmiş galiba. mülakat kalkmayacaksa ve şubatta atama yapılacaksa 2-3 hafta içinde duyuru gelir diye düşünüyorum.

1 kasım 2018 tarihli kaynak: https://www.sabah.com.tr/memurlar/ogretmen/2018/11/01/son-dakika-20-bin-ogretmen-atama-mujdesi

jowi, 1 ay önce - Alıntıya git
16 kasimda ilana ciktilar agustos ayinin ortasinda cb duyurdu.
16 Ekim 2019 18:08

fhurghan
Şube Müdürü

kasımın sonuna kadar duyuru ihtimali var ama tabi geçen her saat insan stres oluyor.. bütün planım şubatta atanmaya yönelikdi inşallah eylüle sarkıtmazlar.

Ingilizce077, 1 ay önce - Alıntıya git
kasimin sonu degil, kasimin ortasi sonuna sarkarsa eylule kaldiniz.
16 Ekim 2019 18:11

memurolm
Memur
kasimin sonu degil, kasimin ortasi sonuna sarkarsa eylule kaldiniz.
fhurghan, 1 ay önce - Alıntıya git

mülakat yapmayacaksa ocak olsa bile geç şubata kalmayız heralde ?

16 Ekim 2019 18:17

fhurghan
Şube Müdürü

mülakat yapmayacaksa ocak olsa bile geç şubata kalmayız heralde ?

memurolm, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam su mulakat konusunu kapatalim artik, ogretmen ve guvenlik mebsubu alimlarinda RTE soylemeden kainat ortadan ikiye bolunse dahi kaldiramazlar.
Toplam 13 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?