Editörler :
16 Ekim 2019 17:44   

Evine polis gelenler!

Formu takiben eve polis gelen var gelmeyen var. Bende az önce muhtara sordum. Böyle bir durum var. Polis filan geldi mi diye. Dün gelmiş baskanbir çocuğu sormuş! Beni sordu mu yok dedi. Uzun zamandan beri ilkez gelmiş mahalleye polis.

Peki bu konuda gelen var mı? Soran var mı?

16 Ekim 2019 17:45

baskatip06
Kapalı

Katiplik içinde geliniyor mu ?

16 Ekim 2019 17:46

Hizmetliyiz
Aday Memur

Katiplik içinde geliniyor mu ?

baskatip06, 1 ay önce - Alıntıya git

Bilmiyorum işte . Galiba o çocuk adresi burayı vermiş . Ama burdan gocmusler ondan gelmiş olabilir

16 Ekim 2019 19:01

serenad42
Aday Memur

Bana da polis gelmedi. Gelen arkadaşlar var ama süreç bu şekilde mi işliyor bilmiyorum. Yani polis illa ki geliyor mu emin değiliz.

16 Ekim 2019 19:40

Hizmetliyiz
Aday Memur

Bana da polis gelmedi. Gelen arkadaşlar var ama süreç bu şekilde mi işliyor bilmiyorum. Yani polis illa ki geliyor mu emin değiliz.

serenad42, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki arkadaşına ne demiş ne sormuşlar . Amaç neymis

16 Ekim 2019 20:30

pro1907
Daire Başkanı

arkadaşlar polis sizin eve genelde gelmez mahalleden herhangi birine sorarlar varsa polis kendi tanıdığına yoksa herhangi birine bazende hiç gitmiyor polis gitmiş gibi formu doldurup geri gönderiyor genelde de böyle oluyor

16 Ekim 2019 20:40

orhan009
Aday Memur

Zabıt katipliğine başvurdum.Bizim apartmanda komşuya gelmiş polis beni ve ailemi sormuşlar burdami oturuyorlar nasıl biri kardeşi nasıl biri vs. diye ama ben çok umutlanmadım.çünkü polis geldiği halde kazanamayanlarda olmuş

16 Ekim 2019 21:20

By-siıls
Aday Memur
20 binlik ilcede oturuyorum polis eve gelmedi luhtara da sormadi ilce emniyete gidip sordum sozlu mulakatdan 1 gun once yapilmis hatta sagolsun sorun yok bile dedi yani eve yada muhtara gelmiyor her zaman
17 Ekim 2019 00:27

kusatmazamani
Aday Memur

Zabıt katipliğine başvurdum.Bizim apartmanda komşuya gelmiş polis beni ve ailemi sormuşlar burdami oturuyorlar nasıl biri kardeşi nasıl biri vs. diye ama ben çok umutlanmadım.çünkü polis geldiği halde kazanamayanlarda olmuş

orhan009, 1 ay önce - Alıntıya git

hangi adliyede girdiniz acaba?ozelden mesaj atabilirsin .burdan yazmak istemiyorsaniz.

17 Ekim 2019 06:42

Hizmetliyiz
Aday Memur
20 binlik ilcede oturuyorum polis eve gelmedi luhtara da sormadi ilce emniyete gidip sordum sozlu mulakatdan 1 gun once yapilmis hatta sagolsun sorun yok bile dedi yani eve yada muhtara gelmiyor her zaman
By-siıls, 1 ay önce - Alıntıya git

Emniyete hangi bölüme sordunuz! Ogrenebilirmiyizm

17 Ekim 2019 09:02

serenad42
Aday Memur

Peki arkadaşına ne demiş ne sormuşlar . Amaç neymis

Hizmetliyiz, 1 ay önce - Alıntıya git

Burada oturup oturmadığını sormuşlar. Bu polis olayı kesinlikle olan bir şey mi bilmiyorum.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?