Editörler :
25 Ekim 2019 12:10

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Yok tabikide geçen yılla kıyaslamıyorum geçen yıl ikinci alımda 61e düşmüştü ilkinde zaten 70 kişi alıp yine bu puanlarla kapatmıştı. 2.sinde 284 kişi almıştı 2.olur da düşer mi yine diye düşündüm. Ama yine de atanacak olan insanlar başvurmuş hep yüksek puanlarla. Ondan yakınıyoruz. Tabi herkesin kendi tercihi hak etmiş kazanmış tebrikler ama işte üniversite puanları da bu derece yüksek olursa sanırım merkezi ya da açıktan hiç bir alımda kazanamıycaz

miraçnurse, 3 hafta önce - Alıntıya git

Dedgm gibi bu da yıl düşmesini beklemeyin, önünde 73 74 üstü bekleyen binlerce insan var, ilk onlar aradsn çıksın gitsin, 2020 alımlarında 70lere düşücek ama işte zaman lazım alım olması lazım, şimdiden kendine dert etme, buradan da uzak dur derim, kpssye odaklan psikolojini sağlam tut

25 Ekim 2019 12:25

miraçnurse
Aday Memur

Teşekkür ederim çalışma planımı yaptım bi karar aldım bi süre uzak durucam telefonla meşgul olmıycam. Baktıkça umutsuzluğa bürünüyorum ders fe çalışamıyorum. Biraz umudum akdenizdi o da olmadı biraz ağladım daha da güçlendim önüme bakıcam olan oldu kpssde doğrularımın sayısı fazlaydı ama yanlışlarım olmasaydı o kadar puanım 73 üstü gelecekmiş hesapladım. Ve şuan nerede hata yaptığımın farkındayım. İnşallah seneye bizde burada zimmete düşmeyi falan bekleriz..

25 Ekim 2019 12:29

Hmsirelisans
Aday Memur

Teşekkür ederim çalışma planımı yaptım bi karar aldım bi süre uzak durucam telefonla meşgul olmıycam. Baktıkça umutsuzluğa bürünüyorum ders fe çalışamıyorum. Biraz umudum akdenizdi o da olmadı biraz ağladım daha da güçlendim önüme bakıcam olan oldu kpssde doğrularımın sayısı fazlaydı ama yanlışlarım olmasaydı o kadar puanım 73 üstü gelecekmiş hesapladım. Ve şuan nerede hata yaptığımın farkındayım. İnşallah seneye bizde burada zimmete düşmeyi falan bekleriz..

Benimde dağru sayım düşük değildi yanlış sayım çok fazla olduğu için puanım düşük geldi .Hakkımızda hayırlısı olur inşallah canınızı sıkmayın

25 Ekim 2019 12:42

miraçnurse
Aday Memur

Hayırlısı olsun inşallah vardır bizimde bi yerde ekmeğimiz herhalde. Size de Allah gönlünüze göre versin

25 Ekim 2019 12:45

Hmsirelisans
Aday Memur

Hayırlısı olsun inşallah vardır bizimde bi yerde ekmeğimiz herhalde. Size de Allah gönlünüze göre versin

Öyle tabiki vardır biyerden nasibimiz.Amin teşekkür ederim

Toplam 25 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;