Editörler :
09 Kasım 2019 21:10

Ynsmrclk
Aday Memur
ben senin le muhatap olacak olsam mesajını alıntılarim meraklanma ortaya konuştuğum lafın sorumluluğu bana aittir üst yorumları oku milletle dalga geçenler bile var o yüzden üstüne alınma ama tehdit vari de konuşma hakaret davası açman için forum daki mesaj dan fazlası gerek en azından seni muhatap alıp demem gerek anladığını umuyorum
09 Kasım 2019 21:23

Madsizzle
Şube Müdürü
burası forum amaç bilgi edinmek belki kafa dağıtmak vs zaten kesin bilgi isteyen siteye bakıyor gelmiş burada edebiyat yapuyon sanane milletin ruhi durumundan hayırlı olsun veya açıklanmış diye açıklama yap sonra zir zir öt boş yapma kardeş bilgin yoksa sus otur sanane milletin duygularından
Ynsmrclk, 2 hafta önce - Alıntıya git
bak bu senn benle muhattap oldugun mesaj.ayrica bu baslik altinda duyum ve bilgi alma olmayacagna dair tek konusma bana ait senin bana cevap olarak yazdigin bu mesajindan hemen once hem de.ve bi sonrasi ise senn hakaretinle yazdigin 'duyum olmaz diyen dumbuk yazmasin...'yazan mesajin.ve simdi de diosun ki ben sana ithafen konusmadim.ki bi oncekilerde de 'bi de bunlar turedi diyerek...' bi baskasiyla muhattapliginda beni yine bi hakaret cemberi genellemesine de dahil etmissin.ve diosn ki 'senle muhattap olmadim'.ve ben seni tehdit ediyor oluyorum oyle mi.ben alenen soyluyorum realist biriyim humanistim hala daha seni haddini asan durumlar icin uyarmaya calisiyorken israrcisin.bu sekilde anlasamayacagimiza inaniyorum artik.bu durumu sen de ben gibi savciliga tasi engin bilgilerinin dogrulugunu beraber teyit edelim.iyi aksamlar.
09 Kasım 2019 21:24

Edebiyatçı61
Aday Memur
ben sana zarar vericek bise yaptigimi hatirlamiyorum.muhattap oldugumu da hakaret ettigimi de hatirlamiyorum.duyum kesin bilgi vs die bise olamayacagini sana anlatmak istememistm, anlayabilecekler icindi o.ben sennle muhattap olmuyorum farkindaysan bu cevapla sadece hatirlatayim dedim suanki durumunun kamu personelliginden ziyade kamu kovusturmasina daha uygun olusunu.ithamlarina dikat et tekrar ikaz etmem haddini bil.hakaret konusunda asla da uzlasmam.seviyesizligin luzumu yok.
Madsizzle, 6 gün önce - Alıntıya git

Öncelikle kimseyi tehdit etme ve benim açtığım bu konuya da ilgisiz ilgisiz yorumlar yapma. Kısaca işine bak kardeşim.

09 Kasım 2019 21:26

Edebiyatçı61
Aday Memur
van için bilgisi yada fikri olan var mı arkadaşlar kimsenin bilgisi olamaz diyen dümbük yazmasın lütfen kasım içinde bir ihtimal var mı acaba
Ynsmrclk, 6 gün önce - Alıntıya git

Önümüzdeki haftadan umutluyuz

09 Kasım 2019 21:46

Madsizzle
Şube Müdürü

Öncelikle kimseyi tehdit etme ve benim açtığım bu konuya da ilgisiz ilgisiz yorumlar yapma. Kısaca işine bak kardeşim.

Edebiyatçı61, 6 gün önce - Alıntıya git
size de ayrica tekrar tekrar izah edeyim o zaman. gergnligi atmak icin yapilan anektod ve olumlama iceren samimi bir saka ile yalan soylemek arasinda fark vardir.bu durumu agzimizla dile getirmemize ragmen bunu hala ayirt edemiyorsaniz benm iletisim kabiliyetim insani boyutu asamaz daha iyi bi yol bulamam size anlatabilmek icin.bunlari anlamak cok guc degil.ayrica guzel dileklerde bulunmussunuz atanamazlar die insaallah li falan.belki siz de genelleme yapmissinizdir kimbilir..ama bnm icin bi onem arz etmiyor.bolca ayni dilekleri tekrarlayabilirsiniz.kendi sorunu olmayanin baskasiyla sorunu olmaz.ayrica basligi acmaniz sizi konunun sahibi yapmaz.ne siz cocuksunuz ne konu basligi sizin sahsi topunuz ki oynatmayasiniz.
09 Kasım 2019 22:02

Ynsmrclk
Aday Memur
bak bu senn benle muhattap oldugun mesaj.ayrica bu baslik altinda duyum ve bilgi alma olmayacagna dair tek konusma bana ait senin bana cevap olarak yazdigin bu mesajindan hemen once hem de.ve bi sonrasi ise senn hakaretinle yazdigin 'duyum olmaz diyen dumbuk yazmasin...'yazan mesajin.ve simdi de diosun ki ben sana ithafen konusmadim.ki bi oncekilerde de 'bi de bunlar turedi diyerek...' bi baskasiyla muhattapliginda beni yine bi hakaret cemberi genellemesine de dahil etmissin.ve diosn ki 'senle muhattap olmadim'.ve ben seni tehdit ediyor oluyorum oyle mi.ben alenen soyluyorum realist biriyim humanistim hala daha seni haddini asan durumlar icin uyarmaya calisiyorken israrcisin.bu sekilde anlasamayacagimiza inaniyorum artik.bu durumu sen de ben gibi savciliga tasi engin bilgilerinin dogrulugunu beraber teyit edelim.iyi aksamlar.
Madsizzle, 6 gün önce - Alıntıya git
yaw amma uzattın git ver savcılığa özel den yaz ismim soy isim adres de vereyim sana diyorum ki önceki mesajlar da sen ı muhatap alıyorsam alıntı yapıp mesajlarına cevap verdiğim yada bide bunlar türedi de. yip seni kast ettiğim olmuştur ama bu son mesaj da aklıma sen gelmedin ama hala ille benim o kişi beni kast etti deyip ısrarcı olman da garip "kimse birşey bilmez diyen dümbük yazmasin" demişim o sen misin ille benim mi diyecek sn seni kast etmedim diyorum miy miy da miy miy git ver savcılığa çok korktum gören de senin ismine sana karşı küfür ettim sanır boş yapma seni kast eden yok mesajıma cevap verme olsun bitsin bu senin açtığın bir konu da değil ayrıca bu forum lar da sizle mi ugrasacagiz yaw istediğimi söylerim üstüne alinmaca yapma sorun olmaz
09 Kasım 2019 22:03

Ynsmrclk
Aday Memur

Önümüzdeki haftadan umutluyuz

Edebiyatçı61, 6 gün önce - Alıntıya git
inşallah kardeş yaw bekle bekle yorulduk hayırlısı
11 Kasım 2019 09:56

mercan00
Aday Memur

Evet arkadaşlar herkese merhabalar. Bugün kasımın 11 i umarım bu hafta içerisinde bizleri sevindirecek haberler alırız van adliyesinden. Her şey gönlümüzce olsun hayırlısı baklım dediğim gibi inşallah iyi haberler alırız.

11 Kasım 2019 10:05

adayı34
Aday Memur

Haftaiçi fazla açıklama olmaz bence, ama cuma günü patlama yaşanır:)

11 Kasım 2019 14:52

zabıtkatibi65
Aday Memur
Var mı adliyeyi arayan arkadaşlar?
12 Kasım 2019 13:30

Ynsmrclk
Aday Memur
van komisyon başkanlığını aradım arkadaşlar dosyalar bakanlıkta gelmesini bekliyoruz ne zaman geleceği hakkında bilgimiz yok dediler aralık ayını bulacak herhalde. ..
Toplam 51 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?