Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Ekim 2019 13:52

nikneyme
Memur

Cüneyt hoca açıklama yapmış, tüm sürecin en geç iki hafta içerisinde netleşeceğini söylemiş.

18 Ekim 2019 13:58

fhurghan
Daire Başkanı

Cüneyt hoca açıklama yapmış, tüm sürecin en geç iki hafta içerisinde netleşeceğini söylemiş.

nikneyme, 2 ay önce - Alıntıya git
bugun yoksa eski aciklama?
18 Ekim 2019 14:01

nikneyme
Memur
bugun yoksa eski aciklama?
fhurghan, 2 ay önce - Alıntıya git

Bugün instagram hesabından paylaşım yapmış.

18 Ekim 2019 14:05

fhurghan
Daire Başkanı

Bugün instagram hesabından paylaşım yapmış.

nikneyme, 2 ay önce - Alıntıya git
zahmet olmazsa, linki paylasir misin?
18 Ekim 2019 14:36

eray1818
Kapalı
18 Ekim 2019 14:41

eray1818
Kapalı

bu yıl yaptıkları gibi 20+20 şeklinde 2ye bölüp yapacaklar demek ki 40 bini :/

18 Ekim 2019 14:48

fhurghan
Daire Başkanı

bu yıl yaptıkları gibi 20+20 şeklinde 2ye bölüp yapacaklar demek ki 40 bini :/

eray1818, 2 ay önce - Alıntıya git
sonuc itibariyle 40bini almis olacaksin acelen ne anlamadim? agustosa kadar 40bin olmus olacak seneye sorun ne?
18 Ekim 2019 14:49

eray1818
Kapalı
sonuc itibariyle 40bini almis olacaksin acelen ne anlamadim? agustosa kadar 40bin olmus olacak seneye sorun ne?

alacağı kesin değil? tek alımda 40 bin yapı kurtulsak şahane olmaz mı ? şuan 2. alımın olacağının garantisi yok çünkü.

18 Ekim 2019 14:52

fhurghan
Daire Başkanı

alacağı kesin değil? tek alımda 40 bin yapı kurtulsak şahane olmaz mı ? şuan 2. alımın olacağının garantisi yok çünkü.

Ben onceki yazilarimda belirttim, eger subatta atama olursa ek atama %500 olacak. Hala ugrasiyor bakan almak icin. Urfada da soylemis. Benim tek korkum ekonomi ve subatta ilan eylulde atama.
18 Ekim 2019 14:57

utachi
Aday Memur

Gelmis gene tipini :)))) Acelen ne yazmis bi de ahahaha Beyninde gerilik olan sahis,yillar boyu atama bekleyen insanlar var acelen ne derken onlari hesaba katiyor musun sen? Bak yarin bi gun atanirsin vallahi ogretmenler odasinda tek kalirsin bu kafayla kimse arasina almaz seni rezil olursun biraz kitap oku gelistir kendini :)))

18 Ekim 2019 14:58

eray1818
Kapalı
Ben onceki yazilarimda belirttim, eger subatta atama olursa ek atama %500 olacak. Hala ugrasiyor bakan almak icin. Urfada da soylemis. Benim tek korkum ekonomi ve subatta ilan eylulde atama.

ekonomilik bi şey yok hocam ülke batmadı henüz ayrıca tek atama 20 bin olacak dediğinizi çok iyi hatırlıyorum

18 Ekim 2019 14:59

fhurghan
Daire Başkanı

Gelmis gene tipini :)))) Acelen ne yazmis bi de ahahaha Beyninde gerilik olan sahis,yillar boyu atama bekleyen insanlar var acelen ne derken onlari hesaba katiyor musun sen? Bak yarin bi gun atanirsin vallahi ogretmenler odasinda tek kalirsin bu kafayla kimse arasina almaz seni rezil olursun biraz kitap oku gelistir kendini :)))

utachi, 2 ay önce - Alıntıya git
Bence beyninde gerilik diye insanlari suclayacagina benim beynimde ne gerilik var da bu sekil yonetiliyorum diye sorgula, patates herif.
18 Ekim 2019 15:00

fhurghan
Daire Başkanı

ekonomilik bi şey yok hocam ülke batmadı henüz ayrıca tek atama 20 bin olacak dediğinizi çok iyi hatırlıyorum

Ben hala diyorum? tek atama 20 olacak diye, ama subatta bir atama olursa %500 ek olacak. Sene subatla kapanmaz, umit etki subatta bir atama olsun kasim ilanli.
18 Ekim 2019 15:01

utachi
Aday Memur
Bence beyninde gerilik diye insanlari suclayacagina benim beynimde ne gerilik var da bu sekil yonetiliyorum diye sorgula, patates herif.

Bak bak bak amacinin hemen manipulasyon oldugu nasil belli , nasil da konuyu siyasete getiriyorsun hemen :)) Ekonomik cokus hesaplari da senin hesaplarindi,tipki onun gibi atamalar uzerinden ekonomiyi vurmaya ordan da mevcut siyasi hareketi vurmaya calisiyosun gec bu ayaklari :)

18 Ekim 2019 15:04

fhurghan
Daire Başkanı

Bak bak bak amacinin hemen manipulasyon oldugu nasil belli , nasil da konuyu siyasete getiriyorsun hemen :)) Ekonomik cokus hesaplari da senin hesaplarindi,tipki onun gibi atamalar uzerinden ekonomiyi vurmaya ordan da mevcut siyasi hareketi vurmaya calisiyosun gec bu ayaklari :)

utachi, 2 ay önce - Alıntıya git
baska yere yollan, eglence malzemesi cikmaz sana.
18 Ekim 2019 15:08

Max weber
Şube Müdürü

Cüneyt Hoca Atama için uğraşan değerli bir hocamızdır. Dayanak olmadan konuşucagını zannetmıyorum. Besyo grubundan bir arkadaş dün Meb Bakanına atamalarla ilgili soru sordugunda Bakan Bey : Cumhurbaşkanı ve Maliye Bakanından haber beklediğini yakın zamanda duyuru yapıcaz gibi bir cümle sarfetmiş. Cüneyt Hoca'nın dedikleri ile uyuşuyor. 29 Ekim haftası ilanın çıkması çoık yakın ihtimal gibi gozukuyor.

Toplam 56 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;