Editörler :
19 Ekim 2019 20:49   

Kapalı
4/b'li kurum değişikliği nasıl olur?
Merhabalar ben sağlık meslek lisesi mezunuyum hemşire olarak atandım 2 yıldır 4/b'li olarak çalışıyorum.. Bu süreçte ilahiyat okudum ve şu an son sınıftayım. Ben öğretmen olarak atanmak istiyorum. İstifa ettiğim takdirde başka kurumda çalışabilmek için 1 yıl beklemem mi gerekiyor? Bu süreç nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı acaba?
19 Ekim 2019 21:19

ng93
Aday Memur

İstifa edersen evet 1 sene beklemen lazım. Millieğitime geçebilmek için zaten kpss ye girip yeterli puan almalısın.

19 Ekim 2019 21:22

Zey006
Memur

İstifa edersen evet 1 sene beklemen lazım. Millieğitime geçebilmek için zaten kpss ye girip yeterli puan almalısın.

ng93, 1 ay önce - Alıntıya git
Yanlış bilgi vermeyin öğrenimle kazanılmış durumda 1 yıl ceza yok
19 Ekim 2019 21:35

aşgmz
Kapalı
Yanlış bilgi vermeyin öğrenimle kazanılmış durumda 1 yıl ceza yok
Zey006, 1 ay önce - Alıntıya git
Çoook teşekkür ederim sağolun.. Varsayalım kpss ye girdim istediğim puanı aldım sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor? Direkt istifa edip başlayabilir miyim?
19 Ekim 2019 22:17

Zey006
Memur
Çoook teşekkür ederim sağolun.. Varsayalım kpss ye girdim istediğim puanı aldım sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor? Direkt istifa edip başlayabilir miyim?
aşgmz, 1 ay önce - Alıntıya git
Evet soruşturma bittiğinde tebligat geliyormuş o zaman istifa edersiniz ama önceden kuruma haber verirsiniz
20 Ekim 2019 01:20

aşgmz
Kapalı
Evet soruşturma bittiğinde tebligat geliyormuş o zaman istifa edersiniz ama önceden kuruma haber verirsiniz
Zey006, 1 ay önce - Alıntıya git
Pekala çok teşekkür ederim
20 Ekim 2019 15:43

Zafhhs

4b den 4b ye aynı unvanda eş durumu sebebiyle geçiş yapılabilir mi, bilen var ise yardımcı olabilir mi

Toplam 6 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?