Editörler :
24 Ekim 2019 13:39

akademikbaytar
Daire Başkanı

beni itham ettiği şeyi yapan gafil de gelmiş :D

şu kafirdir dediğim bir mesajımı göster bakalım. sen beni tekfir ediyorsun.

hem de haksız yere(bununla ilgili hadisi de öğren gel bakalım).

ki bir kişiyi dinden çıkaran fiil, söz ve itikatlar hakkında bilgi edin öyle gel. elfaz-ı küfür bahsini oku bakalım.

ölümüne sıkıp sallama ile olmuyor bu işler. sabah akşam harıl harıl çalışmakla oluyor.

sabah akşam horul horul yatmakla olmuyor.

ayrıca

ayık yazın yeter :)

(içimden geçenler:gavurlar ne bot yapmışlar boş durmuyorlar. müslümanla uğraşan bot yapmışlar. :D )

abdullah132413, 4 hafta önce - Alıntıya git

senin allahın elbazlı bilmem neyle seni kulluğundan men ediyor olabilir.

kuran kılavuzluğunda benim inandığım allahtan başka hiç bir makamın herhangi birini ya da grubu allahsızlıkla itham etmeye haddi yoktur.bu takdir ancak ve ancak allahındır.bu takdirde bulunmaya cüret eden de firavundur, allah'ta bulunan takdir yetkisinin kendinde olduğunu sanan şirk ehlidir.

'''''''sadece haram-helal diye bir şeye inananlar yazsın :)) ''''''

diye yazdığın gönderide @babajanga adlı kullanıcının ve benim imansız inançsız olduğumuzu bildirdin.ben sana söyleyeyim sen durma elbaz de bilmem ne de; sen bilerek ya da farkında olmayarak kendini allaha ortak koşan birisin.

24 Ekim 2019 14:52

abdullah132413
Memur

senin allahın elbazlı bilmem neyle seni kulluğundan men ediyor olabilir.

kuran kılavuzluğunda benim inandığım allahtan başka hiç bir makamın herhangi birini ya da grubu allahsızlıkla itham etmeye haddi yoktur.bu takdir ancak ve ancak allahındır.bu takdirde bulunmaya cüret eden de firavundur, allah'ta bulunan takdir yetkisinin kendinde olduğunu sanan şirk ehlidir.

diye yazdığın gönderide @babajanga adlı kullanıcının ve benim imansız inançsız olduğumuzu bildirdin.ben sana söyleyeyim sen durma elbaz de bilmem ne de; sen bilerek ya da farkında olmayarak kendini allaha ortak koşan birisin.

akademikbaytar, 4 hafta önce - Alıntıya git

o cümleden sizi tekfir ettiğimi çıkarıyorsan bol bol "bu metinden aşağıdakilerden hangisi çıkarılamaz" şeklindeki sualleri çözmek gerek :)

ama yine de yarası olan gocunur.

O salahiyet bende demedim. diyen firavn oluyorsa neden beni müşrik olmakla itham ediyorsun.

bak sen de firavn oldun o zaman. Bırak bu kararı Allah versin o halde :))

sen git istibra, istinca bunları öğren bakayım sonra gel :D

24 Ekim 2019 14:54

abdullah132413
Memur

(elbazı da neresinden çıkardı bilmiyorum. gerçi diğer şeyleri de neresinden çıkardı bilmiyorum ki...)

24 Ekim 2019 15:00

akademikbaytar
Daire Başkanı

yok ya siz müslümansınız allah da sizin mi tekelinizde

açgözlülük hırs ihtiras iliğinize işlemiş allahı paylaşamaz mı bir topluluk

paylaşamıyorlar arkadaş.

sahip oldukları ne varsa hiçbir şeyi paylaşamıyorlar.

şeklindeki cümlenle beni ve @babajanga hakkında imansızlık imasında bulunup da yok ben öyle yapmamış da olabilirim aslında diyemezsin

tükürdüğünü yalayınca tükürmemiş olmuyorsun

biatcılığın kanına işleyip de suratına tükürüldüğünde sizin gibi yarabbi şükür demeyi kendine gelenek edinmemiş kişileri de bu safsatalarınla geçiştiremezsin.

papucumun salih müslümanı.sarığı takan kendini cennetlik sanıyor.te allahım ya.

Toplam 24 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?