Editörler :
20 Ekim 2019 10:15   

Artvin var mı
Arkadaşlar Artvini bekleyen var mı
20 Ekim 2019 14:13

Nykssss
Aday Memur
?
20 Ekim 2019 17:09

Nykssss
Aday Memur
yok mu hiç ?
20 Ekim 2019 18:25

Ankab
Aday Memur
Var
21 Ekim 2019 12:59

Nykssss
Aday Memur
Var
Ankab, 2 ay önce - Alıntıya git
guvenlik sorusturmasi icin arandiniz mi ?
21 Ekim 2019 13:15

Ankab
Aday Memur
Şahsi aranmadım ama apartmana polisler gelmiş.
21 Ekim 2019 15:24

whitELF
Aday Memur

bekliyoruz bakalım.

21 Ekim 2019 15:27

Nykssss
Aday Memur

bekliyoruz bakalım.

whitELF, 2 ay önce - Alıntıya git
sizi aradilar mi veya polis geldi mi ?
21 Ekim 2019 15:29

Nykssss
Aday Memur
bir de bisey soracagim daha once artvinde sinava girdiniz mi ? girdiyseniz klavye puanlariniz nasildi kpss nasildi ?
21 Ekim 2019 16:01

whitELF
Aday Memur
sizi aradilar mi veya polis geldi mi ?
Nykssss, 2 ay önce - Alıntıya git

aramadılar ve polis de gelmedi, herkese gitmez polis zaten, geçen yıl ki alımda polis filan gelmedi bize, yedekteydim. polisin gelip gelmemesi bir şeyi değiştirmez ona takılmayın. adliyeden kimse bilmiyor ne zaman açıklanacağını dosyalar bakanlıkta olduğu için bilgi alamıyorlarmış tarih ile ilgili, geçen sene bu zamanlar açıklanmıştı artvin, tahminim kasımın ilk haftasından sonra açıklanır.

21 Ekim 2019 16:11

Nykssss
Aday Memur

aramadılar ve polis de gelmedi, herkese gitmez polis zaten, geçen yıl ki alımda polis filan gelmedi bize, yedekteydim. polisin gelip gelmemesi bir şeyi değiştirmez ona takılmayın. adliyeden kimse bilmiyor ne zaman açıklanacağını dosyalar bakanlıkta olduğu için bilgi alamıyorlarmış tarih ile ilgili, geçen sene bu zamanlar açıklanmıştı artvin, tahminim kasımın ilk haftasından sonra açıklanır.

neye gore ariyorlar polis geliyor anlamadim ki.. mulakatiniz nasil gecti ne kdr surdu ?
21 Ekim 2019 16:13

Nykssss
Aday Memur

gecen sene puaniniz kacti ve kac yazmistiniz klavyede ?
21 Ekim 2019 16:15

whitELF
Aday Memur
neye gore ariyorlar polis geliyor anlamadim ki.. mulakatiniz nasil gecti ne kdr surdu ?

bana kalsa iyi geçti ama aynı durumu çok yaşadığım için sonucu görmek lazım. geçen alımda %70-80 olur gibi düşünüyordum, 3. yedek kaldım sıra bana geldi yedekte, çağrılmadım yeni alım ilanı çıktı yedek beklediğim yer yine alım yapıyordu personel ihtiyacı olmasına rağmen çağrılmadım. bakalım bu sefer ne olacak. sizin nasıl geçti.

21 Ekim 2019 16:18

Nykssss
Aday Memur

bana kalsa iyi geçti ama aynı durumu çok yaşadığım için sonucu görmek lazım. geçen alımda %70-80 olur gibi düşünüyordum, 3. yedek kaldım sıra bana geldi yedekte, çağrılmadım yeni alım ilanı çıktı yedek beklediğim yer yine alım yapıyordu personel ihtiyacı olmasına rağmen çağrılmadım. bakalım bu sefer ne olacak. sizin nasıl geçti.

dediginiz gibi benim de guzel gecti ama nedense umudum yok yani olmayacak gibi hissediyorum :/
21 Ekim 2019 16:19

Nykssss
Aday Memur

kac yazmistiniz ? yuksek yazanlara mi oncelik veriyorlar acaba
21 Ekim 2019 16:20

whitELF
Aday Memur
dediginiz gibi benim de guzel gecti ama nedense umudum yok yani olmayacak gibi hissediyorum :/

bu kaçıncı girişiniz, daha önce girmiş miydiniz mülakata ?

21 Ekim 2019 16:21

Nykssss
Aday Memur

Artvinde ilk kez girdim
21 Ekim 2019 16:32

Nykssss
Aday Memur

gecen sene kac yazmisitniz ?
21 Ekim 2019 16:38

whitELF
Aday Memur
gecen sene kac yazmisitniz ?

Başka yerde 109 kelime yazmıştım geçen yıl, ondan önce 111 ile izmir için mülakat listesine girememiştim 114 ile kapatmıştı izmir.

21 Ekim 2019 16:40

Nykssss
Aday Memur

Başka yerde 109 kelime yazmıştım geçen yıl, ondan önce 111 ile izmir için mülakat listesine girememiştim 114 ile kapatmıştı izmir.

siz de mi artvinde ilk kez giriyorsunhz
21 Ekim 2019 17:03

whitELF
Aday Memur
siz de mi artvinde ilk kez giriyorsunhz

artvinliyim de artvinde girmemiştim az alıyor diye daha önce, bu sefer memlekette gireyim dedim.

Toplam 22 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?