Editörler :
21 Ekim 2019 12:50

deccal1
Yasaklı

Bunlar atansa bile akil sagligi yerindedir raporu alamazlar zaten.kendileri saglikli degil ama saglikci olarak atama bekliyolar.ben hastalandigimda boyle sizofren tiplerin eline dusmek istemiyorum.bu arada saglikci da degilim.bi vatandas olarak boyle tipleri hastanelerde gormek istemiyorum.

Rengarenk91, 4 hafta önce - Alıntıya git

jhasdjashdhasdjkasçdjasdjkşashdşkasjşkdhaskjhskajdhasjkhdkjashdjkaskjdhsjkahdkjsahdjkashkdjhajsk trollük yaptık diye akıl sağlıgımdan olacağımı mı zannediyorsun? ya cıldırıyorum ya

21 Ekim 2019 12:52

deccal1
Yasaklı

Yaptığın iyi bişeymiş gibi gelip bide burda söylüyosun.

Denizzz32, 4 hafta önce - Alıntıya git

yanlış adamı linç ediyorsunuz adam obsesif ve konsesif bozukluk var o yüzden verdiği tepkiler tepki çekiyor

21 Ekim 2019 12:52

Happymidwife
Aday Memur
Burada çoklu kişilik bozukluğu yoksa bende ne olayım. Yazanların hepsi aynı kişi
21 Ekim 2019 13:26

Denizzz32
Aday Memur
Burada çoklu kişilik bozukluğu yoksa bende ne olayım. Yazanların hepsi aynı kişi
Happymidwife, 4 hafta önce - Alıntıya git

Böyle düşünüyorsanız sizde pek normal sayılmazsınız.

21 Ekim 2019 13:47

Rengarenk91
Kapalı

Salimle ugrasan kisi genelde hep ayni kisi oldugu icin adam salimi savunan herkesi ayni kisi saniyor.herkesi kendi gibi saniyor.ciddi anlamda rahatsiz.

21 Ekim 2019 13:51

Rengarenk91
Kapalı

Salimin en azindan kimseye bo zarari yok.bi turlu ilan cikmayinca sadece cok merak ediyo ve soruyo.adam issizse kendine issiz.sizin isiniz gucunuz salim olmus.bide usenmeden yeni uyelik aciyosunuz.adamla dalga gecmek icin rumuz aliyosunuz.asil bozuk olan sizsiniz.nasil bi ruh hastasisiniz siz?

21 Ekim 2019 13:52

Rengarenk91
Kapalı

Bude utanmadan trolluk yapiyorum diyo.ali arasin da sizin gibi hastalari ciddiye almasini mi bekliyosunuz?

21 Ekim 2019 13:55

salim112
Aday Memur

Salimin en azindan kimseye bo zarari yok.bi turlu ilan cikmayinca sadece cok merak ediyo ve soruyo.adam issizse kendine issiz.sizin isiniz gucunuz salim olmus.bide usenmeden yeni uyelik aciyosunuz.adamla dalga gecmek icin rumuz aliyosunuz.asil bozuk olan sizsiniz.nasil bi ruh hastasisiniz siz?

Rengarenk91, 4 hafta önce - Alıntıya git
sonunda beni savunan tek kişisin Allah razı olsun
21 Ekim 2019 13:58

Rengarenk91
Kapalı

Insan olabilen,Empati kurabilen her insan seni savunur zaten kardesim.kimsenin kimseyi asagilamaya hakki yok.

Toplam 29 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?