Editörler : Pangaea
22 Ekim 2019 12:04

kültür ve turizm bakanlığı İnşaat mühendisliği
Listede 3 kişi ogm ye atanmasına rağmen başvuru yapmış bunlardan birisi hem iski hem ogm kazanmasına rağmen başvuru yapmış benim puanım 92.68 bu arkadaşlar yüznden 0.1 puan ile mülakat listesine kalamadım.. Ben hakkımı helal etmiyorum ne burda ne öbür dünyada gün yüzü görmeyin Allaha havale ediyorum bu insanları
22 Ekim 2019 12:05

Bu hakkı verende suçun büyüğü...

castillo
Şube Müdürü
22 Ekim 2019 12:10

Isteseler basvurularini cekerledi her yeri kazansan da tek kurumdan maas alcaksin milletin hakkina girmenin luzumu yok keyfiyetten basvuran olduysa

Mechanicbrother, 4 yıl önce
Bu hakkı verende suçun büyüğü...

İnsatmhnds
Memur
22 Ekim 2019 12:11

2 kişi zaten siz sözleşmeli ogm kazanmışsınız mülakatsız şartsız ne güzel hayırlı olsun daha başka sözleşmeli alıma ne diye başvuru yapıyorsun.. Diğerine gelince sen hem kadrolu iski hem sözleşmeli ogm kazanmışsın bide kültür ve turizm e başvurmuşsun arkadaşım amacın ne açılan her yere atanmak zorunda mı hissediyorsun kendini nedir bu Allah aşkına yaa..
22 Ekim 2019 12:19

Ayıptır ya yazıktır günahtır bu kadar bekleyen var hala atanıp heryere başvurmak nedendir. Arkadaşlar siz meslektaş olarak halden anlamazsanız kim anlıcak 1 senedir alımları görmüyor musunuz kaç kez yazdık, rica ettik atanan arkadaşlar biraz düşünceli olun diye, yazık..

castillo
Şube Müdürü
22 Ekim 2019 12:29

Sunu tekrar hatirlatmak lazim Kul hakkini allahin bile affetme yetkisi yok kulla kul arasinda bu da boyle biline..

inşaatçı23
Aday Memur
22 Ekim 2019 12:35

2 kişi ogm 1 kişi hem ogm hem iski 1 kişi de iski....

İnsatmhnds, 4 yıl önce
2 kişi zaten siz sözleşmeli ogm kazanmışsınız mülakatsız şartsız ne güzel hayırlı olsun daha başka sözleşmeli alıma ne diye başvuru yapıyorsun.. Diğerine gelince sen hem kadrolu iski hem sözleşmeli ogm kazanmışsın bide kültür ve turizm e başvurmuşsun arkadaşım amacın ne açılan her yere atanmak zorunda mı hissediyorsun kendini nedir bu Allah aşkına yaa..

oduncuk
Yasaklı
22 Ekim 2019 13:00

arkadaş derken? Arkadaş falan değil direkt ABDULVAHİT ÖZLÜ. Bu herif hem ogm'ye hem iski'yi kazanmış. Helak ol.

serhatcn
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:12

makinede de merkeziden mke ANKARA'ya atanıp buradaki listede adı olan var. ayıptır.

İnsatmhnds
Memur
22 Ekim 2019 13:12

Haklısınız hocam arkadaş kelimesini hitap manasında kullandım onu da yazmakta tereddüt ettim ama sadece hitap babında idi.
oduncuk, 4 yıl önce

arkadaş derken? Arkadaş falan değil direkt ABDULVAHİT ÖZLÜ. Bu herif hem ogm'ye hem iski'yi kazanmış. Helak ol.

İnsatmhnds
Memur
22 Ekim 2019 13:18

Hocam ogm de böyle yaptılar kültür ve turizm de böyle yaptılar adalet bakanlığı ilanında da böyle yapacaklar bunlar yetinmez merkezi atamada da yaparlar. Şikayet edelim Cimere falan. 1 kez sözleşmeli atanırken 2 kez 3 kez atanmaya çalışıyorlar kadrolar yanıyor diye hatta dava etmek lazım bunları güvenlik soruşturmalarına etkisi olur belki.
inşaatçı23, 4 yıl önce

2 kişi ogm 1 kişi hem ogm hem iski 1 kişi de iski....

ilhanmansiz2610
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:27

bu iş böyle çözülmez. her alımda onlarca insan var hangi birine dava açacan. Sistem değişmeli bozuk olan sistemin kendisi.

İnsatmhnds, 4 yıl önce
Hocam ogm de böyle yaptılar kültür ve turizm de böyle yaptılar adalet bakanlığı ilanında da böyle yapacaklar bunlar yetinmez merkezi atamada da yaparlar. Şikayet edelim Cimere falan. 1 kez sözleşmeli atanırken 2 kez 3 kez atanmaya çalışıyorlar kadrolar yanıyor diye hatta dava etmek lazım bunları güvenlik soruşturmalarına etkisi olur belki.

insaatmuhendizi
Aday Memur
22 Ekim 2019 13:39

92.67 benim puanimda aynı durumdayım

eemsoru
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:33

aynısı bana da oldu 0.1 den daha da düşük puanla mülakata çağrılmamıştım. umudum artık hiç kalmadı

İnsatmhnds
Memur
22 Ekim 2019 16:42

Hocam bu insanlar ne kadar açgözlü ne kadar kötü niyetliler sırf 1 veya 2 soru fazla yapmışlar diye incitmedik insan bırakmadılar.. Bir sürü insanın kaderiyle oynuyorlar. Bu insanların umutları hayalleri var onlardan beklentisi olan aileleri var yaşımız gereği evlenme aile kurma düşünceleri olanlar hepsi bu insanların keyfi hareketlerinden dolayı mağdur oluyor yazıklar olsun. bunlar insanlıklarını kaybetmişler.
eemsoru, 4 yıl önce
aynısı bana da oldu 0.1 den daha da düşük puanla mülakata çağrılmamıştım. umudum artık hiç kalmadı

İnsatmhnds
Memur
23 Ekim 2019 08:01

Dünden beri aklımdan çıkmıyor bu yaşadığımız haksızlık. gece de uyuyamadım. Bize bunları yaşatanlara Allah 10 katını versin o görüyor bizim ne yaşadığımızı ona havale ediyoruz bunları.

İnsatmhnds
Memur
23 Ekim 2019 09:43

Arkadaşlar ben şikayette bulundum. Yanlarına kalmayacak bu yaptıkları atanmışsınız hala rahat durmuyorsunuz bakalım nolacak şimdi.

ilhanmansiz2610
Aday Memur
23 Ekim 2019 09:58

Hocam haklısın da adamlar hukuki olarak suç işlememiş ki neye göre şikayet ettiniz

İnsatmhnds, 4 yıl önce
Arkadaşlar ben şikayette bulundum. Yanlarına kalmayacak bu yaptıkları atanmışsınız hala rahat durmuyorsunuz bakalım nolacak şimdi.

mihendisbey
Kapalı
23 Ekim 2019 10:33

Sözleşmeli yerine kadrolu alım yapsalar kimse her yere başvurmak zorunda kalmaz. Ne yazık ki bir kanun boşluğu var ve herkes onu değerlendiriyor. Sözleşmeliler de branş sıralamasından düşseydi eminim 90 lara kadar rahat inerdi puanlar.

İnsatmhnds
Memur
23 Ekim 2019 12:51

Hocam adam hem kadrolu hem sözleşmeli atanmış yetmiyor Bi de buna da başvurmuş bu adam yüzünden biz listeye giremedik böyle yaparak bizim mülakata katılma hakkımızı engelliyor. Bide bunu bilerek yaptığını yüksek puanlılar yarışsın diye yaptım dedi. Yani anlayacağınız burada kötü niyet var ben ekran görüntüsü almıştım onun bu ifadesini gerekli şikayette bulundum. 2 tane de avukat arkadaşım var onlara da bu durumdan bahsettim inceleyecekler. Bana destek olan arkadaşlar var hep birlikte dava da açabiliriz şimdi arkadaşlarımdan haber bekliyorum bu mağduriyet hakkında elimizden geleni yapacaz.
ilhanmansiz2610, 4 yıl önce

Hocam haklısın da adamlar hukuki olarak suç işlememiş ki neye göre şikayet ettiniz

İnsatmhnds
Memur
23 Ekim 2019 13:25

Kardeşim bana Bi mesaj atar mısın profilin kapalı. Castillo ve oduncuk bey sizde Bi mesaj atabilir misiniz bana Bi kaç şey konuşmamız lazım.
insaatmuhendizi, 4 yıl önce
92.67 benim puanimda aynı durumdayım
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi