Editörler : supporters.
22 Ekim 2019 13:29

2020 KPSS Alan Yardım ve Tavsiye

Herkese Merhaba;

Ben 2017 yılında işletme ingilizce bölümünden mezun oldum son 4 aydır ise kpss ye düzenli bir şekilde çalısıyorum fakat fazlası ile zorlanıyorum.üniversitede ve daha sonrasında hep kendimi özelde çalışmak için geliştirmiştim fakat şartlar artık kamuya yönlendirdi ve kpss hiç aklımda yoktu. çevremde bu konuda yardım alabileceğim hiç kimsede bulunmuyor. Temelim ne yazıkki yokdenecek kadar az kpss kurslarının bir faydası olur mu yoksa evde düzenli olarak çalışmaya devam etmelimiyim.kurs için bir bütçe ayrdım.

çok kararsız kaldım kpss alan mı gk gy mi ve kursa gidip gitmeme konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim fikirleriniz benim için önemli

ankarada ikamet ediyorum çalışmıyorum

Ozzllmmm
Kapalı
22 Ekim 2019 14:18

Ilk kez kpss ye hazirlaniyorsaniz ve zorlaniyorsaniz bütçede ayirmissiniz kurs desteği alabilirsiniz

my0694
Aday Memur
22 Ekim 2019 14:39

1 yıl sizce yetermi iyi bir çalışma ile ?

benim çekincem 1 yıl sonunda alandan istediğimi alamazsam diye kpss b ye ağırlık verseydim keşke dememek için bu kadar kararsız kaldım

Ozzllmmm, 4 yıl önce

Ilk kez kpss ye hazirlaniyorsaniz ve zorlaniyorsaniz bütçede ayirmissiniz kurs desteği alabilirsiniz

Ozzllmmm
Kapalı
22 Ekim 2019 14:43

Şöyle diyim eğer alan temeliniz hiç yoksa biraz zor oluyor çok sıkı çalışmanız gerekir

mavipapatyalı
Aday Memur
26 Ekim 2019 20:37

Bende aynı kararsızlığı yaşıyorum. Bende 2019 sınavına girdim ve istediğim gibi sonuçlanması derhaneyede gittim ama dershaneye gitmek beni çok yordu çalışmaya zaman kalmadı 4 gün dershaneye gittim(2 gun gy gk 2 gün alan)ve çalışmaya çok az zaman kaldı ve öncesinde temelimde olmadığı için doğru düzgün çalışamadım bir program dahilinde gidemedim düzensiz gittim ama tabiki dershane ile gidipte başarlı olan arkadşalar da var . Bu sene bende evde hazırlanma kararı aldım ama yinede için de tekrardandershane destegi alsam ve daha düzenli gitsem mi diye bir soru işareti de var.Siz karar verdiniz mi?

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi