Editörler : Mehmet Balci
26 Ekim 2019 14:48

eroltunç
Aday Memur

Dhmi personel daire baskanini aradim adam guldu bekle dedi az kaldi zaten size bu konu hakkinda bilgi vermem yasak ama alim yapacaz elimizde alim yapılacağına dair liste var hadi hayirlisi :))

Turkuaz22, 3 hafta önce - Alıntıya git

İnsan kaynakları daire başkanı (vekili) erkek değil bayan .

26 Ekim 2019 15:02

Turkuaz22
Aday Memur

İnsan kaynakları daire başkanı (vekili) erkek değil bayan .

eroltunç, 3 hafta önce - Alıntıya git

Benimle konusan erkekti bu arada buna mi takildin sen kpss den iyi puan alip dhmi ye girmeye bak herhalde atanmışsınız bu yuzden boyle yaziyorsunuz bak kardes işine:))

26 Ekim 2019 15:35

eroltunç
Aday Memur

Geçen mayısta ünvan değişikliği sınavıyla boşalan kadrolar vardı. 22 teknisyen 10 memur 9 şoför 2 apron 4 arff diğerleriyle beraber toplamda 52 boşalan kadro var şimdilik eldeki tek somut duyum bu 2019-2 ya da 2020-1 de alma ihtimali çok yüksek .amacım kimseyi rencide etmek değil personel daire başkanı yerine başkanlığı yazabilirsiniz buda anlam karışıklığını önler.

26 Ekim 2019 17:12

Turkuaz22
Aday Memur

Geçen mayısta ünvan değişikliği sınavıyla boşalan kadrolar vardı. 22 teknisyen 10 memur 9 şoför 2 apron 4 arff diğerleriyle beraber toplamda 52 boşalan kadro var şimdilik eldeki tek somut duyum bu 2019-2 ya da 2020-1 de alma ihtimali çok yüksek .amacım kimseyi rencide etmek değil personel daire başkanı yerine başkanlığı yazabilirsiniz buda anlam karışıklığını önler.

eroltunç, 3 hafta önce - Alıntıya git

Haklisin sizden ve personel daire baskani ile konustugumu sananlardan ozur diliyorum kusura bakmayın.Personel daire baskani ile bir daha konusma firsatim olsa ilk diyecegim sey personel ihtiyaçlarını 2 sene oncesinden belirleyerek ilerlesinler bizlerde atama atama diye guzel gunlerimizi heba etmiyelim ben antalya da yasiyorum atamam olmayana kadar denize girmedim atandigim gunun ertesi gittim konyaaltı sahiline hakkimizda hayirlisi olsun memurlar net iyi ara sira yaziyoruz yanlis anliyoruz anlasiliyoruz ama insanligimizdan saygimizdan insallah odun vermeyiz tesekkur ederim...

05 Kasım 2019 22:52

seddackr
Aday Memur
Var mı yeni duyumlar?
Toplam 65 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?