Editörler : Mehmet Balci
23 Ekim 2019 09:25   

Kültür ve turizm bakanlığı sözleşmeli personel alımı 2019 ekim

KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI sözlü mülakata kalanları açıkladı .Bu başlıkta bulusup bilgi paylaşimi yapmak faydalı olur kasınındayım

23 Ekim 2019 23:01

Depresife
Aday Memur
İntde pek bilgi yok nasıl olucak ne soracaklar muamma
24 Ekim 2019 08:19

kenank77
Aday Memur
İntde pek bilgi yok nasıl olucak ne soracaklar muamma
Depresife, 3 ay önce - Alıntıya git

evrakları gönderdinizmi

24 Ekim 2019 12:25

Depresife
Aday Memur

evrakları gönderdinizmi

kenank77, 3 ay önce - Alıntıya git
Daha göndermedim hazırladım bi tek diploma kafama takıldı sınava başvırurken yeni mezundum diploma yoktu e devletten mezun belgesi çıkartıp onla başvurmuştum kabul edildi şimdi diplomam var e devlet çıktısı göndersem sıkıntı olur mu olmaz mı emin olamadım. Noterden onaylatsam 80e yakın tutar turizm bak.na gidip orda aslı gibidir yapacak vaktimde yok çalışıyorum izin almam zor.
24 Ekim 2019 13:45

kenank77
Aday Memur
Daha göndermedim hazırladım bi tek diploma kafama takıldı sınava başvırurken yeni mezundum diploma yoktu e devletten mezun belgesi çıkartıp onla başvurmuştum kabul edildi şimdi diplomam var e devlet çıktısı göndersem sıkıntı olur mu olmaz mı emin olamadım. Noterden onaylatsam 80e yakın tutar turizm bak.na gidip orda aslı gibidir yapacak vaktimde yok çalışıyorum izin almam zor.

e devlet ten alınan mezun belgesini kabul etmiyorlar.diplomanın çıktısını il müdürlüğünde onaylatmanız lazım

24 Ekim 2019 16:47

Depresife
Aday Memur

e devlet ten alınan mezun belgesini kabul etmiyorlar.diplomanın çıktısını il müdürlüğünde onaylatmanız lazım

kenank77, 3 ay önce - Alıntıya git
Başvuru yaparken kabul edip evrak gönderirken kabul etmemeleri çok saçma değil mi. Kabul etmediğini nerden biliyorsunuz arayıp sorayım telefona bakmıyorlar ki daha önce kaç kere aramıştım
24 Ekim 2019 16:54

kenank77
Aday Memur
Başvuru yaparken kabul edip evrak gönderirken kabul etmemeleri çok saçma değil mi. Kabul etmediğini nerden biliyorsunuz arayıp sorayım telefona bakmıyorlar ki daha önce kaç kere aramıştım

aradım sordum,kabul olmaz dediler,diplomanın oanylı fotokobisi lazım zaten internet sitesinde yazıyor.her aradıgımda telefonlara baktılar ve ilgili cevap verdiler...tabikide başvuruda kabul edip sonra etmemeleri normal değil

28 Ekim 2019 11:07

jalkk
Aday Memur

Merhaba, ben evraklarimi yolladim ama diplomanin yaninda ogrenci isleri tarafindan cogaltilmis asli gibidir yazan diplomayi yolladim. Kabul edilir mi etmezler mi acaba? Ayrica siz hangi numarayi aradiniz ben De kabul edilir mi diye sorMak icin aradim yoksa bir tane daha kultur il mudurlugune onaylatip diplomami yollayacagim

28 Ekim 2019 13:36

kenank77
Aday Memur

Merhaba, ben evraklarimi yolladim ama diplomanin yaninda ogrenci isleri tarafindan cogaltilmis asli gibidir yazan diplomayi yolladim. Kabul edilir mi etmezler mi acaba? Ayrica siz hangi numarayi aradiniz ben De kabul edilir mi diye sorMak icin aradim yoksa bir tane daha kultur il mudurlugune onaylatip diplomami yollayacagim

jalkk, 3 ay önce - Alıntıya git

sanırım o şekilde kabul edilir ama yinede arayıp teğit etmek lazım kare barkodlu yök mezun belgesini kabul etmeyen herseyi kabul etmeyebilir :-)

14 Aralık 2019 09:31

kenank77
Aday Memur

arkadaşlar merhaba, mülakatlar bitti..nasıl geçti

14 Aralık 2019 10:30

Serkan2004
Memur

arkadaşlar merhaba, mülakatlar bitti..nasıl geçti

kenank77, 1 ay önce - Alıntıya git
galiba kimse bilmiyor akıbetini, herkes sessiz
16 Aralık 2019 03:12

AyaZBeY68
Aday Memur
galiba kimse bilmiyor akıbetini, herkes sessiz
Serkan2004, 1 ay önce - Alıntıya git
il seçimi nasıl olcak bilgisi olan var mı
16 Aralık 2019 09:50

kenank77
Aday Memur
il seçimi nasıl olcak bilgisi olan var mı
AyaZBeY68, 1 ay önce - Alıntıya git

net bilmiyorum ama mantıklı olan mülakatta verilen puan ile kpss puanının değerlenmesi ile yeniden puan sıralaması olur o puana göre tercih yapılır

16 Aralık 2019 09:53

kenank77
Aday Memur

mülakat sonuçlaraı ne zaman açıklanır bilgisi olan varmı ? bu ayın 20 sine kadar süren mülakatlar var

Toplam 13 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?