Editörler : F16 Gökçen

Senaduyarr
Aday Memur
14 Kasım 2019 23:56

Şuan yarı zamanlı çalıştığım biryerden geçen ay 1800 lira alıp 540 lira ticket aldım. Buna dair bordro bile attım mail olarak. Şaka gibi bir ücret gerçekten

kocing1
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:19

Koç holdingin farklı iştirakinde staj yapmama rağmen aranmadım, referansım bile aranmadı. İlginç neye göre sıralama belirlediklerini anlayamadım. Artı bankacılık tecrübemde var. Olumsuz bir beklenti içerisindeyim. Bakalım hayırlısı olsun herkese.

Denzii
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:20

Referans bilgilerini siz mi veriyorsunuz yoksa onlar sirketleri arayarak mi ulasiyor

Denzii
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:22

Bir de istanbul haric baska illerden gorusmeye giden oldu mu

kocing1
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:24

Mülakata girdiğimizde bi form veriyorlar formu dolduruyorsun formda zaten referans vs. yazıyor. İsim soyisim no falan. Ben doldurdum tamamını. Fakat ordaki noya göre mi ararlar yoksa kendi bildikleri numarayı mı ararlar bilmiyorum açıkçası.

15 Kasım 2019 00:25

asgari ucret nedir ya ayip vallahi

Senaduyarr
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:29

Şahane bir mülakat geçirdim. Konuşma fırsatları bile olmadı. Ben anlattım onlar not aldı. Kpss A grubu geçmişim var. Hiç heyecanlı değildim mülakatta söylediler zaten. Cümlelerim diksiyonum şahaneydi. Ama boşyere imiş

Senaduyarr
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:30

Mülakattan sonra arıyorlar. Sonra mail atıyorlar evrak istiyorlar. Evraklar arasında referans bilgisini de istiyorlar.
Denzii, 4 yıl önce

Referans bilgilerini siz mi veriyorsunuz yoksa onlar sirketleri arayarak mi ulasiyor

kocing1
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:45

Evraklar arasında referansın ne gibi bilgilerini istiyorlar acaba?

15 Kasım 2019 00:49

maaş beklentisine 3bin cevabini verince, net mi diye sordular. ucret politikalari gercekten düşük
Senaduyarr, 4 yıl önce
Şahane bir mülakat geçirdim. Konuşma fırsatları bile olmadı. Ben anlattım onlar not aldı. Kpss A grubu geçmişim var. Hiç heyecanlı değildim mülakatta söylediler zaten. Cümlelerim diksiyonum şahaneydi. Ama boşyere imiş

Senaduyarr
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:50

Hayır maaş beklentisi sorulmadı telefonda. Hiçbir aşamada sorulmadı. Biz bunu veriyoruz kabul ediyor musunuz? Gibi birşeydi
On22, 4 yıl önce
maaş beklentisine 3bin cevabini verince, net mi diye sordular. ucret politikalari gercekten düşük
15 Kasım 2019 00:55

bana görüşmenin sonunda sormuslardi

gülümseyengenc
Aday Memur
15 Kasım 2019 03:35

Sena Hanım prim hakkında ne söylendi. Ne kadar oluyormuş ortalama acaba ? Belki 3000 diye öğrenen arkadaş prim dahil şekilde öğrenmiştir. Asgari ücret gerçekten çok saçma.

Senaduyarr, 4 yıl önce
Ben de 3000 yazan ilanı gördüm. Brüt şekilde yıllık tutarı söylediler telefonda. Aylık brüt ücretin 2600olduğu söylendi. Bunun neti asgari ücret oluyor zaten +prim var. Yemek 20 lira Yol yok servis var

Senaduyarr
Aday Memur
15 Kasım 2019 09:54

Mülakatta primle ilgili şöyle denmişti: "Senin ve takımının hedefi olacak. Nasıl satış yaparsın ikna edebilir misin?" Satışına göre prim alıyorsundur
gülümseyengenc, 4 yıl önce

Sena Hanım prim hakkında ne söylendi. Ne kadar oluyormuş ortalama acaba ? Belki 3000 diye öğrenen arkadaş prim dahil şekilde öğrenmiştir. Asgari ücret gerçekten çok saçma.

gülümseyengenc
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:24

Bende az önce arandım arkadaşlar Sena Hanım'ın dediği gibi herşey. Prim sistemini sorduğumda bilgi verilemediğini altı aylık ve yıllık olacak şekilde sistem olduğunu; tutturma oranına göre prim hak edildiğini söyledi. Ben kabul ettim başka yapacak seçimim yok maalesef. Bardağın dolu tarafından bakmaya çalışıcaz. 09.00-18.00 çalışma saatleri hafta sonu tatil zaten.

Senaduyarr, 4 yıl önce
Mülakatta primle ilgili şöyle denmişti: "Senin ve takımının hedefi olacak. Nasıl satış yaparsın ikna edebilir misin?" Satışına göre prim alıyorsundur

kocing1
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:35

Ücretin bu kadar düsük beklemiyordum, diğer ilanlara yöneldim suan. Herkese bol şans.

eness95
Aday Memur
16 Kasım 2019 15:13

Benim giren arkadaşlarımdan mulakata girerken form doldurmalari istenmemis siz girerken mi doldurdunuz mulakat yerinde

kocing1, 4 yıl önce

Mülakata girdiğimizde bi form veriyorlar formu dolduruyorsun formda zaten referans vs. yazıyor. İsim soyisim no falan. Ben doldurdum tamamını. Fakat ordaki noya göre mi ararlar yoksa kendi bildikleri numarayı mı ararlar bilmiyorum açıkçası.

gizem19944
Aday Memur
16 Kasım 2019 22:32

hayırlı olsun eğitim hangi tarihteymiş bilgi verildi mi acaba

gülümseyengenc, 4 yıl önce

Bende az önce arandım arkadaşlar Sena Hanım'ın dediği gibi herşey. Prim sistemini sorduğumda bilgi verilemediğini altı aylık ve yıllık olacak şekilde sistem olduğunu; tutturma oranına göre prim hak edildiğini söyledi. Ben kabul ettim başka yapacak seçimim yok maalesef. Bardağın dolu tarafından bakmaya çalışıcaz. 09.00-18.00 çalışma saatleri hafta sonu tatil zaten.

gülümseyengenc
Aday Memur
18 Kasım 2019 13:41

Kişi Bilgisi Formu dolduruluyor beklerken mülakata gitmeden önce. Her firmada olduğu gibi. Kimlik bilgileri, iş tecrübeleri varsa referans (Banka içerisinde çalışan) vs. bilgiler.

eness95, 4 yıl önce

Benim giren arkadaşlarımdan mulakata girerken form doldurmalari istenmemis siz girerken mi doldurdunuz mulakat yerinde

gülümseyengenc
Aday Memur
18 Kasım 2019 13:44

25 Kasım'da başlayacağı bilgisi verildi. Gebze lokasyonlu konaklamalı şekilde 15-20 günlük bir eğitim olacakmış.

gizem19944, 4 yıl önce

hayırlı olsun eğitim hangi tarihteymiş bilgi verildi mi acaba

Toplam 210 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi