Editörler : crops35

Böte321
Aday Memur
29 Kasım 2019 13:24

arkadaşlar her türlü aralığın sonuna kadar açıklayacaklar nasıl olsa biraz içinizi ferah tutun başka şeylerle ilgilenmeye çalışın hayatınızın odak noktasına koymayın her zaman bir B planınız olsun biliyorum diyeceksiniz demesi kolay diye ama buraya her gün yazan arkadaşlar var kendinizi yıpratmayın içinizi ferahlatın ki kötü sonuçlara veya iyi sonuçlara hazırlıklı olun.

reeseroot
Aday Memur
29 Kasım 2019 13:43

içinizi ferah tutun.. hayırlısını dileyin. 5 sene önce biz de bekledik sizler gibi... hatta mart ayında açıklanan mülakat sonuçlarından sonra göreve temmuz ayında başlayabildik... düşünün..Yakın zamanda açıklanır merak etmeyin..Hepiniz için hayırlısı olsun.

khpss2014
Aday Memur
29 Kasım 2019 15:25

Arkadaşlar az önce aradım bir bilgilerinin olmadığını heyetin değerlendirme aşamasında olduğu belli olur olmaz yayınlayacakları söylediler.

sivaslım58
Aday Memur
29 Kasım 2019 19:02

kazanamadiniz yazisini gormek icin cektigim cileye bak..deli oldum yaw..

mithrals
Aday Memur
29 Kasım 2019 19:26

Adalet bakanı ocakta iş başı istiyorum demiş. En geç Aralığın 2. haftası açıklanır diye düşünüyorum. Beklemekten yoruldum

birmemuriye
Aday Memur
01 Aralık 2019 21:11

Inşaallah dediğiniz gibi olur. Beklemek hiç bu kadar sıkıcı olmamıştı.

mithrals, 4 yıl önce

Adalet bakanı ocakta iş başı istiyorum demiş. En geç Aralığın 2. haftası açıklanır diye düşünüyorum. Beklemekten yoruldum

robinnohut
Memur
02 Aralık 2019 22:21

Beklemekten bir hâl olduk..

Yeni aya da girdik, sizce bu hafta bir ışık var mı? Ben önümüzdeki hafta sonuna dek bir gelişme mutlaka olur diye düşünüyorum. Ocak'ta iş başı yapılıyorsa evrak teslim sürecini de göz önüne alarak böyle bir inanışa kapılmak istiyorum.

mithrals
Aday Memur
02 Aralık 2019 22:37

Kesinlikle 16'sına kadar açıklarlar diye düşünüyorum. Bu hafta beklemiyorum ama belli olmaz tabiki. Gelecek haftadan ümidim tam. İnşallah dediğimiz ve istediğimiz gibi olur her şey. Bu kadar bekledikten sonra başarısız yazısını görmekte var bu işin içinde. İnşallah kazanırız ve boşuna beklememiş oluruz, böylece önümüze bakarız..

robinnohut, 4 yıl önce

Beklemekten bir hâl olduk..

Yeni aya da girdik, sizce bu hafta bir ışık var mı? Ben önümüzdeki hafta sonuna dek bir gelişme mutlaka olur diye düşünüyorum. Ocak'ta iş başı yapılıyorsa evrak teslim sürecini de göz önüne alarak böyle bir inanışa kapılmak istiyorum.

robinnohut
Memur
02 Aralık 2019 23:07

Haklısın dostum, öyle kötü ve güç bir ihtimal de var işin içinde. Yeterki açıklansın falan derken onu unutuyoruz. Ama umarım dediğin gibi güzel sonuçlarla karşılaşırız.

mithrals, 4 yıl önce

Kesinlikle 16'sına kadar açıklarlar diye düşünüyorum. Bu hafta beklemiyorum ama belli olmaz tabiki. Gelecek haftadan ümidim tam. İnşallah dediğimiz ve istediğimiz gibi olur her şey. Bu kadar bekledikten sonra başarısız yazısını görmekte var bu işin içinde. İnşallah kazanırız ve boşuna beklememiş oluruz, böylece önümüze bakarız..

Adaymemure.
Aday Memur
05 Aralık 2019 18:32

Ayın 5i oldu ya Bursa ne zaman açıklanıcak çok merak ediyorum..

robinnohut
Memur
05 Aralık 2019 20:24

Yarın son umudumuz, olmadı yine haftaya kalıcak ve öyle olursa haftaya açıklanıcak olmasına kuvvetli bir ihtimal gözüyle bakıyorum şahsen.

Adaymemure., 4 yıl önce

Ayın 5i oldu ya Bursa ne zaman açıklanıcak çok merak ediyorum..

sarslan97
Aday Memur
05 Aralık 2019 21:11

Arkadaşlar zabıt katipliğini kazanınca istifa edippolisliğe geçebilme şansımız oluyor mu?

mithrals
Aday Memur
05 Aralık 2019 21:26

Büyük şehirler açıklamaya başladı. Bursa'da bu hafta içinde açıklar artık.

robinnohut, 4 yıl önce

Yarın son umudumuz, olmadı yine haftaya kalıcak ve öyle olursa haftaya açıklanıcak olmasına kuvvetli bir ihtimal gözüyle bakıyorum şahsen.

birmemuriye
Aday Memur
06 Aralık 2019 08:18

Ümit etmekten yorulsam da umarım bugün açıklanır diye bekliyorum. İçim sıkıldı artık.

robinnohut
Memur
06 Aralık 2019 19:18

Bursa Bam açıklandı arkadaşlar.

mithrals
Aday Memur
06 Aralık 2019 19:50

Bam açıkladı. Bam ile dosyalar aynı anda gitmiştir ayrı ayrı gitmez. Bence bizimki de yakındır...

robinnohut
Memur
06 Aralık 2019 20:35

Doğrudur, bugünden ve önümüzdeki haftadan umutluyduk ama talih önce Bam'a güldü. Umarım en geç önümüzdeki hafta bu gergin bekleyiş artık sona erer.

mithrals, 4 yıl önce

Bam açıkladı. Bam ile dosyalar aynı anda gitmiştir ayrı ayrı gitmez. Bence bizimki de yakındır...

oozmennn
Kapalı
06 Aralık 2019 20:42

İstenen belgelerden 1. maddedeki öğrenim belgesinin aslı ya da onaylı örneği ne demek e devletten alınan olmaz mı

oozmennn
Kapalı
07 Aralık 2019 18:32

neden kimse cevaplamıyor?

oozmennn, 4 yıl önce

İstenen belgelerden 1. maddedeki öğrenim belgesinin aslı ya da onaylı örneği ne demek e devletten alınan olmaz mı

birmemuriye
Aday Memur
08 Aralık 2019 23:22

Bakalım yarın açıklayacaklar mı? Artık gülüyorum.

Vallahi, iyice ayarlarım bozuldu.

Toplam 255 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi