Editörler :
25 Ekim 2019 14:08   

maden mühendisliği

herkese iyi günler, ben maden mühendisi olmak istiyorum ve açıkçası meslekle ilgili sadece yüzeysel bir bilgiye sahibim eğer yardımcı olabilecekler varsa mesaj atarsa sevinirim.

Açılmış eski konu başlıklarını link olarak da bırakabilirsiniz bakarım.

30 Ekim 2019 11:49

performans42
Aday Memur

Maden müh. eğlenceli, bilgi ve tecrübe isteyen, yeraltı yer üstü ağır ve tehlikeli işlerden korkmayan kişilerin yapabileceği CAN ve MAL SORUMLULUĞU isteyen bir iş..

08 Kasım 2019 08:16

performans42
Aday Memur
10 Kasım 2019 23:08

Maden38
Aday Memur
yapma bence en küçük ekonomik krizde ilk etkilenen maden ve insaat mühendisi dolar artar ocağı kapat dolar düşer ocağı kapat şuan iş sıkıntısı var piyasada devlette maden mühendisi alımı fazla yapmıyorlar ben kpss ye girdim 32. sıradayım atanamayacağım bence gerek yok yinede sen bilirsin bide piyasa iyi gitsede küçük beldelerde yaşayacaksın 3 5 yılda bir farklı firmaya işe girersin sıkıntılı iş ha bir çok mühendislik için sıkıntı var bence mühendislik bile düşünme bazı mühendis arkadaşlarım asgari ücrete çalışıyor o kadar okuyorsun 2 bin lira para alıyorsun sağlık sektörü düsün bence garanti iş bulursun ülkenin her zaman sağlık çalışanına ihtiyacı var
19 Kasım 2019 10:55

mak.10
Aday Memur
Toplam 4 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?