Editörler : nayzen
29 Ekim 2019 01:16   

il ve ilçe mem ile okul arasındaki farklar
arkadaşlar bana mi öyle geliyor yoksa gerçekten durum öyle mi bilemedim açıklayayım. ilce ve il mem de çalıştım. ama zerre kadar çalışma zevki heyecanı taşıyamadım. haysiyetten nasibini alammais ne kadar avane varsa bu il ve ilçelerde calistigim personelde gördüm. konusuna hakim olamayan tembel dedikoducu ve bir okadar da gereksiz personelin sanki kralmış gibi davrandığı gereksiz ve can sıkıcı yerler olarak gördüm il ve ilçe memleri. su an kadrom il mem de ama ben direk gidip beni okula görevlendirme verin dedim. okulda görevlendirme olarak çalışıyorum. oldukça huzurlu mutlu yum. arada uçurum var bu konuda. maad aynı maaş mesai saatleri aynı. ama ben okulun verdiği güzel enerjiyi hicbir ilçe mem de il mem de göremedim. ne kadar moron ukala egoist dedikoducu gördümse hep bana denk geldi galiba tabi ilçe mem lerde. çok şükür su an kurtuldum. en cok da o kendini şube müdürü diye rütbesi ile ortalıkta gezen zerre kadar kişiliği olmayan insanlıktan nasibini almmais yalamalari ve yalakalar kendine dost edinen kişiler yok mu. ah ah... su kanaate vardım ki ilçe ve illerde çalışan kişi sayısını toplayın en az 10 a bolun çıkan sayı yeterli 10 da 9 u inanın devlete masraf... şimdi devlete acıyorum. allah bizleri kişilikli insanlarla karsilastirsin ve boş insanlardan uzak tutsun.
29 Ekim 2019 14:19

apollon13x
Daire Başkanı
sanırım siz öyle bir ilçe mem e rastlamış olabilirsiniz.iş yükü fazla olduğu için ilçe memlerde çalışanlar genelde gergindir.okullar her zaman avantajlıdır.ailesine daha fazla zaman ayırmak isteyen okulu tercih edebilir.
30 Ekim 2019 12:56

av.8935
Aday Memur

4 yıl ilçe mem de, 2 yıldır okulda çalışıyorum, arkadaşın söylediklerine katılıyorum, ilçe memde çok egoist bi ortam var, entrika ve dedikodu dolu, 2yıldır okulda çalışıyorum huzur doluyum, okul müdürüm ve yardımcım çok iyi, giriş çıkış saatlerim sorun olmuyor izin sorun olmuyor, aile ortamına sahibiz burda

30 Ekim 2019 13:00

enderkm
Aday Memur

xrainmannnx şef misin memur musun öğretmen misin anlamadık gitti. 4 yıl ilçe memde çalıştım şu anda okuldayım okulda hiç memun değilim .

31 Ekim 2019 00:22

devrimbesni
Şef

senin sansına iyi bir müdüre denk gelmissin odaya girerken kapıyı vurarak gir önünü ilikle diyen bir müdüre rast gelseydin görürdüm seni

01 Kasım 2019 09:20

av.8935
Aday Memur

senin sansına iyi bir müdüre denk gelmissin odaya girerken kapıyı vurarak gir önünü ilikle diyen bir müdüre rast gelseydin görürdüm seni

devrimbesni, 2 hafta önce - Alıntıya git

öyle bi müdürle çalışmak kötü olurdu sanırım, ama dediğiniz gibi şanslıyım müdürlerim çok iyi

08 Kasım 2019 11:40

SwaggyJaden
Aday Memur

bende ilçe mem de 2 ay kadar çalıştım.kendini bir halt zanneden hizmetli olarak görev yapan memurlar yeni gelenleri öyle bi eziyorlar ki hele de şefin iyi değilse o daha beter bütün iş yoğunluğünu memurlarına yıkıyorlar ben bu sıkıntıyı yaşadım ve ilçe memler de kendi fikrimce rahatlık yok hep iş hep iş yani 1 dk bile boş geçmiyor. ama okullar da ise rahatlık ve huzurluk var. He iş konusuna gelince iş her yerde iştir.

Toplam 6 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?