Editörler : Pangaea

mutssss
Aday Memur
29 Ekim 2019 17:37

Hangi numarayı aradınız?
Yeryüzü34, 4 yıl önce
Biz geçen aramıştık SGK yı talep toplama tarihi bitikten sonra alıma cıkmayacaz demişlerdi

Çekolarca
Memur
29 Ekim 2019 18:35

Cimer üzerinden yazıp bilgi alabilirsiniz ben o sekilde alim talebinde bulunduklarini öğrenmiştim. Cuma günü tekrar yazdim 2-3 güne tekrardan yanıt gelir muhtemelen. Ben alim yapacaklarını düşünerek hangi bölümlerden alim yapılacağını öğrenmek icin talepte bulundum.

Çekolarca
Memur
29 Ekim 2019 18:36

Insallah hocam güzel bir alim olur
Quetzicoatl, 4 yıl önce

Kayseri hocam. İlk hedefim doğu-batı fark etmeksizin yine KİT'ler. Umarım aralık atamasında biraz olsun yüzümüz güler.

mutssss
Aday Memur
29 Ekim 2019 18:41

Bende direk talep eden kişilere sordum alınacak dediler genelde önlisans sosyal güvenlik bölümünden onlisansde çeko işletme vs alıyor
Çekolarca, 4 yıl önce
Cimer üzerinden yazıp bilgi alabilirsiniz ben o sekilde alim talebinde bulunduklarini öğrenmiştim. Cuma günü tekrar yazdim 2-3 güne tekrardan yanıt gelir muhtemelen. Ben alim yapacaklarını düşünerek hangi bölümlerden alim yapılacağını öğrenmek icin talepte bulundum.

Yeryüzü34
Aday Memur
29 Ekim 2019 21:49

Bize neden yok dediler peki ben anlamadım bişey gerçekten
mutssss, 4 yıl önce
Bende aradım kaç kez hepsinde alınacak dediler.

Çekolarca
Memur
29 Ekim 2019 22:49

Siz ne zaman arayıp bilgi aldınız? Ben eylül sonuna doğru bilgi almıştım. 2019 yili icin verilecek atama izni ve ihtiyac duyulan alanlar dogrultusunda atama yapilabilmesi için talepte bulunulacaktır diye yanit gelmişti. Dediğim gibi ben tekrardan bilgi talep ettim sanırım tekrar arayıp sormak daha mantıklı olacaktır
Yeryüzü34, 4 yıl önce

mutssss
Aday Memur
29 Ekim 2019 22:55

ben aradığımda talep toplama işleminin bitmesine bir hafta vardı o zaman talepte bulunacaz demişlerdi iki üç gün önce de bir arkadaşım aradı ona da alınacak demişler siz arayıp bilgi alırsanız paylaşabilir misiniz
Çekolarca, 4 yıl önce
Siz ne zaman arayıp bilgi aldınız? Ben eylül sonuna doğru bilgi almıştım. 2019 yili icin verilecek atama izni ve ihtiyac duyulan alanlar dogrultusunda atama yapilabilmesi için talepte bulunulacaktır diye yanit gelmişti. Dediğim gibi ben tekrardan bilgi talep ettim sanırım tekrar arayıp sormak daha mantıklı olacaktır

Çekolarca
Memur
29 Ekim 2019 23:02

Ben cimer üzerinden yazmıştım zaten araya resmi tatil girince cevap gecikti gelir gelmez burada paylaşırım. Cimerden gelecek cevap bana daha güvenilir geliyor
mutssss, 4 yıl önce
ben aradığımda talep toplama işleminin bitmesine bir hafta vardı o zaman talepte bulunacaz demişlerdi iki üç gün önce de bir arkadaşım aradı ona da alınacak demişler siz arayıp bilgi alırsanız paylaşabilir misiniz

mutssss
Aday Memur
29 Ekim 2019 23:04

teşekkür ederim:)
Çekolarca, 4 yıl önce
Ben cimer üzerinden yazmıştım zaten araya resmi tatil girince cevap gecikti gelir gelmez burada paylaşırım. Cimerden gelecek cevap bana daha güvenilir geliyor

Yeryüzü34
Aday Memur
29 Ekim 2019 23:32

Tekrardan ararsınız hocam inşallah dediğiniz gibidir bende bekliyorum
Yeryüzü34, 4 yıl önce

SuSKuNuMm
Şef
30 Ekim 2019 10:15

Ben de Malesef senin gibi DHMİ sevdasına bekledim yerleşemedim. Bu saatten sonra DHMi bize gelmez gibi ama o puanla da çok stresli ve yoğun olan SGK yazılmaz diye düşünüyorum. TCDD, TEİAŞ,EÜAŞ,TMO vs gibi Kitler inşallah memleketlerimizde alım yapar da oralara yerleşiriz. Dediğim gibi SGK, Maliye, Tapu vs gibi stresli, insanlarla uğraşacağım bir kurum son tercihim olur benim şahsen. İnşallah Gönlümüzce olur her şey.

Quetzicoatl, 4 yıl önce

Hocam ilk atamada DHMİ sevdasına kapılıp diğer KİT'lere tercih vermedim. İkinci atamada askerdeydim, komutanlar bir yeri kazansam bile evrak teslimi için hiçbir şekilde izin vermeyeceklerini söyleyince tercih yapmadım, öyle veya böyle son iki atamaya kaldım. Umarım artık şu puanlarımıza değer kurumlara yerleşiriz hocam. Gerçekten çok şanssız bir döneme denk geldik. :(

Quetzicoatl
Genel Müdür
30 Ekim 2019 13:24

Hocam sizi bilmem de ben EÜAŞ'ın dağlarını bile yazacak duruma geldim. Yeter ki KİT olsun diyorum artık. :D

SuSKuNuMm, 4 yıl önce

Ben de Malesef senin gibi DHMİ sevdasına bekledim yerleşemedim. Bu saatten sonra DHMi bize gelmez gibi ama o puanla da çok stresli ve yoğun olan SGK yazılmaz diye düşünüyorum. TCDD, TEİAŞ,EÜAŞ,TMO vs gibi Kitler inşallah memleketlerimizde alım yapar da oralara yerleşiriz. Dediğim gibi SGK, Maliye, Tapu vs gibi stresli, insanlarla uğraşacağım bir kurum son tercihim olur benim şahsen. İnşallah Gönlümüzce olur her şey.

SuSKuNuMm
Şef
30 Ekim 2019 13:49

ben de aynı düşünüyorum :) Memleketimizde olursa tadından yenmez. olmazsa da artık Allah ne verdiyse yapıştıracağız :D

Quetzicoatl, 4 yıl önce

Hocam sizi bilmem de ben EÜAŞ'ın dağlarını bile yazacak duruma geldim. Yeter ki KİT olsun diyorum artık. :D

mutssss
Aday Memur
30 Ekim 2019 19:50

cevap geldi mi acaba
Çekolarca, 4 yıl önce

Çekolarca
Memur
05 Kasım 2019 09:34

Maalesef henüz yanıt yok
mutssss, 4 yıl önce
cevap geldi mi acaba

Çekolarca
Memur
11 Kasım 2019 17:22

CİMER başvurunuz incelenmiştir. 2019 yılı için Kurumumuza verilen atama izni ve Kurumumuzun ihtiyaç duyulan alanlar doğrultusunda nitelik kodları belirlenerek Kamu Personeli Seçme Sınav sonucuna göre (KPSS) atama yapılabilmesi için talepte bulunulmuştur. Sgk den cevap geldi. Talepte bulunmuşlar insallah onay cıkar ve güzel bir alım olur.

mutssss
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:25

çok sağolun. bende onaylandı mi onaylanmadı mı öğrenmek için dpb yi aradım konuştuğum kişi talep edildiyse içiniz rahat olsun olağanüstü bir şey olmadıkça onaylanmama gibi bi durum olmaz dedi
Çekolarca, 4 yıl önce
CİMER başvurunuz incelenmiştir. 2019 yılı için Kurumumuza verilen atama izni ve Kurumumuzun ihtiyaç duyulan alanlar doğrultusunda nitelik kodları belirlenerek Kamu Personeli Seçme Sınav sonucuna göre (KPSS) atama yapılabilmesi için talepte bulunulmuştur. Sgk den cevap geldi. Talepte bulunmuşlar insallah onay cıkar ve güzel bir alım olur.

Çekolarca
Memur
11 Kasım 2019 17:30

Sizin cevabiniz da benim icimi rahatlattı hangi bolumlerden olur bilemiyorum ama simdiye kadar hep benim bolumden almışlardı
mutssss, 4 yıl önce
çok sağolun. bende onaylandı mi onaylanmadı mı öğrenmek için dpb yi aradım konuştuğum kişi talep edildiyse içiniz rahat olsun olağanüstü bir şey olmadıkça onaylanmama gibi bi durum olmaz dedi

mutssss
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:32

Ben kılavuzda görmeden rahatlayamayacağım sanırım :( evet çeko aldı hep yine çeko alır bence Inşallah:)
Çekolarca, 4 yıl önce
Sizin cevabiniz da benim icimi rahatlattı hangi bolumlerden olur bilemiyorum ama simdiye kadar hep benim bolumden almışlardı

Çekolarca
Memur
11 Kasım 2019 17:34

Insallah 3 aralıkta içimizi rahatlatacak bir klavuz olur :)
mutssss, 4 yıl önce
Ben kılavuzda görmeden rahatlayamayacağım sanırım :( evet çeko aldı hep yine çeko alır bence Inşallah:)
Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi