Editörler : Mehmet Balci
29 Ekim 2019 17:42   

Yasaklı
Elektrik elektronik mühendisleri TTK önümüzdeki hafta 5 mühendis alacak!
Bu ilana sadece elektrik mühendisi yazmışlar yine.Ben cimere yazdım elekteik elekteronik mühendisliği olarak düzeltilmesi için.elektrik mühendisleri açıktan puanları 70 e düştü bı yazıyı sizde yazın cimere kurumu işaretlemeyi unutmayın.sonuç alırız.toplamda 46 mühendis makina mühendisi 6 , diğerleri maden hayırlı olsun
29 Ekim 2019 17:43

ravir
Yasaklı
enerji bakanlığını işaretleyin ttk yok
29 Ekim 2019 18:02

ravir
Yasaklı
ÖRNEK CİMER YAZISI :........................Sayın Yetkili, TTK (Türkiye Taş Kömürü) işletmesinin önümüzdeki günlerde ilana çıkacağı46 kişilik mühendis kadrosunda bulunan 5 adet elektrik mühendisliği ilgili kontejanın elektrik ve elektronik mühendisliği olarak değiştirilmesini istiyoruz.Elekteik mühendisleri kendi alanlarında 70 kpss puanına kadar düşmüşken elektrik elekteonik mühendisleri hala 90.22 puandadır az kadro sayısı nedeniyle.Gereğini bilgilerinize arz ederim
29 Ekim 2019 18:24

Elekelek
Aday Memur

Yazdim kardeş ben.. mülakatla mı alacak bilgin var mi??

29 Ekim 2019 18:26

ravir
Yasaklı

Yazdim kardeş ben.. mülakatla mı alacak bilgin var mi??

Elekelek, 2 ay önce - Alıntıya git
eyvalah bir kaç kişi daha yazsa değişmek zorunda kalacaklar.Tam bilmiyorum detayı.Önümüzdeki hafta belli olur.sağol
29 Ekim 2019 19:01

ravir
Yasaklı
+
29 Ekim 2019 20:07

2Ohy
Şube Müdürü

+

30 Ekim 2019 14:46

2Ohy
Şube Müdürü
-
30 Ekim 2019 16:23

eemsoru
Aday Memur
ben de yaziym bari yds istesinler madem yazınca oluyor 90.22 diye özel mesaj atabiliyoruz madem ben de yazarm
30 Ekim 2019 20:23

ravir
Yasaklı
ben de yaziym bari yds istesinler madem yazınca oluyor 90.22 diye özel mesaj atabiliyoruz madem ben de yazarm
eemsoru, 2 ay önce - Alıntıya git
güya eem bu vatandaş
31 Ekim 2019 00:32

fluidic

++

15 Kasım 2019 08:55

eemsoru
Aday Memur
basvurular başladı mı arkadaşlar?? Resmi Gazetede yayınlandı mı yani bilen var mı ?
15 Kasım 2019 10:05

ensonüye
Aday Memur

Başvurular başladı. Alımlar hem elektrik hem de elektrik elektronik olarak yapılıyor zaten yazılı sınav sorularında elektronik devreler soruları da var. Link burada http://www.taskomuru.gov.tr/index.php?page=duyurugoster&id=47 buradan bakabilirsiniz.

15 Kasım 2019 11:43

eemsoru
Aday Memur

Başvurular başladı. Alımlar hem elektrik hem de elektrik elektronik olarak yapılıyor zaten yazılı sınav sorularında elektronik devreler soruları da var. Link burada http://www.taskomuru.gov.tr/index.php?page=duyurugoster&id=47 buradan bakabilirsiniz.

ensonüye, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkürler
15 Kasım 2019 16:36

ensonüye
Aday Memur

tercih etmeyi düşünen arkadaşlar sorularını sorabilirler kurumda eem olarak çalışıyorum.

15 Kasım 2019 16:46

javaugh
Yasaklı

tercih etmeyi düşünen arkadaşlar sorularını sorabilirler kurumda eem olarak çalışıyorum.

hocam yazılı sınav için derlenen herhangi bir kaynak var mı, sizin tavsiyeniz nedir hangi düzeyde ve kaynakla çalışmak gerekir teşekkürler cevap için
15 Kasım 2019 16:56

javaugh
Yasaklı

mezun olalı 5 yıl oldu nasıl yazılı sınava gireceğiz off off
18 Kasım 2019 11:07

ensonüye
Aday Memur
hocam yazılı sınav için derlenen herhangi bir kaynak var mı, sizin tavsiyeniz nedir hangi düzeyde ve kaynakla çalışmak gerekir teşekkürler cevap için
javaugh, 1 ay önce - Alıntıya git

bu konuda bir bilgim yok maalesef.

Toplam 17 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;