Editörler : Mehmet Balci
30 Ekim 2020 12:08

gokhantekin01
Aday Memur

Benimde umudum yok ama 82.7 aldım arkadaşlar. Ben farklı alandan yerleşme umudum var muhtemelen aranızdan çıkarım arkadaşlar hepimize hayırlı olur inşallah. Madencilerin şansı gülmedi inşallah iyi sayılar gelir

madenmühendisi, 1 ay önce - Alıntıya git

farklı alan derken hocam bu arada siz o puana 2 yıl içinde yerleşebilirsiniz son atamada gidebilirsiniz bu sene maden mühendisi sürpriz kadrolar olabilir 2021 yılı için

30 Ekim 2020 12:36

mining.
Aday Memur

farklı alan derken hocam bu arada siz o puana 2 yıl içinde yerleşebilirsiniz son atamada gidebilirsiniz bu sene maden mühendisi sürpriz kadrolar olabilir 2021 yılı için

gokhantekin01, 1 ay önce - Alıntıya git
Sürpriz kadrolar derken çok alım olacağını mı düşünüyorsunuz
30 Ekim 2020 13:47

madenmühendisi
Aday Memur

Hocam şubatta hemşireliktende mezun oluyorum. Allah tan bişey olmasa tabi. Ordan atanırım diye düşünüyorum. Birinden atanınca diğerine geçiş olmuyor diye biliyom tamda emin değilim ama

30 Ekim 2020 22:06

gokhantekin01
Aday Memur

Hocam şubatta hemşireliktende mezun oluyorum. Allah tan bişey olmasa tabi. Ordan atanırım diye düşünüyorum. Birinden atanınca diğerine geçiş olmuyor diye biliyom tamda emin değilim ama

madenmühendisi, 1 ay önce - Alıntıya git

hemşirelikten sözleşmeli geçerseniz bence istifa edip muhendıslıge gecıs yapabılırsınız ama tabi onun prosedürü ile ilgili bilgim yok puanınız muhendıslık acısından umutsuz degıl 2 yıl için

30 Ekim 2020 22:09

gokhantekin01
Aday Memur
Sürpriz kadrolar derken çok alım olacağını mı düşünüyorsunuz
mining., 1 ay önce - Alıntıya git

yani ben alımın sanılanın aksine yine 2018 gibi seyredeceğini düşünuyorum bir kabuk değişimi basladı kurumlarda bu kpss dönemı ıcınde bu böyle gıdecektır dsi tkk mapeg eti madenden cok umutluyum kgm den ise 3 ve 4. atamada umutluyum tabi acıktan almazsa

31 Ekim 2020 09:30

madenmühendisi
Aday Memur

hemşirelikten sözleşmeli geçerseniz bence istifa edip muhendıslıge gecıs yapabılırsınız ama tabi onun prosedürü ile ilgili bilgim yok puanınız muhendıslık acısından umutsuz degıl 2 yıl için

Benimde bilgim yokta hocam acaba ösym yönetmeliği varmı bunu açıklayan yaa. Hocam bide kurumları arayan varmı onlar bilgi verirler sayılardan.

06 Kasım 2020 07:14

madenmühendisi
Aday Memur

Arkadaşlar günaydın. Bu sene sıralamaları iyi geldi galiba bana nasıl 36 geldi anlamadım. Sizlerin sırası kaç acaba

06 Kasım 2020 13:43

Edimmaden
Aday Memur

sıralamalar nasıl geldi arkadaşlar

09 Kasım 2020 14:04

gokhantekin01
Aday Memur

7. sıradayım

Toplam 169 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?