Editörler :
02 Kasım 2019 22:30

erdem1212
Aday Memur

gidişat onu gösteriyor ama öyle olmamalı.

ulrich2019, 2 hafta önce - Alıntıya git

zor bence

03 Kasım 2019 02:09

ceyg001
Aday Memur

Arkadaşın birisi cuma konusunda hep cuma açıklıyorlar demişti. Haftaya kaldı gibi...

04 Kasım 2019 13:13

ylmzgll
Aday Memur
Merhaba arkadaşlar. Fyt sınavına bize belirlenen tarihten sonra gitsek bir sorun olur mu. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba
04 Kasım 2019 13:35

ceyg001
Aday Memur
Merhaba arkadaşlar. Fyt sınavına bize belirlenen tarihten sonra gitsek bir sorun olur mu. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba
ylmzgll, 1 hafta önce - Alıntıya git

O konuda bir bilgim yok dostum.

04 Kasım 2019 13:46

İlteriş Han
Aday Memur

Subay mülakatı biter astsubaylık öyle başlar.veya subay mülakatının son iki üç günü astsubaylık başl

04 Kasım 2019 18:47

Ftrist
Aday Memur
Geçen sene arayıp değiştirenler olmuştu. Bu sene nasıl olur bilmiyorum pertem i arayın isterseniz
04 Kasım 2019 19:36

ylmzgll
Aday Memur
Geçen sene arayıp değiştirenler olmuştu. Bu sene nasıl olur bilmiyorum pertem i arayın isterseniz
Ftrist, 1 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkürler hocam
04 Kasım 2019 20:24

ylmzgll
Aday Memur
Arkadaşlar sağlık mezunuyum. Kendi alanımı tercih ettim ama sistemde aynı zamanda aöf işletme mezunu olarak da gözüktüğüm için o bölümleri de tercih ettim ama mezun olamadım. Bir sorun olur mu acaba kendi alanımda ki tercihlerim de mi iptal olur. Bilginiz var mı veyahut bu durumu daha önce yaşayan var mı
04 Kasım 2019 23:20

ulrich2019
Aday Memur
Arkadaşlar sağlık mezunuyum. Kendi alanımı tercih ettim ama sistemde aynı zamanda aöf işletme mezunu olarak da gözüktüğüm için o bölümleri de tercih ettim ama mezun olamadım. Bir sorun olur mu acaba kendi alanımda ki tercihlerim de mi iptal olur. Bilginiz var mı veyahut bu durumu daha önce yaşayan var mı

mezun olamadığın bölümlerden ataman olmaz sadece.

04 Kasım 2019 23:23

ylmzgll
Aday Memur

mezun olamadığın bölümlerden ataman olmaz sadece.

ulrich2019, 1 hafta önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim hocam
Toplam 30 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?