Editörler : hopaliSafak Vaktii
01 Kasım 2019 15:30   

Eş durumu ikametgah
Eşim Manisa'da çalışıyor ikametgah adresi İzmir. Servisle gidip geliyor. eş durumunda ikametgaha göre tercih yapılabiliyor mu yoksa çalıştığı yere mi tayin istemem gerekir
01 Kasım 2019 16:08

Mep312
Aday Memur

Farklı ilde ikamet etmesi yasal değil zaten memurun ikamet yeri görev mahalidir..görev mahali ise il sınırlarıdır..yani isteyemezsiniz üstüne eşiniz soruşturma geçirir

01 Kasım 2019 22:37

Cgdmq9
Aday Memur
Yanlış anladınız sanırım. Eşim özel bir iş yerinde çalışıyor ikametgahı izmir çalışma yeri Manisa servisle gidip geliyor evimiz izmirde. Memur olan benim eşimin yanına tayin isteme durumunda çalıştığı yere Manisa ya mı tercih yapmam gerekir ikametgahı olan izmire mi bunu öğrenmek istiyorum
02 Kasım 2019 00:08

Mep312
Aday Memur

Onu bilmiyorum hocam..ben memur sanmıştım özür dilerim:)

02 Kasım 2019 01:31

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı

Çalıştığı yer esastır

02 Kasım 2019 07:00

RaSKaH
Şube Müdürü
Yanlış anladınız sanırım. Eşim özel bir iş yerinde çalışıyor ikametgahı izmir çalışma yeri Manisa servisle gidip geliyor evimiz izmirde. Memur olan benim eşimin yanına tayin isteme durumunda çalıştığı yere Manisa ya mı tercih yapmam gerekir ikametgahı olan izmire mi bunu öğrenmek istiyorum
Cgdmq9, 3 hafta önce - Alıntıya git
2019 kılavuzuna göre eşinizin görev yaptığı il/ilçeler.
02 Kasım 2019 09:51

Cgdmq9
Aday Memur
Tamam Teşekkür ederim
03 Kasım 2019 01:40

uglykidjoe
Müsteşar

Farklı ilde ikamet etmesi yasal değil zaten memurun ikamet yeri görev mahalidir..görev mahali ise il sınırlarıdır..yani isteyemezsiniz üstüne eşiniz soruşturma geçirir

Mep312, 3 hafta önce - Alıntıya git

Yok , adamı katrana daldırıp , tavuk tüyüne bularlar.

03 Kasım 2019 07:29

Mep312
Aday Memur

Yok , adamı katrana daldırıp , tavuk tüyüne bularlar.

uglykidjoe, 2 hafta önce - Alıntıya git

Maydanoz sevmem kardeş

03 Kasım 2019 10:52

balarest
Genel Müdür
esinizin calistigi yer baz alinir ancak klavuzda sanki bunhnla ilgili bir madde vardi. gecmis klavuza bakiniz
Toplam 9 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?