Editörler :
03 Kasım 2019 21:05

blackwhite0155
Aday Memur
1 bölge terör tazminatı verilen illerde kritik şubeler ile genel hizmet birimleri arasında 160 civarı fark olacak
03 Kasım 2019 21:29

Yetmişsekizlisc
Şef
2 sene önce de böyle haksızlık olacakdı biz sesimizi yüksek bir şekilde duyurmuştuk ve bu hatadan dönülmüştü ama şuan hiç kimsede ses soluk yok bu haksızlık ben terörün en yoğun olduğu bir ilçe de uygulama noktasında çalışıyorum benim bulduğum malı kom gelip çöküyor ve bişey yaptığıda yok bide şimdi terörü benden yüksek alcak oldu paşam başka arkadaşlar bu haksızlığa göz yummayalım
03 Kasım 2019 22:58

tayfun_bjk
Aday Memur

Merhaba II akşamlar arkadaşlar ilk defa yazıyorum bu nasıl birşey anlamiyorum bir kavga çıksa olay olsa TEM kom istihbarat gelmez güvenlik desen seçimde çalışır. Ama biz bunların hepsinin görevini de gidiyoruz kendi görevimiz e de gidiyoruz bunları fazla biz az öyle mi haram zıkkım olsun bu kararı alanlara

04 Kasım 2019 00:07

angarabebesi060606
Şef
2 sene önce de böyle haksızlık olacakdı biz sesimizi yüksek bir şekilde duyurmuştuk ve bu hatadan dönülmüştü ama şuan hiç kimsede ses soluk yok bu haksızlık ben terörün en yoğun olduğu bir ilçe de uygulama noktasında çalışıyorum benim bulduğum malı kom gelip çöküyor ve bişey yaptığıda yok bide şimdi terörü benden yüksek alcak oldu paşam başka arkadaşlar bu haksızlığa göz yummayalım
Yetmişsekizlisc, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ver dilekçeni geç korumaya karakola daha az çalış
04 Kasım 2019 04:26

ekfo
Başbakan Müsteşarı

Bu konuyla alakalı bir önceki adaletsiz karar için büyük kamuoyu oluşturmuştuk.Yine aynı karar verilmiş. Ana sayfadan haber yapılacak. Desteklemeyi unutmayın.

04 Kasım 2019 07:20

alpaslan1907
Aday Memur
yazıklar olsun böyle birşey mümkün mü tek kelime iletişim yazıklar olsun yedi yirmi dört uygulamada çalışıyorum bize yazık değil mi oda Hakkari gibi yerde karakolcu çalışmaz sözde
04 Kasım 2019 08:08

kamucu88
Aday Memur
Yetmişsekizlisc, 2 hafta önce - Alıntıya git

kom da aynı alıyor sizinle.özel harekat tem güvenlik istihbarat farklı

04 Kasım 2019 09:03

Yetmişsekizlisc
Şef
Ver dilekçeni geç korumaya karakola daha az çalış
angarabebesi060606, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ben çok mu çalışıyorum dedim kardeş adaletsizlikten bahsettim herkes eşit alması lazım demek istedim
04 Kasım 2019 10:45

omresl
Memur
Arkadaşlar bu işi yapan lojistik büroya sorduk böyle birşey yok diyor. Aynı şekilde 2023 e kadar imzalandı diyor. En iyi onlar bilir tabi. Herkes birşey söylüyor
04 Kasım 2019 10:50

karabela 55
Genel Müdür

Cuma günü Ebysden yazı attı Lojistik şube operasyon tazminat larını 198 gün üzerinden yapılıp en son pazartesi yollayın diye

04 Kasım 2019 11:40

sinanvefizik
Memur

Trafik jandarma da çalışan Başçavuş tazminatlarla 10000tl civarı maaş alıyor aynı yerde görev yapan Polis maksisimum terör tazminatı ile 6500tl maaş alıyor arada yaklaşık 3500 tl ile 4000 tl civarı maaş alıyor. Başçavuş 3. DOĞU parası +doğuda çalıştığı için ayrı birdaha+trafikte çalıştığı için 400 civarı para +yemek parası+yol uygulama parası alıyor Polis le ortak uygulama yapıyoruz onlar alıyor biz almıyoruz, ayrıca 25 yıllık başçavuşlar ın oyakta 350000 civarı parası var, sadece ocağında bu seneki getirisi yüzde 42, Allah daha çok versin ama polisler le aradaki fark bukadar olmaması lazım Allah devletimizi milletimize zeval vermesin şükür

04 Kasım 2019 13:22

karabela 55
Genel Müdür

Arkadaşlar maalesef biraz önce görüştüm Tahakkuk ile böyle bir durum varmış gelecek ay ya 127 yada aynı 198 olarak yapılacak dedi Cumhurbaşkanlığı sistemi ile alakalıymış Sayın Cumhurbaşkanımız ya bu şekilde devam edin ya da düşürüleceğini söylemişler Hayırlısı artık

04 Kasım 2019 13:30

szymek61
Memur

Kime inanalım yahu,birisi yazı geldi diyor birisi yok diyor.

04 Kasım 2019 14:04

karabela 55
Genel Müdür

Arkadaşlar inanaıp inanmamak size kalmış tahakkuk çalışan arkadaş genel müdürlükten haber geldiğini bu ay normal alınacağını ama gelecek ay Sayın Cumhurbaşkanımız imzalarsa 2023 yılına kadar devam edecekmiş kısaca gelecek ay 1.bölge için 150 lira eksik alacağız yada aynen devam olacak ben de şarktayım hayırlısı olsun kesiyoruz tamamen deseler kime ne diyeceğiz ki

04 Kasım 2019 14:07

AyAz1985
Memur
Sadece doğu illeri mi İstanbul içinde geçerli mi ?
04 Kasım 2019 14:18

killuminati
Aday Memur
evet istanbul için geçerli mi bu durum.
04 Kasım 2019 14:35

msivas58
Aday Memur

Terör tazminat oluru 2 yıllık mi 3 yıllık mi imzalandı

04 Kasım 2019 14:47

ben kayyum olacam
Kapalı

biz doguya geldik teror tazminati azaldi.taltif yalan oldu.onceden duzenli taltif varmis.

04 Kasım 2019 15:12

Sartener
Aday Memur

Arkadaşlar inanaıp inanmamak size kalmış tahakkuk çalışan arkadaş genel müdürlükten haber geldiğini bu ay normal alınacağını ama gelecek ay Sayın Cumhurbaşkanımız imzalarsa 2023 yılına kadar devam edecekmiş kısaca gelecek ay 1.bölge için 150 lira eksik alacağız yada aynen devam olacak ben de şarktayım hayırlısı olsun kesiyoruz tamamen deseler kime ne diyeceğiz ki

karabela 55, 2 hafta önce - Alıntıya git

Devrem il neresi? Diyarbakırda Bu aydan itibaren yapıyorlar da?

04 Kasım 2019 15:37

karabela 55
Genel Müdür

Devrem il neresi? Diyarbakırda Bu aydan itibaren yapıyorlar da?

Sartener, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bitlis kardeşim bizim de bu ay aynı yapılıyor yazı imzadan çıkmış ama ek yazı yazmışlar sanırım eski hale getireceklermiş bir kişinin yanlış yapmasından kaynaklanmış diyorlar ama

Toplam 104 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?