Editörler :
04 Kasım 2019 15:54

AyAz1985
Memur
evet istanbul için geçerli mi bu durum.
killuminati, 2 hafta önce - Alıntıya git
İstanbul için de geçerli mi demek istedin tam anlaşılmadı
04 Kasım 2019 16:40

ben kayyum olacam
Kapalı

habere destek verelim

04 Kasım 2019 16:42

ekfo
Başbakan Müsteşarı
04 Kasım 2019 17:29

webkafe
Aday Memur

Haber manşetten yayındadır!!! Sosyal medyada yayalım.

https://www.memurlar.net/haber/865183/bazi-polislerin-operasyon-tazminatlari-dusuruldu.html

ekfo, 2 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkürler Ekfo
04 Kasım 2019 17:49

JudgeTOworLd
Aday Memur
Haber için Yorum yapıyorum gönderildi diyor ama ekranda görünmüyor...
04 Kasım 2019 19:29

webkafe
Aday Memur
Güncel
04 Kasım 2019 19:47

melanonkolik132
Aday Memur
Umarım adalet sağlanır
04 Kasım 2019 20:40

Murat8177
Aday Memur
teşekkürler ekfo devrem..
04 Kasım 2019 21:10

ben kayyum olacam
Kapalı
Umarım adalet sağlanır
melanonkolik132, 2 hafta önce - Alıntıya git

adalet pavyona düştü.polis her zaman kullanilmaya mahkum.ekonomiyi düzeltmek için herkesin eline ceza makbuzu verip millete ceza yazdirdilar.onların ahı tutmuştur belki...

04 Kasım 2019 21:16

METE0632
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
04 Kasım 2019 21:28

Gydm
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
04 Kasım 2019 21:33

Bamsı13
Memur

beyler kızacaksınız ama şu an da ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz malum suriye operasyonu felan 50-100 liranın peşine düşmeyin ufak paralar için ayıp bu yaptığınız ayrıca başlığı da kapatın provakatör söylemlerde bulunanlar var fetöcülerin ekmeğine yağ sürmeyin hadi cümleten iyi çalışmalar

METE0632, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sen genemi çıktın piyasaya amk trolü.
04 Kasım 2019 21:59

Yetmişsekizlisc
Şef
+++
04 Kasım 2019 22:00

melanonkolik132
Aday Memur

adalet pavyona düştü.polis her zaman kullanilmaya mahkum.ekonomiyi düzeltmek için herkesin eline ceza makbuzu verip millete ceza yazdirdilar.onların ahı tutmuştur belki...

ben kayyum olacam, 2 hafta önce - Alıntıya git
Devlet dediğin ahla vahla iş yapmaz. Hakkını verir. Ceza yazılanlar hak etmiştir. Yalnız polis bunu hak etmiyor.
04 Kasım 2019 22:06

melanonkolik132
Aday Memur
Sen genemi çıktın piyasaya amk trolü.
Bamsı13, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sanırım fantezi seviyorsun.
04 Kasım 2019 22:27

ben kayyum olacam
Kapalı

beyler kızacaksınız ama şu an da ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz malum suriye operasyonu felan 50-100 liranın peşine düşmeyin ufak paralar için ayıp bu yaptığınız ayrıca başlığı da kapatın provakatör söylemlerde bulunanlar var fetöcülerin ekmeğine yağ sürmeyin hadi cümleten iyi çalışmalar

bu zihniyet yanliş.askerin imamın ogretmenin doktorun ozellikle hakim savcinin maasini artirip milyon dolarlara araba alıp ve suriyeliler için taltifi kaldirip polisten tasarruf yapiyorlarsa haram zikkim olsun.hepsinden yapiyorlarsa helal olsun.tabi asker darbe yapar korkusuyla verdikce veriyorlar...

04 Kasım 2019 22:33

ben kayyum olacam
Kapalı
Devlet bekası için isterse aylık vermesinler sorun değil belki devletimin başka yerlere ihtiyacı var... elimizi taşın altına koymamız lazım...
Gydm, 2 hafta önce - Alıntıya git

biz taşın altinda kalalim ama bizden başka milyonlarca insan var ve memur var.onlardan 1 kessin benden 2 ....

04 Kasım 2019 22:42

Aydede2306
Aday Memur

Arkadaş anlamadığım şu . neden tasaruf sadece polis den yapılıyor. Yani ben hesabımı kitabımı buna göre yapmıştım tek maaş ve konut kredisi ödüyorum bu şimdi hak mi allah için yazıklar olsun ya gerçekten. Sonra polis cinneti intiharlari gayet normal. Niye bize kimse sahip çıkmaz bu kadar mi değersiziz

04 Kasım 2019 23:58

xyzs
Aday Memur

Arkadaşlar kendinizi neden jandarmayla kıyaslıyorsunuzki. Bakın ben jandarmayım meslekte 10. yılım 5. tayinime gideceğim. Aile hayatımı bir düşünün. Ayrıca bizdeki çalışma ortamının psikolojik etkilerini ve baskıları bir düşünün. Bunun dışında iyi kötü siz sürekli merkezdesiniz bizi atıyorlar dağın tepesinde bir karakola aileden ayrı yaşa dur 2 sene 3 sene. Sizde her büro farklı. Herkes kendi işini yapıyor. Bizde yüklüyorlar bir işi bir kişiye tüm sorumluluğu..... Uğraş dur..... Zimmetinde 2 milyon mühimmat olan arkadaşım var şu an kıytırık bi ilçe birde............ Görev yerlerim doğu diyarbakır batman. batı gümüşhane. bakın benim batı yaptığım dağın başında siz doğu görevi yapıyorsunuz bunlarıda hesap edin.....

05 Kasım 2019 02:53

Afes89
Aday Memur

biri şunu s.ksin ya
Toplam 104 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?