Editörler :
05 Kasım 2019 12:07

angarabebesi060606
Şef
Arkadaşlar bu işi yapan lojistik büroya sorduk böyle birşey yok diyor. Aynı şekilde 2023 e kadar imzalandı diyor. En iyi onlar bilir tabi. Herkes birşey söylüyor
omresl, 2 hafta önce - Alıntıya git
Lojistik ne anlar oda Memurlar.Net ten bakıp bilgi sahibi oluyor adı lojistik büro onun:)
05 Kasım 2019 14:16

Türk1453
Aday Memur

beyler kızacaksınız ama şu an da ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz malum suriye operasyonu felan 50-100 liranın peşine düşmeyin ufak paralar için ayıp bu yaptığınız ayrıca başlığı da kapatın provakatör söylemlerde bulunanlar var fetöcülerin ekmeğine yağ sürmeyin hadi cümleten iyi çalışmalar

METE0632, 2 hafta önce - Alıntıya git
Fetönün a.m.ına sen koy kardeşte ama millet geçim derdinde 50-100 lira diyonda yoktur işte...
05 Kasım 2019 14:24

kerem9031
Aday Memur

50-100 diye diye bi kulağımızın arkası kaldı

05 Kasım 2019 14:36

Adamangarali
Şube Müdürü
harbi bu olay niye yılbaşında olmuyor ekim ne alaka. balon mudur nedir. bir sene daha aynı muhabbet vardı. Açıklayacak aklibasinda bir mutemet yok mu
05 Kasım 2019 16:23

Ortadirek Gokhan

Mete 50 100 lira bizim elektrik faturamız tasarruf yapılacaksa bizden önce çok zengin var ayıptır günahtır

05 Kasım 2019 17:26

webkafe
Aday Memur
...
05 Kasım 2019 18:21

DevletPolisi
Şef

Benim de tazminatım azalacak ama bence yerinde olmuş . Şükürcü tayfa sever bu tür hareketleri. Ben olsam tamamen keserdim ,nasıl olsa ne yapsam ya rabbi şükür , asgari ücret Afrika şöyle diyecekler:)

05 Kasım 2019 19:11

Yetmişsekizlisc
Şef
Destek
05 Kasım 2019 19:13

melanonkolik132
Aday Memur
Yazı yanlış çıkmış bize de düşecek denildi bugün düzelttiler. Aynen devam dediler.
05 Kasım 2019 19:26

webkafe
Aday Memur
Yazı yanlış çıkmış bize de düşecek denildi bugün düzelttiler. Aynen devam dediler.
melanonkolik132, 2 hafta önce - Alıntıya git
İl neresi
05 Kasım 2019 21:51

köy muhtarıı
Aday Memur

Evet bunu söylediler yanlış yapmışlar sadece bir görevlinin dalgınlığından kaynaklı tekrar düzeltilerek imzaya sunmuşlar

05 Kasım 2019 22:04

Kinkyesen
Aday Memur

Tamam da ortada yazı var yanlışlıkla neden yazı gelsin

05 Kasım 2019 22:22

köy muhtarıı
Aday Memur

Tamam da ortada yazı var yanlışlıkla neden yazı gelsin

Kinkyesen, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yazı var arkadaş niye anlamak istemiyorsunuz yazıyı kopyala yapıştır yaparken geçen seneki 127 katsayısı nı değişmeyi unutmuş eleman yazı makamdan çıkınca farkına varmışlar güncel haliyle tekrar düzeltilerek imzaya çıkmış

05 Kasım 2019 22:47

Kinkyesen
Aday Memur

Sölediğin bile saçma geçen senenin katsayısını yanlışlıkla yazmış olsa düşürüldü açıklaması olmaz

05 Kasım 2019 23:03

ben kayyum olacam
Kapalı

Evet bunu söylediler yanlış yapmışlar sadece bir görevlinin dalgınlığından kaynaklı tekrar düzeltilerek imzaya sunmuşlar

köy muhtarıı, 2 hafta önce - Alıntıya git

dostum söylediklerin o kadar mantıksız ki,kopyala yapiştir yaparken özellikle bazi birimlerin düşürülüp sonrada operasyonel birimlerin yüksek kat sayida kalmasi ne kadar mantikli?

05 Kasım 2019 23:22

Yetmişsekizlisc
Şef

dostum söylediklerin o kadar mantıksız ki,kopyala yapiştir yaparken özellikle bazi birimlerin düşürülüp sonrada operasyonel birimlerin yüksek kat sayida kalmasi ne kadar mantikli?

ben kayyum olacam, 2 hafta önce - Alıntıya git
İşte iki üç kişiden duyuyor sonra ona inanıyor kesin bir dille gelip buraya yazıyor
06 Kasım 2019 06:45

köy muhtarıı
Aday Memur
İşte iki üç kişiden duyuyor sonra ona inanıyor kesin bir dille gelip buraya yazıyor
Yetmişsekizlisc, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet doğru duyduğum ama herkes duyduğunu yazmıyormu burda sadece düzeltmiş şekilde sunulmuş inşallah imzadan çıkar sonuçta onay makamı ben değilim

06 Kasım 2019 09:22

kamucu88
Aday Memur

Adam duyduğunu söylüyor eleştiriyorsunuz forumun amacı da bu değil mi ben aynı şekilde yanlışlık olduğunu düzeltileceğini maaş bürosundan duydum

06 Kasım 2019 10:00

Murat8177
Aday Memur
ekfo haber manşetten düşmüş elimizden geldiğince yorum atmaya desteklemeye çalıştık ama bir gün mu kaliyor normalde anlayamadim
06 Kasım 2019 11:51

Adamangarali
Şube Müdürü

ben kayyum olacam, 2 hafta önce - Alıntıya git
gecen sene mi önceki sene mi bu yazı yine aynen bu şekilde gelmişti sonra düzeltildi orada da guvenlik tem özel harekat yüksek katsayi diyordu. yani bu yazı önceden dedi vardı
Toplam 104 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?