Editörler : crops35
02 Kasım 2019 11:52

Anadolu Adliyesi
Anadolu Adliyesini bekleyenler nerdesiniz

Sejor
Aday Memur
02 Kasım 2019 13:28

Burdayız. Anadolu adliyesinin de erkenden açıklayacağını düşünüyor musunuz ?

Yarımayy
Aday Memur
02 Kasım 2019 13:30

hayır geçmiş yıllara baktığımız zaman geç açıkladı diğer adliyelere göre bursa İzmir kocaeli gibi adliyeler var daha onlardan sonra açıklar bence

Yarımayy
Aday Memur
02 Kasım 2019 13:35

geçmiş yıllarda %70i açıklandıktan sonra istanbul'daki adliyeler açıklamıştı buna binayen söylüyorum

Papillionn
Aday Memur
02 Kasım 2019 17:10

Geçen sene aynı tarihlerde biten mülakatın sonuçları 9 ocakta açıklanmış, bu sene de Ocak ayına kadar beklemeyin demişti komisyon katibi

02 Kasım 2019 18:20

Ne, Ocak ayına 2 ay var daha; o değil de Ankara Adliyesi şaşırttı bizi şu ana kadar Bingöl Adliyesi dahil, 5 adliye açıkladı. Bunun bir de Bam-Bim gibi adliyeler takip edecek; sırada cezaevleri alım sonuçları dahil! 76 adliye var, açıklanmayan...

Yarımayy
Aday Memur
02 Kasım 2019 18:43

geçen sene adli tatil araya girdi bu defa adli tatilde uygulama sınavı yapıldı geçen seneye göre biraz daha erken açıklanır sanki

Yarımayy
Aday Memur
03 Kasım 2019 10:18

.

Sejor
Aday Memur
03 Kasım 2019 16:51

Açıklansın diye beklerken bir yandan da korku oluyor insanın içinde. Kpss ve klavyem çok yüksek ilk grubun ilk saatinde girdim iki mülakata da ( icra-zabıt)ama 2 dakika takır takır içeri sokup çıkardılar hayırlı bir sonuç alırız inşallah hepimiz.

Papillionn
Aday Memur
03 Kasım 2019 18:59

Hakeden herkese Allah kazanmayı nasip etsin. Gerçekten çalışma saatleri olsun, hafta sonu tatilleri olsun, resmi tatiller olsun çok ideal bir iş, Mis gibi sabah 8.30 iş başı, akşam 5 paydos, ( elbette ki her işin bir zorluğu vardır bu işin de var ama herşeye rağmen kıymeti bilinecek bir iş)

Yarımayy
Aday Memur
04 Kasım 2019 10:54

başka yok mu anadolu adliyesinde giren

Akin5234
Memur
04 Kasım 2019 11:12

Bizde girdik hem icra katibi hem zabıt katibi. Zabıt katipliği mülakatı başarılı olmasını beklemiyorum başarılı olamadığımı düşünüyorum ancak icra katipliği mülakatım çok güzel geçti umudum var hayırlısı olsun herkes için. 3-4 ay sonra bu mecrada katip olarak yazışmak ve diğer adayların heyacanını paylaşmak nasip olur inşallah. Anadolu adliyesi ne zaman açıklanırsa açıklansın. İşimiz olsun da. :)
04 Kasım 2019 12:03

Kazandıktan sonra atamalarımız ne zaman gerçekleşir acaba ? Yani diyelim ki kasım ayında nihai listeler açıklandı..göreve başlama tarihimiz şubat , mart 2020 'yi bulur mu acaba ?

Eyv..

mrsavas02
Aday Memur
04 Kasım 2019 12:14

dostum burda bilen kimse yok ki öyle genelleme bir cevap alamazsınız inatla neden yok nezaman başların ne zaman açıklanır gibi sürekli hem soru hem konu başlığı açılıyor ? bekleyip göreceğiz kimse sana kesin bir tarih veremez

ihtiyar tekniker, 4 yıl önce

Kazandıktan sonra atamalarımız ne zaman gerçekleşir acaba ? Yani diyelim ki kasım ayında nihai listeler açıklandı..göreve başlama tarihimiz şubat , mart 2020 'yi bulur mu acaba ?

Eyv..

04 Kasım 2019 12:23

Doğru haklısınız .. önümü görmek için sormuştum , çünkü uzun soluklu plan yapamıyoruz haliyle..

ama dediğiniz gibi , beklemekten başka bir çaremiz yok...Allah herşeyin hakkımızda hayırlısını versin..

Eyv..

mrsavas02, 4 yıl önce

dostum burda bilen kimse yok ki öyle genelleme bir cevap alamazsınız inatla neden yok nezaman başların ne zaman açıklanır gibi sürekli hem soru hem konu başlığı açılıyor ? bekleyip göreceğiz kimse sana kesin bir tarih veremez

Yarımayy
Aday Memur
04 Kasım 2019 12:57

liste açıklandıktan sonra 1.5 ay gibi bi sürede işe başlamış oluruz

BARBAROS FD
Kapalı
04 Kasım 2019 16:52

Ben Mübaşirlik için girdim.yalnız ümidim yok.3 te 1 yaptım 2 dk.tuttular yolladılar.hayırlısı olsun.ama çok saçma sorular sordular.ilanda belirtilen konulardan yalnızca atatürk ilke inkılaplarından sordular sadece onu bildim.diğerleri acaip saçma sorulardı.

Yarımayy, 4 yıl önce
başka yok mu anadolu adliyesinde giren

Yarımayy
Aday Memur
06 Kasım 2019 08:37

.
06 Kasım 2019 16:37

Ben adliyeyi aradım da bugün; mülakatlarla ilgili olarak, mülakatlarla ilgili gelişme yok, dedi. Ocak ayını bulurmuş(tahmini) acaba güvenlik soruşturmaları daha başlamadı mı ki🤔

Yarımayy
Aday Memur
07 Kasım 2019 16:26

bu kadar mıyız
07 Kasım 2019 17:48

Açıklansa buralar dolar))

Toplam 185 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi