Editörler : hopaliSafak Vaktii
02 Kasım 2019 14:20   

sizce 2020 öğretmen atamaları hangi ayda olur?

Bu ankete 7 günde, 83 kişi oy kullandı ve 09/11/2019 14:20 tarihinde sona erdi.

02 Kasım 2019 14:43

fhurghan
Şube Müdürü
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
02 Kasım 2019 16:00

1907fb1
Aday Memur
SAHSI FIKRIM, Subat duyuru eylul atama, sayi icin de beklentinizi cok yuksek tutmayin.
fhurghan, 2 hafta önce - Alıntıya git

bakan şubat atamasına çalışıyoruz dedi moral bozmak için mi yazıyorsun anlam veremedim.

02 Kasım 2019 16:29

fhurghan
Şube Müdürü

bakan şubat atamasına çalışıyoruz dedi moral bozmak için mi yazıyorsun anlam veremedim.

1907fb1, 2 hafta önce - Alıntıya git
internete subat 2018 atamasi yazin bakin ne cikiyor.
02 Kasım 2019 16:32

ramseybasgan
Aday Memur
SAHSI FIKRIM, Subat duyuru eylul atama, sayi icin de beklentinizi cok yuksek tutmayin.

Senin fikrini biliyoruz zaten kardeşim tekrar tekrar her yere yazmana gerek yok otur dersini çalış hadi

02 Kasım 2019 16:37

fhurghan
Şube Müdürü

Senin fikrini biliyoruz zaten kardeşim tekrar tekrar her yere yazmana gerek yok otur dersini çalış hadi

ramseybasgan, 2 hafta önce - Alıntıya git
sana sormam fikir beyan ederken ikile ve sen dersini calis.
02 Kasım 2019 23:55

oyuncu5561
Aday Memur
30 bin atama mülakatsız geçen sene denmiş
03 Kasım 2019 14:15

şaşkın tarihçi
Şube Müdürü
Haziran veya Temmuzda olacak deniyor Ankarada. Nisan Mayıs gibi başvurular olur. Ağustos sonu başlangıç yaptırılır.
03 Kasım 2019 14:43

pnrakm
Aday Memur
Haziran veya Temmuzda olacak deniyor Ankarada. Nisan Mayıs gibi başvurular olur. Ağustos sonu başlangıç yaptırılır.
şaşkın tarihçi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kim diyor Ankara da?

03 Kasım 2019 20:32

LOKITURKS
Aday Memur
İkinci atama mı bu
03 Kasım 2019 20:35

alexiszorba53
Aday Memur

Duyum Ankara'nın çaycısından mı?

04 Kasım 2019 09:25

şaşkın tarihçi
Şube Müdürü
İkinci atama mı bu
LOKITURKS, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yok. Tek atama. Sayın bakan Şubat alımına karşı deniyor. Sadece yazın alım sistemi oturtulmaya çalışılacakmış. Sayı tamamen maliyeye bağlı.
04 Kasım 2019 09:46

LOKITURKS
Aday Memur
Yok. Tek atama. Sayın bakan Şubat alımına karşı deniyor. Sadece yazın alım sistemi oturtulmaya çalışılacakmış. Sayı tamamen maliyeye bağlı.
Kaynak ne. Salla kim inanırsa
04 Kasım 2019 09:47

fhurghan
Şube Müdürü
bakan subat alimina karsi degil, bakan cift atamaya karsi, ne veriyorsan ver diyor maliyeye atamami yapayim. Iki kere komisyon kurdurma bana diyor.
04 Kasım 2019 14:17

pnrakm
Aday Memur
bakan subat alimina karsi degil, bakan cift atamaya karsi, ne veriyorsan ver diyor maliyeye atamami yapayim. Iki kere komisyon kurdurma bana diyor.

Bu bakan ne diyorsa keşke kendi desede duysak :)) yorumlara bakarsak herkese ayrı birşey diyor :)

04 Kasım 2019 14:18

fhurghan
Şube Müdürü

Bu bakan ne diyorsa keşke kendi desede duysak :)) yorumlara bakarsak herkese ayrı birşey diyor :)

pnrakm, 2 hafta önce - Alıntıya git
ay sonuna kadar duydun duydun duymadin, gerisi yarin :)
04 Kasım 2019 15:23

pnrakm
Aday Memur
ay sonuna kadar duydun duydun duymadin, gerisi yarin :)

İlk defa sana katılıyorum ay sonuna kadar birşeyler netleşmezse işimiz zora girecek.

04 Kasım 2019 15:49

fhurghan
Şube Müdürü

İlk defa sana katılıyorum ay sonuna kadar birşeyler netleşmezse işimiz zora girecek.

ben bunu basindandir soyluyordum, ilk defa mi katilasin geldi?
04 Kasım 2019 16:19

Max weber
Şef

en geç 24 kasım haftasında ilan gelicektir.

04 Kasım 2019 17:32

pnrakm
Aday Memur
ben bunu basindandir soyluyordum, ilk defa mi katilasin geldi?

Senin her yorumun tutarlı değil ki bi buna katılıyorum. Şimdi sarma bana lütfen :))

04 Kasım 2019 17:49

fhurghan
Şube Müdürü

Senin her yorumun tutarlı değil ki bi buna katılıyorum. Şimdi sarma bana lütfen :))

tutarli degil? bak bak. hangisi degilmis? su takvim aciklansin trolleyecegim asiri insan var surada.
Toplam 34 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?