Editörler : ayşegül bgm

Venüs034
Aday Memur
02 Kasım 2019 19:48

Kpss ye deli gibi çalıştık 85 üstü almak için ama atanamıyoruz. Ben aileme bile bu duruumu anlatamıyorum. Kimsenin hakkı yenmemeli ve atama yapılmalıdır biran önce

R-adyoloji
Aday Memur
02 Kasım 2019 22:39

Memurlar.net sesimizi duyurmalısın!..

R-adyoloji
Aday Memur
02 Kasım 2019 22:42

Aralık ayında merkezi alımlar ve tercihler var. 17 binlik alımın kasım ayı içinde alınması lâzım. Biz bekleyen sağlıkçılar olarak mağduruz. Kimimiz alım olacak diye işlerinden çıktı, kimimiz kendi mesleğimiz dışında işler yapıyor. Şanlı üniformalarımızı gururla taşımak istiyoruz. Diplomalarımız toz tutsun istemiyoruz.

Ösym takviminin en rahat olduğu ay içindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın müjdesini verdiği ve Sayın Sağlık Bakanımızın da eylül ekim ayı geçti gitti.

Kimimiz sınırda olan puanları ile acaba yerleşebilecek miyim yoksa yeniden seneye sınava mı hazırlanmalıyım şeklinde düşünüyor.

Evdekiler hani eylül ekimdi demeye başladılar. Yük olmak istemiyoruz. Yurduna, vatanına yararlı birer birey olmak istiyoruz.

İşte tam bu yüzden MEMURLAR.NET SESİMİZİ DUYURMALISIN

ariftaf
Yasaklı
03 Kasım 2019 09:50

duyar ama isine gelirse srsimizi duyar

Happymidwife
Aday Memur
03 Kasım 2019 23:05

Ne memurlar net bizi görüyor ne de bakan. Buraya girip sinirlenip çıkıyorum ben umudumu kestim inşallah yakın zaman da güzel haberler verirler de utandirirlar beni çünkü biktim ve umutsuzum

gurbetnurse
Şube Müdürü
03 Kasım 2019 23:56

arkadaslar aynı konudaki diğer başlığa yazalım oradaki yorum çok fazla onu gündemde tutalım

R-adyoloji
Aday Memur
04 Kasım 2019 19:26

+++++++++++=/

R-adyoloji
Aday Memur
05 Kasım 2019 01:28

Ddddd

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler