Editörler : hopaliSafak Vaktii
03 Kasım 2019 16:39   

Ucretli öğretmen zam ve sgk ve diğer konular

Sayin milli eğitim bakanımiz ve memurlar.net bu ucretli ogretmen şartları ne olacak. Zam yok sgk yarim asgari ücret alti maas nöbet ücreti yok

Üç kuruşa talim ezik öğretmenleriz. Ne olacak bu durum? Hak yeniyor diğer tarafta teraziye koyarız..

05 Kasım 2019 09:47

Sınıfçıyım55
Aday Memur

Hocam sayın bakan bu konuda çalışıyoruz dedi ama beklemek lazım tabi

05 Kasım 2019 10:02

tyagmur
Aday Memur
Tamamen kalkması gereken bir garabetin şartlarının iyileştirilmesini talep etmek mi? Atanmayı deneyin şikayet edeceğinize, bu KPSS hazırlanan insanların suçu ne?
05 Kasım 2019 10:09

fhurghan
Şube Müdürü
Tamamen kalkması gereken bir garabetin şartlarının iyileştirilmesini talep etmek mi? Atanmayı deneyin şikayet edeceğinize, bu KPSS hazırlanan insanların suçu ne?
tyagmur, 1 hafta önce - Alıntıya git
kpss millete zor geliyor kim 12 tane kitap 70+ konudan sorumlu olmak ister 2000tlye gecinirim, sgkmda yarim yatar, hele bugun ciksin yarina bakariz kafasi, pislik zihniyet. Takilma cok, kabullenmis millet pisligi.
05 Kasım 2019 11:57

stuntmanmike
Memur
kpss millete zor geliyor kim 12 tane kitap 70+ konudan sorumlu olmak ister 2000tlye gecinirim, sgkmda yarim yatar, hele bugun ciksin yarina bakariz kafasi, pislik zihniyet. Takilma cok, kabullenmis millet pisligi.
fhurghan, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bir de arkadaşlar alınmasın ama ben şu ücretli öğretmenliğe torpilsiz girebilene rastlamadım. Neresinden tutarsan tut elinde kalan yamuk yumuk bir sistem.
05 Kasım 2019 12:19

fhurghan
Şube Müdürü
Bir de arkadaşlar alınmasın ama ben şu ücretli öğretmenliğe torpilsiz girebilene rastlamadım. Neresinden tutarsan tut elinde kalan yamuk yumuk bir sistem.
stuntmanmike, 1 hafta önce - Alıntıya git
pisligin oldugu yerde gul yetismez.
05 Kasım 2019 21:26

Ayaz68
Şef

Vizyon deniliyor 1000 2000 arası ogretmen calistirsin bakan

05 Kasım 2019 21:27

Ayaz68
Şef

Diğer tarafta hesaplaşacağız. Iki elim yakalarında. Allah a havale ediyorum

07 Kasım 2019 20:41

Ayaz68
Şef

Atama istiyoruz uc kuruşa çalışmaktan biktik

07 Kasım 2019 20:50

tooblue
Aday Memur

Atama istiyoruz uc kuruşa çalışmaktan biktik

Ayaz68, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kpssye girip +80 alana atama bedava :) gir sınava atan beleşçi.

07 Kasım 2019 21:13

fhurghan
Şube Müdürü

Kpssye girip +80 alana atama bedava :) gir sınava atan beleşçi.

tooblue, 1 hafta önce - Alıntıya git
formasyonu dahi yoktur :) sanmam.
08 Kasım 2019 00:10

Ayaz68
Şef
formasyonu dahi yoktur :) sanmam.
fhurghan, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sana el altından formasyon verecem tam ağzına layık

08 Kasım 2019 00:13

fhurghan
Şube Müdürü

Sana el altından formasyon verecem tam ağzına layık

Ayaz68, 6 gün önce - Alıntıya git
terbiyesizlik yapma.
08 Kasım 2019 10:51

tooblue
Aday Memur

Şeref yoksunu. Ağzı sütü bozuk it. Bir de senin gibiler öğretmenlik yapıyor. Yazık.

08 Kasım 2019 21:58

Ayaz68
Şef
terbiyesizlik yapma.
fhurghan, 6 gün önce - Alıntıya git

Sen kimsin lan bizle dalga geçitin süt cocuklari begenmiyorsaniz doktorun gidin ben kpss adı altında bir şeye yorum yazıyor muyum. Tenezzül bile etmem. Ama siz ucretli ogretmen ataması deyin bir tarafiniza bir şey oturuyor batiyor. Ne zorunuza gidiyor. Bize 5000 verilmiş hepiniz çakal sürüsü gibi üstümüze saldırıyorsunuz. Gidin çalışın elinizden kitap mi alıyoruz. Kitapsız herifler

08 Kasım 2019 22:36

fhurghan
Şube Müdürü

Sen kimsin lan bizle dalga geçitin süt cocuklari begenmiyorsaniz doktorun gidin ben kpss adı altında bir şeye yorum yazıyor muyum. Tenezzül bile etmem. Ama siz ucretli ogretmen ataması deyin bir tarafiniza bir şey oturuyor batiyor. Ne zorunuza gidiyor. Bize 5000 verilmiş hepiniz çakal sürüsü gibi üstümüze saldırıyorsunuz. Gidin çalışın elinizden kitap mi alıyoruz. Kitapsız herifler

Ayaz68, 6 gün önce - Alıntıya git
site admini falan yok mu? banlasin su vatandasi.
Toplam 15 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?