Editörler :
10 Kasım 2019 15:42

Mirliva111
Aday Memur

Vatandaşımızın biz Polislere askerlere yaptıkları dualar, İnsanların en zor zamanlarında yanlarında olmamız,Bu kadar olumsuzluğa çalışma saatlerinin belirsizliğinin amirlerin iki Dudağının arasında olmasına rağmen Arkadaş ortamını çok samimi olması, ek göreve gittiğinde moralin bozulur ancak arkadaş ortamın iyi ise arkadaşlarınla olan sohbetin ek görevin verdiği can sıkıntısını bir nebze olsa giderir son olarak Polislik gerçekten her kişiye nasip olmaz bu yüzden

moonstars, 1 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkürler

14 Kasım 2019 12:24

polumut01-34
Memur
Ben çok şükür mutluyum.
14 Kasım 2019 15:11

Wolfteam star
Memur

Peki bütün bu olumsuzluklara rağmen sizleri bu meslekte tutan ve sizlere bu mesleği sevdiren şeyler neler?

Mirliva111, 1 hafta önce - Alıntıya git
devrem sanki anket yapıyor gibi sormuşsun:)))
14 Kasım 2019 16:47

ahmedvehbi
Aday Memur

ben polis olsam mutlu olurdum

14 Kasım 2019 18:17

Gydm
Şef
asgari ücret 2 bin tl birde aldığınız maaşa bakin yazık bee hala bazıları ağlıyor ne kadar polis arkadşım varsa hepsinin altında 100 bin tl lik araba tamam al helal olsun ama şükür ed8n birz amk ben bir ay calisoyurm 2300 tl alıyorum lisans mezunuyum devlete da ogrenim kredisi borcum var odemeyedim
viranaoldum, 2 hafta önce - Alıntıya git
dostum sen de polis olsan haksızlığa mobinge fazla çalışmaya gece uykusuzluğuna senin üzerinde oynanmasına uğraşmalarına dayanamazdın polis olurken herkes zaten öyle der fazla çalışım şöyle yaparım böyle yaparım der herkes kimse aldığı maaşa bişey demiyorum allaha şükür binlerce kez.... zaten insanları bu meslekte tutan maaş başkada bişey değil
Toplam 45 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?