Editörler :
07 Kasım 2019 23:23

Cglyn94
Aday Memur
haber geldi komisyon mesaideymis sonuclari yetistirmek icin muhtemelen yarin aciklanacak
Hakan54100, 1 hafta önce - Alıntıya git
haber sağlanmış kazandınız mi
07 Kasım 2019 23:38

Cnnt13
Aday Memur

Ya ne degisiksiniz adam yardimci oluyo onun altindan bile birseyler ariyosunuz yaziktir ayiptir yapmayın bunu bırakında bir şeyler söylensin ınsanlar korkmadan konuşabilsin ama yok olur mu illa bir şeyler çıkaracaksınız demi

07 Kasım 2019 23:41

Cnnt13
Aday Memur

Bi duyum alalım bir şeyler duyalım diye aylardır bekliyoruz duyum aliyo insanlar sirf korktuklari icin cekindikleri icin bu tarz elestirilere maruz kalacaklarini bildikleri icin susuyorlar işte hep sizin gibi insanlar yüzünden gerçekten bazıları hiçbir iyiliği hak etmiyo.

07 Kasım 2019 23:45

adayı34
Aday Memur

Kime kızdın cennet hanım

07 Kasım 2019 23:52

Cnnt13
Aday Memur

Ya ben öküzün altında buzağı arayanlara kızıyorum. Yazılanlara bakarsanız sizde göreceksiniz adam bir şeyler öğrenip yazmış burda diğeri kalkmış diyor ki haber sağlammış kazandınız mı yani adam kazandım dese iyi torpillisin diyecek bukadar olmaz yaa bu kazananların hepsi torpili mi yani olmaz öyle bir sey yeter artik bukadar torpilmuhabbeti biraz umudumuz var onuda yitirmeyelim

07 Kasım 2019 23:57

Cglyn94
Aday Memur

Ya ben öküzün altında buzağı arayanlara kızıyorum. Yazılanlara bakarsanız sizde göreceksiniz adam bir şeyler öğrenip yazmış burda diğeri kalkmış diyor ki haber sağlammış kazandınız mı yani adam kazandım dese iyi torpillisin diyecek bukadar olmaz yaa bu kazananların hepsi torpili mi yani olmaz öyle bir sey yeter artik bukadar torpilmuhabbeti biraz umudumuz var onuda yitirmeyelim

Cnnt13, 1 hafta önce - Alıntıya git
öncelikle benim Sakarya ile hiç bir bağlantım yok. sadece yorumlara baktım geçtim arkadaşın dediği doğru olunca vay be diyerek yorum yapmak istedim.aklimdan bile geçmedi torpili var yok vs zaten banane benim beklediğim yerler farklı
07 Kasım 2019 23:59

Cglyn94
Aday Memur
öncelikle benim Sakarya ile hiç bir bağlantım yok. sadece yorumlara baktım geçtim arkadaşın dediği doğru olunca vay be diyerek yorum yapmak istedim.aklimdan bile geçmedi torpili var yok vs zaten banane benim beklediğim yerler farklı
Cglyn94, 1 hafta önce - Alıntıya git
arkadaşında kazanıp kazanmadigini merak etmiştim bana giren çıkan yok ama size batmış yorumum
08 Kasım 2019 00:00

adayı34
Aday Memur

Düşüncelerinde haklısın, ama haber sağlammış yazan arkadaşın art niyetle yazmadığını,gerçekçi bilgi ilettiği için o tepkiyi verdiğini düşünüyorm,kazandın mı sorusu da meraktandır sanırım:)

08 Kasım 2019 00:03

adayı34
Aday Memur

Haber sağlammış, benim de içimden geçmişti yazmak,adam sallamamış yani

08 Kasım 2019 00:09

Cnnt13
Aday Memur

Bana kalırsa haddini bilerek yorum yap ben burda hakaret icerikli tek birşey yazmadım iyi niyetli biri olduğunu ve iyi niyetinle yazmadığını düşünürüm düşünüyorum da zaten iyi biri olsan edep çerçevesi icinde yorum yapardın

08 Kasım 2019 01:12

Hakan54100
Aday Memur
haber sağlanmış kazandınız mi
Cglyn94, 1 hafta önce - Alıntıya git
evet kazandim :) çok mutluyum sizede nasip olur inşallah
08 Kasım 2019 01:33

Hakan54100
Aday Memur
İkm ne zaman açıklanacak acaba ? Bilginiz var mı?
Betkar, 1 hafta önce - Alıntıya git
haber alinca yazarim mutlaka
08 Kasım 2019 02:34

ftmcn55
Adliyenin duyurular kısımımda göremedim link paylaşır mısınız? Bizde bakalım
08 Kasım 2019 03:31

Hakan54100
Aday Memur
Adliyenin duyurular kısımımda göremedim link paylaşır mısınız? Bizde bakalım
ftmcn55, 6 gün önce - Alıntıya git
mobilde problem var masaustunden görülüyor sadece
08 Kasım 2019 11:56

Cglyn94
Aday Memur
evet kazandim :) çok mutluyum sizede nasip olur inşallah
Hakan54100, 6 gün önce - Alıntıya git
hayırlısı olsun Kardeşim darısı bizim başımıza
08 Kasım 2019 12:02

Cglyn94
Aday Memur

Bana kalırsa haddini bilerek yorum yap ben burda hakaret icerikli tek birşey yazmadım iyi niyetli biri olduğunu ve iyi niyetinle yazmadığını düşünürüm düşünüyorum da zaten iyi biri olsan edep çerçevesi icinde yorum yapardın

Cnnt13, 6 gün önce - Alıntıya git
senin düşüncen sana kalsın öyleyse. bu foruma binlerce insan giriyor onların hicbirinin aklına gelmiyor da , Sadece senin mi aklına geliyor. kişiye göre davranıyorum ben yargısız infaz yapcan sonra bide edep diyorsun burda
08 Kasım 2019 15:42

emreakdogan54
Aday Memur

Sakarya adliyesi sonuçları açıkladı. bilginize arkadaşlar

11 Kasım 2019 17:11

Betkar
Aday Memur
Arkadaşlar ikm için duyum alanınız var mı ne zaman açıklanır acaba?
12 Kasım 2019 18:54

Mubasir54
Aday Memur

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Hayırlı Uğurlu olsun. Allah muvaffak etsin. Allah utandırmasın. Evrak tesliminden sonra başka bir işlem yapıldı mı ? Sözleşmeye imza attınız mı, eğitimdeyken maaş verecekler mi ? Sakarya adliyesini kazanamadım. Ben de kocaeli sonucunu bekliyorum. Allah herkese gönlüne göre iş versin. Kazanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum.

Toplam 39 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?