Editörler :
04 Kasım 2019 20:02   

Kasım ayı

Arkadaşlar özelden çok mesaj gelmiş kaç gün sonra yenı girebildim kasımda kılavuz görecekmiyiz diye çok soru geliyor

EVET hala Kasım'da olacak diyorum Bakanlığın içinden bilgi verilmemesi için işi sıkı tuttuğunu demiştim bilgileri gelen misafirlerden öğreniyorum dediğim gibi benimki 1-2 dönemlik birşey

04 Kasım 2019 20:12

orthemsire7130
Aday Memur
yani öyle olur inşallah ama işlemlerin uzun sureceginden dolayi bu hafta klavuz gelmezse kasım ayına yetişmez ve aralıkta merkezi alım olucagi icin ocağa hatta şubata kalabilecegi dusuncesindeyim bende
04 Kasım 2019 20:16

Hacı fakırmünşo
Aday Memur
yani öyle olur inşallah ama işlemlerin uzun sureceginden dolayi bu hafta klavuz gelmezse kasım ayına yetişmez ve aralıkta merkezi alım olucagi icin ocağa hatta şubata kalabilecegi dusuncesindeyim bende
orthemsire7130, 2 hafta önce - Alıntıya git

Öyle birsey yok

04 Kasım 2019 20:46

nobodypak
Aday Memur

Çok saçma diğer bakanlıklar aylar öncesinden alımın tarihini falan veriyorda sağlık bakanlığı neden gizlesin ?

04 Kasım 2019 20:56

Tupak
Aday Memur

Benim artık hiçbir şeyden umudum kalmadı umarım aldığınız bilgi doğrudur ben de Aralık hatta ocak'a kalacak gibi hissediyorum

04 Kasım 2019 20:56

orthemsire7130
Aday Memur

Çok saçma diğer bakanlıklar aylar öncesinden alımın tarihini falan veriyorda sağlık bakanlığı neden gizlesin ?

nobodypak, 2 hafta önce - Alıntıya git
bencede haklısınız diğerleride bakanlık sonuçta neyi kimden gizliyorlar
04 Kasım 2019 21:16

AyyıldıZ-06
Aday Memur
bu alım seneye marta kalmazsa bende birşey bilmiyorum
04 Kasım 2019 21:26

midwife001
Aday Memur
AyyıldıZ-06, 2 hafta önce - Alıntıya git
Allah korusun yaa 2019 yılı icinde dediler er yada gec alacaklar insallah En kötü aralıgın sonu Dua edelim kasımda olsun arkadaslar
04 Kasım 2019 23:50

Hacı fakırmünşo
Aday Memur

Daha önce herkes ekim derken kasıma sarkacak dediğimde sallama diyen sen degilmisin şimdi ne oldu da mart nisan oldu

05 Kasım 2019 01:37

AyyıldıZ-06
Aday Memur

Daha önce herkes ekim derken kasıma sarkacak dediğimde sallama diyen sen degilmisin şimdi ne oldu da mart nisan oldu

Hacı fakırmünşo, 2 hafta önce - Alıntıya git
benim yorumlarımı okuduysan hep Kasım sonu veya Aralık gibi dediğimi görmüşsündür
05 Kasım 2019 01:39

AyyıldıZ-06
Aday Memur

en son bakanın davette ne dediyeceklerini saatinden önce siz yaziyodunuz burdan bi arkadaşla hayırdır noldu ses yok kaç aydır boş tahmin yürütüp değiştirip duruyodunuz
05 Kasım 2019 10:41

mike posner
Aday Memur

Boş yapmayın la tenekeler

05 Kasım 2019 11:06

Esra5505
Aday Memur

Bugün Cumhurbaşkanımız sağlıkçı sayısında artışı gösteren açıklama yaptı acaba bu kılavuz için bir gelişme olabilir mi?

05 Kasım 2019 11:10

gurbetnurse
Şef

Bugün Cumhurbaşkanımız sağlıkçı sayısında artışı gösteren açıklama yaptı acaba bu kılavuz için bir gelişme olabilir mi?

Esra5505, 2 hafta önce - Alıntıya git
valla hocam herşey için bi umut arar olduk inşallah öyledir
05 Kasım 2019 12:25

orthemsire55
Memur

Esra5505, 2 hafta önce - Alıntıya git
tam olarak ne dedı acaba
05 Kasım 2019 13:34

Hacı fakırmünşo
Aday Memur
en son bakanın davette ne dediyeceklerini saatinden önce siz yaziyodunuz burdan bi arkadaşla hayırdır noldu ses yok kaç aydır boş tahmin yürütüp değiştirip duruyodunuz

Hadi işine bak gönderilerime yorum yapma

05 Kasım 2019 14:53

AyyıldıZ-06
Aday Memur

Hadi işine bak gönderilerime yorum yapma

bol keseden atıp tutmaya devam et yürü
05 Kasım 2019 15:17

Hacı fakırmünşo
Aday Memur
bol keseden atıp tutmaya devam et yürü

Forumlarda atama beklemeye devam et sen :)

05 Kasım 2019 15:28

midwife001
Aday Memur
Herkes psikolojik olarak yıpranmış durumda Sabır denen birsey kalmadı Herseyden umutlanıyoruz bi haber bekliyoruz Lütfen gercekten bir bilginiz yoksa bizi umutlandırmayın cunku cok yorulduk
05 Kasım 2019 16:36

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur
Herkes psikolojik olarak yıpranmış durumda Sabır denen birsey kalmadı Herseyden umutlanıyoruz bi haber bekliyoruz Lütfen gercekten bir bilginiz yoksa bizi umutlandırmayın cunku cok yorulduk
midwife001, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
06 Kasım 2019 19:33

Hacı fakırmünşo
Aday Memur

1 haftaya herşey az çok netleşir belki 15 gün içerisinde resmi gazetede bile yayınlanır artık son demlerdeyiz

Toplam 35 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?